USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Екс-керівники ДСНС щомісяця вимагали 30 тисяч, – головний рятувальник Волині

25 Квітня 2016 08:46
Начальник Головного управління ДСНС у Волинській області Володимир Грушовінчук заявив, що колишній голова Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський зі своїм заступником Василем Стоєцьким щомісяця вимагали у нього 30 тисяч гривень.

Це сталося під час судового засідання, де Грушовінчук був допитаний як потерпілий, - повідомляє Цензор.НЕТ.

Головний рятувальник області розповів: про необхідність щомісяця висилати певну суму йому повідомив Стоєцький.

Начальник УДСНС на Волині каже, що Стоєцький не повідомив, що гроші призначалися для Бочковського, але, вважає Грушовінчук, екс-глава ДСНС знав про це.

Грушовінчук також запевнив, що відмовився виплачувати гроші колишньому керівництву ДСНС. І тому, каже, голові Волинської обласної державної адміністрації було зроблено подання про його звільнення.

Нагадаємо, 25 березня 2015 року Бочковського і Стоєцького затримали на засіданні Кабінету Міністрів через підозри в корупції. 28 березня підозрювані були арештовані судом, але через 4 дні вийшли під заставу 1,82 млн гривень кожен.

2 листопада Міністерство внутрішніх справ передало до суду обвинувальний акт проти Бочковського і Стоєцького.

