USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Двоє людей загинули в сутичках у Харкові, - ЗМІ

15 Березня 2014 00:31
Під час протистояння під офісом "Просвіти" у Харкові загинуло двоє людей. Про це повідомив журналіст Савік Шустер в ефірі Першого національного каналу, посилаючись на повідомлення харківського мера Геннадія Кернеса, передає Еспресо.TV.

Також він повідомив, що під час протистояння були поранені п'ятеро осіб.

За словами Кернеса, обоє загиблих - міліціонери. Правоохоронці ж спростували таку інформацію і заявили, що "померли двоє цивільних". Також ідться про одного пораненого міліціонера. Відкрите кримінальне провадження.

Нагадаємо, близько 22 години вчора, 14 березня, між активістами організацій "Партіот України" та "ОПЛОТ" виникла бійка. Очевидці повідомляють, що з місця, де відбувалась сутичка, було чутно постріли автоматичної зброї та вибухи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
erw Показати IP 15 Березня 2014 00:52
Пора захищати населення міста від російських "туристів". Захищати жорстоко за законами військового часу. Хто ще сумнівається, що йде спланована війна на нашій території.? Якщо вирахую адресу хоча б одного троля з Луцька , особисто обіцяю, що смерть за дві ноги між деревами та ривком БТРа йому буде здаватись найкращим моментом в житті.
online до erw Показати IP 15 Березня 2014 02:40
Смотри онлайн, брехло... http://bambuser.com/v/4442172
emihrantka до online Показати IP 15 Березня 2014 10:17
так бухло, Команда : Во ізбєжаніє провокацій,заходити на українські сайти ,тільки на тверезу голову Емігранткою тобі тепер разрєшено !
s до erw Показати IP 15 Березня 2014 10:55
Тоді подивися в телефонному довіднику, там 50% тих кого ти маєш вбити "за дві ноги між деревами та ривком БТРа"
Вас Показати IP 15 Березня 2014 02:41
коментар було видалено
Колян Показати IP 15 Березня 2014 03:04
По добрій традиції Правий сектор вирішує питання по посадам і по баблу. Честь і відвага це не для ПС. Головне, аби бабоси вчасно надходили!
erw Показати IP 15 Березня 2014 04:23
Пояснюю. Я колишній військовослужбовець. Я довго спостерігав за революціями, різними секторами і тд. Мова йде про справжню війну, в якій ви можливо опинетесь з 17 на ніч 18 березня. У вас буде невеликий час щоб себе проявити і не обісратись при першому обстрілі. Так що великі "пісатєлі" ідіть у військомати і покажіть свій патріотизм, а щодо " ласточки" між деревами та БеТеРом цу не жарт.
загреб до erw Показати IP 15 Березня 2014 10:00
Все верно сказал.
emihrantka до erw Показати IP 15 Березня 2014 10:27
''Пісатєлі'' пояснень не розуміють..Ти їм командами виключно усе толкуй !
Бульба до erw Показати IP 15 Березня 2014 11:24
Только ты будешь воевать за Яйценюка и его покровителей, а я за Родину.
555 Показати IP 15 Березня 2014 07:32
Хто винен в розколі Держави? Як дойти згоди зі Сходом? Ще декілька відео з Пані Фаріон про російську мову, дії ПС в східних регіонах - і Схід втрачений. Не треба було лізти зі своїми Мовними законами і Червоно-чорними стягами та ідеологією туда, куда не запрошують.
emihrantka до 555 Показати IP 15 Березня 2014 10:01
Хто винен ? Ті тормознуті,шо за 20 років мову осилити не змогли і такі як ти ,шо зараз коршунами налітають на своїх . Ціпка у руки і на передову ,мораль читати пізно !
слнпые Показати IP 15 Березня 2014 09:11
ваш ПС вчера убивал людей, и только он был вооружен. Откройте глаза наконец, кого в Вы к власти пустили!!!!
emihrantka до слнпые Показати IP 15 Березня 2014 10:11
Так,звєздуй звідси до Путіна і йому вуха від сірки помий,він ж не чує якою тут мовою 80 % ''знедолених'' пищить і ше й морду за 20 років їм за той белькіт так до цих пір ніхто й добряче не набив.
Йовік Показати IP 15 Березня 2014 10:05
Це озвіріле б..ло з георгіївськими тряпками розмишляє як воно до Лісабона дійде.Вмажем їм по повній.