USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Два в'їзних знаки Луцька розмалювали за 38 тисяч

21 Серпня 2015 08:45
В'їзні знаки у Луцьк розмалювали в кольори українського прапора. Орієнтовна вартість робіт — 38 тисяч гривень. Про це повідомляють у відділі інформаційної роботи міської ради.

Працівники ЖКП № 3 відремонтували два в'їзних знаки у наше місто, що знаходяться на вулицях Дубнівській та Рівненській.

Як розповів директор ЖКП № 3 Руслан Юлдашев, ці в'їзні знаки та карту міста відреставрували, покрили їх морозостійкими сумішами й пофарбували у кольори українського прапора.

На карті міста, яка знаходиться біля в'їзного знака на вулиці Рівненській, розмалювали основні об'єкти міста: Замок Любарта, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка, головні готелі тощо.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 21 Серпня 2015 08:50
Я за 10 розмалюю.
Юр до Анонім Показати IP 21 Серпня 2015 09:28
А я за 7
Анонім до Юр Показати IP 21 Серпня 2015 11:57
7 - себе. А сколько запросит для себя заказчик?
Запитання до Анонім Показати IP 21 Серпня 2015 10:16
ЗВІДКИ ВЗЯЛИ "МАЙСТРІВ"?
ось вам Показати IP 21 Серпня 2015 08:52
Фарба з домішками золота була?!
паха до ось вам Показати IP 22 Серпня 2015 00:15
из батона золотого
Лучанин до паха Показати IP 22 Серпня 2015 15:21
Це сміття треба давно знести було разом з орденом Леніна
НЕСОБІ НЕ ЛЮДЯМ Показати IP 21 Серпня 2015 09:06
Краще хлопцям на передову купили 3 генератори .Толку було більше ніж оця Фігня....
123 Показати IP 21 Серпня 2015 09:08
я тоже в шоці від ціни)))) ну в таких тисячах прям робота вклалась.....????
Віталій Показати IP 21 Серпня 2015 09:30
Крадуть відкрито, щоб всі знали.
Анонім Показати IP 21 Серпня 2015 09:31
Міська рада списуєте і крадете гроші людські та вже не так нагло.Діти які роболи це вперше /розмалювали всі знаки в Луцьку/ ,показали які мають бути знаки в Луцьку зробили це за свої кошти і ви їм навіть не подякували ,не дали як ви людити подяку лист безкоштовно.
Валентина до Анонім Показати IP 21 Серпня 2015 10:15
Думала тільки у Володимирі так безсоромно крадуть!
Читайте уважно Показати IP 21 Серпня 2015 09:39
... відремонтували два в'їзних знаки у наше місто, що знаходяться на вулицях Дубнівській та Рівненській. ...відреставрували, покрили їх морозостійкими сумішами й пофарбували у кольори українського прапора.
Технолог до Читайте уважно Показати IP 21 Серпня 2015 10:14
А що таке морозостійкі суміші? Певно , хлопці це щось для Сибіру призначене? Відмили грошики непогано!
Wtf Показати IP 21 Серпня 2015 09:44
Казнокрады чертовы!
Лучанка Показати IP 21 Серпня 2015 10:17
ну..почекаємо морозів...побачимо наскільки стійка ця фарба
Анонім Показати IP 21 Серпня 2015 10:35
Прокуратура!!! Аууу! Для вас є робота. Треба перевірити скільки вкрали грошей на такій роботі. І для кого! В пресі часто пишуть, що такі знаки ентузіасти розфарбовують за безкоштовно.
мусор до Анонім Показати IP 22 Серпня 2015 15:22
Прокуратура це хто Балабеник?
ЛУЧАНКА Показати IP 21 Серпня 2015 10:37
Краще б ці кошти віддали бійцям, на необхідні речі. Ніколи наша країна не стане багатою державою, поки ми так "фарбуємо"...
небайдужа Показати IP 21 Серпня 2015 13:12
Їхала повз так званих робіт((( ціна і якість 3 копійки .Стояли огрядні тітоньки і "працювали "як при совку.Грошики я думаю 30 тис.пішло наліво.А за весь кошт могла б бути лялечка +фінські фарби(це я так для прикладу )
андрій Показати IP 21 Серпня 2015 14:09
Лутшеб перлина розмалював
Юрій Показати IP 22 Серпня 2015 11:38
Опублікуйте список крадунів .