USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

ДТП за участю маршрутки та вантажівки у Луцьку: опублікували момент аварії

25 Березня 2021 14:30
Сьогодні у Луцьку поблизу мосту на вулиці Ківерцівській сталася ДТП за участю вантажівки та маршрутного таксі.

Відео аварії опублікував Департамент муніципальної варти у Фейсбуці.

Момент ДТП за участю приміської маршрутки № 107 та вантажівки зафіксували на камерах відеоспостереження «Центру безпеки міста Луцьк» о 12:08 год.

Муніципали зазначають, що водій маршрутки № 107 не пересвідчився у безпечності свого маневру, а саме не пропустив автомобіль ЗИЛ д. н. з. ВК3146ВА, що рухався прямо по головній дорозі, що призвело до зіткнення.

На місце події одразу прибуло декілька екіпажів поліції та екстрена швидка допомога.

Відомо, що 8 людей постраждало, сімох з них госпіталізували у міську клінічну лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Пффф Показати IP 25 Березня 2021 14:44
якби водій вантажівки повернув не вліво а вправо то вони б розминулися, ну може трохи б черканув ззаду маршрутку
Невже до Пффф Показати IP 25 Березня 2021 15:51
А може якби водій автобуса не порушував ПДР, то і проблем би не було? А якби автобус по гальмах, то хто куди б крутив? Добре після пригоди все обговорювати...
Анонім до Пффф Показати IP 25 Березня 2021 17:49
Якби ти сидів за кермом вантажівки,ти б зробив все правильно,я в це вірю.Але тобі не можна покидати диван,хто ж буде коментувати.
Анонім до Пффф Показати IP 25 Березня 2021 18:34
якби не викрутив лiворуч, то вантажiвка перекинула би маршрутку. i наслiдки могли бути гiршими. водiй маршрутки - рiдкicний долб***б
Анонім Показати IP 25 Березня 2021 15:27
Це ще добре,що вантажівка вивернула,а то було б гірше і більше постраждалих.
Дорога Показати IP 25 Березня 2021 15:45
Добре, що зустрічну не зацепили
анонім2 Показати IP 25 Березня 2021 18:36
як повинен діяти водій в момент виникнення небезпеки для руху? повертати?
Я Показати IP 25 Березня 2021 18:38
Мені таксист такий стремний здався, мабуть осоромився на сидіння...
Вася Показати IP 27 Березня 2021 10:03
А чи не забагато ДТП з вини маршруток,може пора задуматись і водіїв маршруток на передачу кожних пів року, все таки людей возять.Скільки за цей тиждень начудили тільки і пишуть за них в новинах
Діма Показати IP 29 Березня 2021 18:30
Водій ЗіЛа красава! Там був би фарш з пасажирів... як би не реакція водія ЗіЛа... він зміг мінімалізвувати силу удара, перенаправити вектор удара! ЗіЛ був гружоний і ще з повним прицепов... Там інерція... просто ппц яка.