Джіу-джитсу: лучани вибороли в Хмельницькому 9 медалей
Результативним став виступ луцьких спортсменів на змаганнях «Bjj Khmelnitsky open 2107 gi» у Хмельницькому. За підсумками змагань, які відбулися 11 листопада, лучани здобули 9 призових місць з бразильського джіу-джитсу.
Участь у чемпіонаті брали близько 300 спортсменів з Луцька, Львова, Тернополя, Києва, Івано-Франківська, Мелітополя, Чернівців, Кропивницького. Загалом на змагання представлено 14 клубів.
Змагання відбулись за версією Гі (gi, боротьба в кімано) серед дорослих та у юнацько-дитячих категоріях. Честь Луцька відстоювали представники клубу бойових мистецтв із бушинкан джіу-джитсу, бразильского джіу-джитсу, грепплінгу та ММА «Гарда» («GARDA»). Тренер клубу Михайло Савчук розповів, що лучани були представлені у категорії дорослих (+18 років) та молодших вікових групах.
«Незважаючи на велику кількість спортсменів, нашим гардівцям вдалося досить успішно виступити на змаганнях. Майже всі члени дорослої збірної отримали нагороди, молодшим бійцям пощастило менше. Проте, кожен виступ - це завжди новий досвід. Ми проведемо аналіз і попрацюємо над помилками, аби гідно виступити на чемпіонаті України з бразильського джіу-джитсу, який відбудеться в Києві у грудні цього року», - розповів Михайло Савчук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Участь у чемпіонаті брали близько 300 спортсменів з Луцька, Львова, Тернополя, Києва, Івано-Франківська, Мелітополя, Чернівців, Кропивницького. Загалом на змагання представлено 14 клубів.
Змагання відбулись за версією Гі (gi, боротьба в кімано) серед дорослих та у юнацько-дитячих категоріях. Честь Луцька відстоювали представники клубу бойових мистецтв із бушинкан джіу-джитсу, бразильского джіу-джитсу, грепплінгу та ММА «Гарда» («GARDA»). Тренер клубу Михайло Савчук розповів, що лучани були представлені у категорії дорослих (+18 років) та молодших вікових групах.
«Незважаючи на велику кількість спортсменів, нашим гардівцям вдалося досить успішно виступити на змаганнях. Майже всі члени дорослої збірної отримали нагороди, молодшим бійцям пощастило менше. Проте, кожен виступ - це завжди новий досвід. Ми проведемо аналіз і попрацюємо над помилками, аби гідно виступити на чемпіонаті України з бразильського джіу-джитсу, який відбудеться в Києві у грудні цього року», - розповів Михайло Савчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Шукали понад дві доби: на Закарпатті з річки витягли тіло 10-річного хлопчика, якого віднесло течією
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
На Волині викрили схему розкрадання коштів при ліквідації ДП «Шахта № 1 «Нововолинська»
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Луцька громада прийняла у власність сім земельних ділянок
Сьогодні 14:00
Сьогодні 14:00
Електропідстанція, ППО та військові аеродроми: українські дрони вночі залетіли до окупованого Криму
Сьогодні 13:43
Сьогодні 13:43
У Луцьку хочуть продати комунальне приміщення на Стрілецькій
Сьогодні 13:27
Сьогодні 13:27
Прив’язали до дерева та побили до смерті: у Києві п’ятеро молодиків закатували 58-річного чоловіка
Сьогодні 13:10
Сьогодні 13:10






Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.