USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Директори луцьких шкіл просять захистити їх від провокацій

18 Лютого 2016 08:00
Директори луцьких шкіл поскаржилися правоохоронцям на організовану провокаційну кампанію проти них. Про це повідомляє Вісник і К.

Протягом останнього періоду надійшла низка звернень від заявників на урядову гарячу лінію щодо вимагання дирекціями луцьких шкіл сплати благодійних внесків. Ці звернення, ідентичні за змістом, подали від імені осіб, які не є учасниками навчально-виховного процесу та не мають жодного стосунку до цієї організованої провокації. На підтвердження цієї інформації є власноруч написані заяви громадян, від імені яких надійшли звернення на урядову гарячу лінію, в яких вони вказують, що жодних звернень не робили.

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» особисті немайнові права на персональні дані, які має кожна фізична особа, є невід'ємними і непорушними. Суб'єкт персональних даних має право знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, на захист своїх персональних даних від незаконної обробки, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність фізичної особи. Порушення законодавства про захист персональних даних тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

Отже, інформація, а саме конфіденційні дані заявника, подані у зверненні, використані незаконно.

Окрім того, наказом начальника управління освіти від 10.10.2013 №617-од «Про благодійні внески» керівникам та педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів заборонили втручатися у діяльність батьківських комітетів щодо збору благодійних внесків. Порушення чи невиконання наказу передбачає адміністративну відповідальність. Про це йдеться в офіційному зверненні міського відділу освіти.

Директори шкіл, щодо яких були звернення на гарячу урядову лінію, звернулися до правоохоронних органів з метою захисту від незаконних провокацій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
читач Показати IP 18 Лютого 2016 08:41
...."керівникам та педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів заборонили втручатися у діяльність батьківських комітетів щодо збору благодійних внесків"......ото фігню пишуть...........там розклади набагато простіші......класний керівник на зборах офіційно заявляє батькам по скільки потрібно здати грошей......чітко і ясно......і більше ніяких втручань в роботу батьківських комітетів.......
777 Показати IP 18 Лютого 2016 09:25
ЯКІ бідненькі, а що вони хотіли щоб люди називали свої реальні імена, а потім на їхніх дітей чинили тиск??? Ну рано чи пізно терпець такі урветься і батьки прозріють і зроблять їм "8 березня"
Мама Показати IP 18 Лютого 2016 09:28
Брешуть гроші гребуть,збирають і вони осідають в карманах директорів шкіл.Директори шкіл деспути типа Олега Маха.Все в нього в руках, Мертві душі, праця вчителів на нього роками,ремонти в школі і вдома за рахунок школи.І такі усі.Про що тут говорити.
Хах Показати IP 18 Лютого 2016 09:56
Директора 3 луцької школи давно за одне місце треба взяти. Налагодив злочинну піраміду по збору коштів з батьків. Там всі задіяні-вчителі, заучі і навіть завгосп.
Анонім до Хах Показати IP 19 Лютого 2016 21:11
Ну якщо шкода 3 -це злочинна піоаміда.то звертайтеся у школи 9, 21, 4... тоді плрівняєте. Іще школа1
школа 24 Показати IP 18 Лютого 2016 10:02
вчора ще збирали на комунальне підприємство Ласка. збирали в примусовому порядку. Романюк вже й собачником заробляє собі гроші
Мама до школа 24 Показати IP 18 Лютого 2016 13:24
На КП "Ласка" пропонували принести з дому хто що може в рамках Всесвітнього дня Доброти. А в деяких класах було вирішено здати по 2-3 грн і купити щось від класу.
Батько Показати IP 18 Лютого 2016 10:33
Не прикривайте цей рекет батьківським комітетом Ми знаємо, хто насправді збирає гроші і як вони використовуються!
Мама до Батько Показати IP 18 Лютого 2016 13:24
Перепрошую, цей коментар не до "Батько"
ГІМНАЗІЯ 21 Показати IP 18 Лютого 2016 13:34
65 грн за місяць
Лучанин Показати IP 18 Лютого 2016 14:56
Хотів сьогодні записати малу в четверту школу, кажуть зайнято вже ідіть до директора......
Лучанка до Лучанин Показати IP 18 Лютого 2016 18:30
коментар було видалено
Майя до Лучанин Показати IP 18 Лютого 2016 22:09
Шо за дурня? Хто таке сказав, що зайнято? Прийшли, написали заяву, якщо дитина з мыкрорайону школи-проблем немає.
123 Показати IP 18 Лютого 2016 19:46
А ще різні ремонти, вай- фаї, олімпіади і ще різне: здайте!
оо Показати IP 19 Лютого 2016 21:13
Піраміда
ол Показати IP 19 Лютого 2016 21:19
Якщо такі всі розумні, то проконтролюйте, де гроші діваються. У школі 3 якраз директор не має ніякого відношення до батьківських коштів. Навіщо ця брехня. Хворі на голову!
батьки до Хах Показати IP 19 Лютого 2016 21:50
Людино мила, не гріши, а перед тим, як звинувачувати адміністрацію 3-тьої школи зверни увагу на коментар "ГІМНАЗІЯ 21".
Громадянин Показати IP 19 Лютого 2016 22:51
Шановні дописуачі! Таке враження, що що всім дуже подобається купатися у лайні. Не хочеш здавати гроші - не здавай, хочеш, щоб твоїй дитині було затишніше у шкільному приміщенні - допоможи, чим можеш.Якщо вам подобається, щоб дитина вчилася у брудній неремонтованій школі, нічого не здавайте. Для чого весь цей бруд? Ніхто не має права звинувачувати людей по своїх низьких брудних здогадках. Наше суспільство ніколи не вилікується, тому що живе з думкою, що їм всі і все винні. У третій школі грошима займаються тільки батьки і не верзіть дурню. Стало традицією, що великій частині батьків не шкода на цигарки, на пиво, а от ушколі допомогти - катастрофа. Не суди - не судимий будеш! Не оцінюй всіх по собі. Жертвуй - і повернеться тобі сторицею. А якщо хтось грішить на цих грошах - йому відповідати. Будьмо добрішими!!!
володя до Громадянин Показати IP 22 Квітня 2016 20:33
виздаете гроши а ваша и буде в брудній школ бо деректор мае за рік 1.5 милиона за рік