Джіу-джитсу: лучани вибороли в Хмельницькому 9 медалей
Результативним став виступ луцьких спортсменів на змаганнях «Bjj Khmelnitsky open 2107 gi» у Хмельницькому. За підсумками змагань, які відбулися 11 листопада, лучани здобули 9 призових місць з бразильського джіу-джитсу.
Участь у чемпіонаті брали близько 300 спортсменів з Луцька, Львова, Тернополя, Києва, Івано-Франківська, Мелітополя, Чернівців, Кропивницького. Загалом на змагання представлено 14 клубів.
Змагання відбулись за версією Гі (gi, боротьба в кімано) серед дорослих та у юнацько-дитячих категоріях. Честь Луцька відстоювали представники клубу бойових мистецтв із бушинкан джіу-джитсу, бразильского джіу-джитсу, грепплінгу та ММА «Гарда» («GARDA»). Тренер клубу Михайло Савчук розповів, що лучани були представлені у категорії дорослих (+18 років) та молодших вікових групах.
«Незважаючи на велику кількість спортсменів, нашим гардівцям вдалося досить успішно виступити на змаганнях. Майже всі члени дорослої збірної отримали нагороди, молодшим бійцям пощастило менше. Проте, кожен виступ - це завжди новий досвід. Ми проведемо аналіз і попрацюємо над помилками, аби гідно виступити на чемпіонаті України з бразильського джіу-джитсу, який відбудеться в Києві у грудні цього року», - розповів Михайло Савчук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Участь у чемпіонаті брали близько 300 спортсменів з Луцька, Львова, Тернополя, Києва, Івано-Франківська, Мелітополя, Чернівців, Кропивницького. Загалом на змагання представлено 14 клубів.
Змагання відбулись за версією Гі (gi, боротьба в кімано) серед дорослих та у юнацько-дитячих категоріях. Честь Луцька відстоювали представники клубу бойових мистецтв із бушинкан джіу-джитсу, бразильского джіу-джитсу, грепплінгу та ММА «Гарда» («GARDA»). Тренер клубу Михайло Савчук розповів, що лучани були представлені у категорії дорослих (+18 років) та молодших вікових групах.
«Незважаючи на велику кількість спортсменів, нашим гардівцям вдалося досить успішно виступити на змаганнях. Майже всі члени дорослої збірної отримали нагороди, молодшим бійцям пощастило менше. Проте, кожен виступ - це завжди новий досвід. Ми проведемо аналіз і попрацюємо над помилками, аби гідно виступити на чемпіонаті України з бразильського джіу-джитсу, який відбудеться в Києві у грудні цього року», - розповів Михайло Савчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Прив’язали до дерева та побили до смерті: у Києві п’ятеро молодиків закатували 58-річного чоловіка
Сьогодні 13:10
Сьогодні 13:10
У Ковельському районі – ДТП за участю мотоцикліста. 25-річного чоловіка доправили в лікарню
Сьогодні 12:38
Сьогодні 12:38
Вбив матір, тікав від поліції та вчинив смертельну ДТП: на Львівщині затримали 24-річного молодика. Відео
Сьогодні 11:49
Сьогодні 11:49
Загибла на Харківщині, прильоти на Дніпропетровщині, Полтавщині, Сумщині й Запоріжжі: наслідки нічних атак ворога
Сьогодні 11:16
Сьогодні 11:16
До складу виконкому Луцькради внесли зміни
Сьогодні 10:59
Сьогодні 10:59






Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.