Як повідомлялося, через арешт керівництва головного рятувальника Волині було тимчасово відсторонено від виконання обов’язків на період проведення слідства. Проте 19 червня його знову призначили на посаду керівника ДСНС у Волинській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 25 Квітня 2016 09:10
все виглядае з боку грушовінчука як врятувати свою дупу на кріслі втопивши стоецького , хай кращеб дав відповідь на запитання чи він не платив стоецькому при януковичу , чому нема питань у правоохоронних служб до благодійних рахунків які поповнялися щомісяця за рахунок підприемств і кожен район мав зібрати необхідну суму , чому нема питань до страховоі компаніі яка знаходилася в тій же будівлі управління , і страхувалися підприемства у обовязковому порядку і так дальше,а тут так написано №потерпілий" чуть не ангел , хоча нічим не відрізняеться від тих двох хабарників
таки да Показати IP 25 Квітня 2016 09:45
хабарник здав хабарників... все в житті повторюється... і ще повториться...
123 Показати IP 25 Квітня 2016 09:50
ти йому хабарі давав? навіщо оббріхуєш людину?
Анонім до 123 Показати IP 25 Квітня 2016 10:21
Хабарі , які дає певна особа потім перекладаються на всіх (завищенням цін на товари , послуги і ін). Так що платить не тільки той хто платить а і ми звами...
Анонім до 123 Показати IP 25 Квітня 2016 10:40
перш ніж захищати подивися програму наші гроші " Тривожний сигнал: подарунки та послуги бізнесу - посадовцю ДСНС" вся та система працюе тут в області тільки чомусь тиша , а на рахунок давав чи ні , зараз зовсім інша система і бере в руки гроші тільки дурак , а грушовінчук мабуть не такий раз пережив всі революціі і зміни у владі,все іде по рахунках , і якби захотіли то знайшли кінці , кожен підприемець в області ті рахунки оплачував
волинянам Показати IP 25 Квітня 2016 10:01
на думку грошовінчука...начальник знав про гроші - він що (грошовінчук ) де...л
аноніму Показати IP 25 Квітня 2016 10:03
грошовінчук точно хабарник!!!!!
Свідомий Показати IP 25 Квітня 2016 10:10
******* нехай розкаже про махінації з наданням квартир своїм працівникам які стоять в черзі десятки ********* років !!!
Знаю до Свідомий Показати IP 25 Квітня 2016 11:10
Будинок який збудований в Гаразджі і зареєстрований на довіреного служаку збудував в зарплату 6-8 тис.грн. Всі райони скидались матеріалами за вказівками особистими або заступниками.
Анонім до Знаю Показати IP 25 Квітня 2016 11:16
якбиж то тільки в будинку справа , справа в тому що при любому міністрові переганялися кошти на киів , хоча в пожежних частинах інколи і грошей на бензин немае , але це чомусь правоохоронці не бачать , мабуть поставили умову або здаеш стоецького або сам підеш
Укр до Анонім Показати IP 25 Квітня 2016 12:40
так воно і є - система не змінюється!
555 Показати IP 25 Квітня 2016 11:47
Грушу геть, він ще на виборах у 2005 році мутив
Анонім до 555 Показати IP 25 Квітня 2016 12:55
да мутив і збирав відкрипні талони з усіх підрозділів , за овоща агітував і з башкаленком обнімався коли людей вбивали на майдані
до лучанин Показати IP 25 Квітня 2016 12:50
це такі генерали ? на нецензурні слова нема сили.
Всім Показати IP 25 Квітня 2016 13:28
Гнати в шию ************ разом з ******* заступниками !!!
до всіх Показати IP 25 Квітня 2016 13:48
адреса будинків- на екран + номери телефонів
Анонім до до всіх Показати IP 25 Квітня 2016 14:37
написанож в Гаразджі , заізжаеш і питаешся в людей де будинок генерала покажуть пальцьом , а то мені це нагадуе посівальника зварича то не я і хата не моя ,а докажіть , якби була прокуратура а не зборище бариг то найшли б і доказали а так при шоколадному тільки людей хз салом на кордоні з білорусіею ловлять
Знайомий Показати IP 25 Квітня 2016 14:38
Груша дур..нь і салдафон, здав своїх по команді інших а ті його самі зіллються. Знаю його давно але не думав що він такий телепень.
Сергій Показати IP 25 Квітня 2016 21:05
От пишуть тут "далекі" від істини писаки... Якщо вимагав хабар - треба було звертатись у відповідні органи, а безпідставно називати хабарником будь-хто може! Може він ще вбивця і гвалтівник? Далі... страхової в будівлі управління вже давно немає, а коли була, то такі страхові були в кожному обласному управлінні! По квартирам, то якщо є інформація про махінації - телефонуйте 102 або звертайтесь в СБ ! От за будинок в Гаразджі.... Володя в декларації не вказав...забув напевно :) хоча... будучи з 1999 року начальником управління, повірте можна й не таке побудувати. А щодо суду...людина все життя була в "системі", можливо після революції чи від старості змінились погляди на життя...але гроші реально (після революції) не давав, от і вирішили його Бочя і Стоєцик подіти ! А в його випадку вже дороги назад немає, або до кінця відстоює свою позицію, або д'якує службі ! P.S. Тримайся генерал, але й на пенсію піди гідно, і пам'ятай, що ці "какохи" в яких ти замішаний так просто не закінчаться, в тих двох вистачить грошей відкупитись та й зайнятись тобою чи сином...фантазія Стоєцького безмежна!
Анонім Показати IP 25 Квітня 2016 21:46
в мене едине питання що з 1999 року зробив грушовінчук в області , місцеві пжежні команди пропали , кількість рядового складу(пожежників) зменшилася по підрозділах, натомість кількість працівників управління збільшилася в рази в порівняння з 1999 роком , інспекторський склад займаеться лише зароблянням грошей , і про того що вирішив що всі тут далекі від істини писаки , невже ти розкажеш казку про те що його при янукевичу тримали в області за професіоналізм , невже в той час він такий чесний боровся і не давав гроші томуж стоецькому а тут раз і переродився , і до речі як можна було пройти люстрацію
Сергій - Аноніму до Анонім Показати IP 26 Квітня 2016 12:23
Ще раз прокоментую "далекого" від істини писаку (думаю...ображеного пенсіонера, який протирав штани за часів служби, а тепер на старості ще й "жаба почала душити")! Кількість працівників зменшилась, а апарату управління в рази !!! В місцевих підрозділах кількість особового складу (тих хто здійснює гасіння пожеж) збільшилась на 1-5 одиниць (в залежності від підрозділу), саме головне кількість особового складу визначає керівництво ДСНС в м.Києві, а не Грушовінчук. Інспекторський склад, який суттєво скоротили, "заробляє" гроші платними послугами, щоб було за що заправити чи відремонтувати пожежні автомобілі (оскільки держава не фінансує службу на відповідному рівні) !!! Щодо служби Грушовінчука при різних керманичах держави, то він її проводив гідно (у порівнянні з іншими обласними управліннями), не кажу, що він "святий", але й не хапуга-нахалюга і т.д. Щодо люстрації - прочитай закон України "Про очищення влади", а далі пиши коректні коментарі !!! P.S. Ще раз повторюсь, якщо є інформація про вимагання грошей - звертайтесь у відповідні органи, а не оббріхуйте Грушовінчука чи ще когось!
Анонім до Сергій - Аноніму Показати IP 26 Квітня 2016 13:29
я не пенсіонер на жаль хоча працював і стикався з проблемою служби , з місцевими пож командами , тому знаю всі проблеми не з вікна управління твого кабінету , штани не протирав так як не працював сидячи на стільці на відміну від тебе який сидить в управлінні і за премію від грушовінчука строчить коментарі позитивні, краще напиши що конкретно зробив твій шеф для того щоб покращити матеріальне становище частин , в 90 до приходу його ще по підрозділах привозили централізовано пальне , напиши коли твій начальник розвозив пальне по районах , це при тому що держава виділяе його на область ,напиши чому у його зараз 4 заступники а було 2 , тільки не потрібно бред писати про штати які прийшли з киева , ваше управління іх складае а киів затверджуе , як подав твій шеф так і розприділили, раніше управління займало 1 поверх а зараз всі три плюс по частинах розкидані ваші працівники тому що місця всім не вистачило, ККД від того нульовий , кращеб набрали пожежників які дійсно виконують роботу ще можна багато писати але це того не варте
Як так Показати IP 26 Квітня 2016 08:49
В нашій неньці- Україні стільки генералів, що в НАТО стільки немає . Немає що сказати і написати Патріотизм в Україні зашкалює ... і хабарництво, бандитизм і брехня також !!! Не країна патріотів, а країна ідіотів !!! Самі українці з середини і державу розвалюють. Почнімо кожний критикувати себе... Ми люди чи нелюди ?!
Тьоя Мотя Показати IP 26 Квітня 2016 10:30
Скільки фанатів в Генерала. І ніхто не наважився назватися... Всі ми "мастєра" із-за тину гавкати.
да Показати IP 26 Квітня 2016 11:03
Яке все навколо лайно!!!! Немає чесних, або пошукати треба зі свічкою. Жах........ Коли нарешті заживемо по цивілізованому ??
123 Показати IP 26 Квітня 2016 13:23
а тьотя Мотя назвалась?
тьотя Мотя до 123 Показати IP 28 Квітня 2016 14:25
нє. і не сабіраюсь. але хвактів громких не озвучую, так шо мойо імя для слєдствія і не важливе.