USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Екс-нардеп від Партії регіонів загинула в ДТП

5 Серпня 2017 15:37
Колишня народний депутат від Партії регіонів Ірина Бережна загинула в ДТП.

Цю інформацію "Українській правді" підтвердили в прес-службі народного депутата Нестора Шуфрича, колишнього соратника Бережної по Партії регіонів.

Також інформацію про смерть Бережної підтвердила екс-нардеп Олена Бондаренко на своїй сторінці в Facebook.


За даними LB.ua аварія сталася вранці в суботу на узбережжі Адріатичного моря між Італією та Хорватією.

Водій, який віз Бережну з восьмирічною дочкою, найімовірніше, не впорався з керуванням, і машина вилетіла із серпантину.

Екс-депутат і водій загинули на місці. Дочка Бережної відбулася незначними травмами.

Ірина Бережна була депутатом 6 і 7 скликань Верховної Ради від Партії регіонів, входила до комітету з питань правосуддя. Бережній було 36 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
ще не зовсім свідоми Показати IP 5 Серпня 2017 17:09
От яке людське життя. Гарна, розумна, успішна. А Бог небагато їй відвів часу на землі...
Святкуючим до ще не зовсім свідоми Показати IP 5 Серпня 2017 19:41
Тим, в кого сьогодне чергове свято...(Я про мінуси на комент). Може згадайте про ці самі європейські цінності, якщо загальнолюдські для вас ніщо, - не чіпайте мертвих, не радійте чужій трагедії!
12345 до Святкуючим Показати IP 7 Серпня 2017 10:16
Як ви замітили, то її смерті ніхто не радіє, яка б вона не була. А мінуси очевидно адресовані особисто "ще не зовсім свідоми", враховуючи загальну спрямованість його думок, безвідносно до даної новини. А ВЗАГАЛІ, ПРО МЕРТВИХ АБО ДОБРЕ, АБО НІЯК, - ТАК ЩО ОЧЕВИДНО В ДАНОМУ ВИПАДКУ СЛІД ПОМОВЧАТИ.
!!! до ще не зовсім свідоми Показати IP 7 Серпня 2017 10:18
Гарна, дійсно. А успішність її в чому??? https://m.youtube.com/watch?v=Lq_uUexs0lQ
Бог Показати IP 5 Серпня 2017 18:15
Я нікого не забераю
! Показати IP 5 Серпня 2017 18:51
Це вона? https://m.youtube.com/watch?v=Lq_uUexs0lQ
Анонім Показати IP 5 Серпня 2017 18:53
Дуже шкода дівчинку...
упс до Анонім Показати IP 5 Серпня 2017 20:51
якась геть не дівчина....хіба що дочка подарочна була від партії...
Оля Показати IP 6 Серпня 2017 01:39
Хай душа спочиває. Є така непотріб яка нікому на землі не потрібна й на небо не хочуть їх. Яка б людина не була - не нам судити.
А. Тверской Показати IP 6 Серпня 2017 18:41
"Теперь просто стало на одного опасного врага в тылу меньше"
Ігор Показати IP 6 Серпня 2017 23:23
а якого милого ця шал*ва путінська в європу поперлась???? вона ж так проти європи виступала... їхала б смердяче сочі на задрипаному жигульонку і була б щаслива... і швидше за все ваша ірочка в пеклі, за свої дії, чиновникам всім туда дорога
Андрій до Ігора Показати IP 7 Серпня 2017 09:43
Давайте спочатку подивимось правді у вічі. Ваша, так звана, Європа вже давно Україну проміняла на Росію і витерла об нас ноги. Вони говорять про санкції, а самі у Росії заводи будують. Чомусь за весь цей період ми не побачили ні одного побудованого європейцями заводу на території України. Та і нашому дикому б*длу не місце у Європі, бо по крові що українці, що білоруси, що росіяни це є брати по крові (слов'яни). І коли ми мали дружні стосунки з Росією, наші фабрики і заводи значний обсяг продукції постачала туди, а у вашу Європу зараз багато постачає ???? Я не є прихильником ні "руского міра" ні "Європи", просто дивлюся реально на речі.
12345 до Андрій до Ігора Показати IP 7 Серпня 2017 10:20
Якби ви знали, яке задоволення мені доставляє читати ось таку притягнуту за вуха маячню. Як же вам тяжко, як же ви себе зїдаєте від злоби до України. НУ ТО ВСЕ "ВЛАЖНЫЕ МЕЧТЫ ВАТНИКА", АЛЕ ВИ ПИШІТЬ, ДУЖЕ ЦІКАВО ЗА ВАМИ ПОСПОСТЕРІГАТИ...
ігор до Андрій до Ігора Показати IP 7 Серпня 2017 11:33
ви що ватник??? яке братство між украіною і росією??? почитайте історію, Україна це слов'яни я згідний но росія це аж не як не словяни
12345 до ігор Показати IP 7 Серпня 2017 11:52
Він або просто не дуже освідчена людина, або дійсно ватник, трохи латентний, але ватник.