USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 42.65 42.95
  • PLN 9.76 9.94

Подробиці ДТП, в якій загинула екс-нардеп від Партії регіонів

6 Серпня 2017 12:44
Представник консульської служби МЗС України, а також місцеві видання Хорватії повідомили подробиці автокатастрофи, в якій загинула громадянка України та чоловік, що був за кермом, пише ВВС.

Вони не називають прізвищ, але ці подробиці дають підстави вважати, що йдеться про загибель екс-депутата парламенту Ірини Бережної.

Смерть Ірини Бережної у ДТП підтвердив екс-депутат Партії регіонів Євген Мураєв із посиланям на власні джерела.

Представник консульської служби Василь Кирилич сказав ВВС Україна, що трагедія сталася поблизу хорватського міста Задар.

За його словами, водій автівки, яка потрапила в аварію, не був громадянином України.

Донька загиблої отримала травми, і її госпіталізували, але згодом виписали, каже пан Кирилич.

Видання міста Задар Zadarski.hr повідомляє, що місцева поліція підтвердила інформацію про автомобільну аварію.

За цим повідомленням, автокатастрофа сталася близько 1:30 в ніч проти суботи, 5 серпня, на автомагістралі між курортними містами Маслєніца і Поседар'є.

Розслідування показало, що за кермом автомобіля Mercedes із болгарськими номерами був 38-річний громадянин Болгарії, який не впорався з керуванням, з'їхав із траси і вдарився в ліхтарний стовп.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Петро Показати IP 6 Серпня 2017 14:16
П**отку, яка була противнецею євроінтеграції розмазало в Європі, а не чомусь в Тамошньому Сойюзі. Земля їй бетоном, жаль тільки дитину, вона не винна.
dssasdas до Петро Показати IP 6 Серпня 2017 15:54
Стало краще? Зря противилась?
Анонім до dssasdas Показати IP 6 Серпня 2017 21:18
Властивість ватка противитись Європі, але там проводити свій час. Хто така березня, та її висловлювання і дії проти України і захисників не Гугляться коли пам'ять куряча? Земля їй бетоном, саме завдячуючи таким "пєлоткам" від ригіонів - маємо НамКриш, Добрива і Лугандон, та захисників які в односторонні перемир'я хЄранта - ГИНУТЬ!
Петро до dssasdas Показати IP 6 Серпня 2017 22:32
Може, відчувала ДЕ! Згадка про неї і її смерть: http://www.dilovyi.info/zhorstkyj-post-rosijskogo-zhurnalista-oleksandra-tverskogo-pro-zagyblu-irynu-berezhnu/
Иван до Петро Показати IP 8 Серпня 2017 11:21
Мозги у тебя, Петя, из бетона. Радоваться смерти женщины и матери - поступок безмозглого б*рана
лучанин Показати IP 6 Серпня 2017 17:45
Водія жалко...
Віктор Показати IP 6 Серпня 2017 19:24
Шкода що не був цілий автобус її друзів
kek Показати IP 6 Серпня 2017 20:20
цікаво, чому так люто люди мінусують. вам її жалко? подивіться що вона про вас писала в себе на фб :) ригі вас ненавидять всім серцем, і залюбки б вас всіх розстріляли. а ви все толерастією займаєтеся. може вам ще її друзів терористів з донбаса жаль?
Петро до kek Показати IP 6 Серпня 2017 22:37
Мінусовання проходить мовчки, без жодних аргументів.(до великих ціцьок треба мати ще й душу..) Закон Бумерангу таки існує!
Анонім Показати IP 6 Серпня 2017 23:58
Ви сами про бумеранг не думаете? Никто не бессмертен. Ответим за каждое слово. А вот радоваться гибели человека, да еще после которой остался ребенок сиротой - это как-то слишком. Спорить, враждовать можно с живыми. А про мертвых или хорошо, или ничего. Это же наша, украинская традиция. Или мы вырождаемся, постоянная "патриотическая" ненависть уродует украинский народ.
Петро до Анонім Показати IP 7 Серпня 2017 07:33
Вище є посилання, тож назви хоч одну причину щоб я її рахував Людиною? До речі, мовою агресора під час війни відповідати на Українську не вважається м'яко кажучи дивним? Ще одна така "захистниця" намалювалась - Ольга Фреймів(ревізорша), їй відповіли конкретно - "парєбрік"!
Кеп до Анонім Показати IP 7 Серпня 2017 23:00
До кінця потрібно фрази дописувати. Про покійника добре, або нічого, нічого крім правди
И Показати IP 7 Серпня 2017 09:21
ЭТО НЕ ТРАГЕДИЯ--ЭТО ЗАКОНАМЕРНОСТЬ
Пранкер Кабан Показати IP 7 Серпня 2017 10:00
Какие же вы тут все наглухо ё*нутые!
12345 до Пранкер Кабан Показати IP 7 Серпня 2017 17:02
Обтекай молча, винторогий!
Рм Показати IP 7 Серпня 2017 23:01
Iрину шкода. Но цих коментаторiв шкода пще бiльше.
Ростов Показати IP 8 Серпня 2017 09:35
Погибла красивая и умная женщина.