USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Електроенергія подорожчає на 40% з березня

20 Лютого 2015 11:44
Електроенергія подорожчає для українців вже з березня й одразу на 40%.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин в інтерв’ю журналу “Фокус”, опублікованому сьогодні повідомив про зростання тарифів на електроенергію для населення на 40% з березня, - повідомляє УНН.

“На 40%, починаючи з березня, повинні зрости тарифи на електроенергію”, — сказав він. Зі слів словами чиновника, такі заходи обумовлені з МВФ.

Також глава Міненерговугілля про поетапне зростання тарифів на природний газ для населення і теплокомуненерго до ринкового рівня протягом двох років.

Відзначив також те, що перше збільшення відбудеться після завершення опалювального сезону вже у квітні.

“Люди отримають платіжки, оцінять нові тарифи і влітку утеплять стіни, поміняють котли, щоб підготуватися до майбутньої зими З квітня також введемо систему субсидій За нашими оцінками, їх буде отримувати дві третини населення ..”, — додав В.Демчишин.

Він зазначив, на субсидії в поправках до бюджету передбачено 12,5 млрд грн.

Нагадаємо, раніше на цьому тижні глава Нацбанку України Валерія Гонтарева повідомила, що влада України погодили з МВФ перший етап підвищення тарифів: на газ — на 280%, на тепло — на 66%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
220V Показати IP 20 Лютого 2015 11:53
А може вже треба думати як жити і розвивати Україну не лише за кредити, за які ще ніхто і не звітує?!
1346 Показати IP 20 Лютого 2015 11:54
вітаю з покращенням!!!!!
французкий князь Показати IP 20 Лютого 2015 12:13
правильно казав КУзьма ,вся та п*здота мае бути стр*ляна і п*зджана
французкий князь Показати IP 20 Лютого 2015 12:16
а де взяти гроші на котли цікаво іти красти...?
my_gift Показати IP 20 Лютого 2015 12:32
Отже, проїзд у тролейбусах теж подорожчає...
Штефан, Луцьк Показати IP 20 Лютого 2015 12:46
Не треба скиглити, треба працювати! Системне підвищення цін та тарифів робиться КМУ для вашого ж блага,панове! Нічого страшного у нових тарифах на електрику та газ для населення НЕ МАЄ!
Штефанотролю до Штефан, Луцьк Показати IP 20 Лютого 2015 13:27
А слабо це вийти і людям на майдані в очі сказати? Тролю ти диванний...!!!
Штефан, Луцьк до Штефанотролю Показати IP 20 Лютого 2015 16:23
Порошенко з Яценюком в очі на майдані усе скажуть! Тролю ти диванний...!!!
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 20 Лютого 2015 17:15
Вони вже казали. Якщо спроможний, то назви хоч одну іх обіцянку, яку вони виконали.
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 20 Лютого 2015 15:01
Внести до Кабміну наступні пропозиції з наповнення бюджету: 1. Ввести мораторій на виплату зарплат, пенсій та інших видів грошового забезпечення громадян терміном на рік. 2. У торгових точках та ринках продукти продавати тільки за валюту, коштовне каміння та золото. 3. Підвищити комунальні платежі у 1000 разів. За несплату розстрілювати. 4. Ввести податок на повітря і т.ін. Цей муністр хоч знає, скільки вартує котел і утеплений фасад ? .
саме так до Анонім Показати IP 20 Лютого 2015 18:48
який котел і який фасад тих небожителів хвилює? вони що одержують мінімальну зарплату 1218 гривень?
Вася Показати IP 20 Лютого 2015 13:12
Це жах!!! Що ж ви робите?!! А зарплати у нас європейські ?????????????????????
Штефан, Луцьк до Вася Показати IP 20 Лютого 2015 13:26
Не репетуй, Василько, усе колись буде добре!
ОЛЯ до Штефан, Луцьк Показати IP 20 Лютого 2015 13:35
Тільки нас уже не буде і держави...ото вибороли.
добряк Показати IP 20 Лютого 2015 13:51
на 40% ?ви шо там зовсім оху-ли?
Ахметов і ко Показати IP 20 Лютого 2015 14:12
Не по тих стриляєте.
по до Ахметов і ко Показати IP 20 Лютого 2015 14:57
всіх тре..і по тих час прийде.і ви своє получите..
по до по Показати IP 20 Лютого 2015 14:57
суті ви одна каманда...
jjjjjjjjjj Показати IP 20 Лютого 2015 15:35
Навіщо піднімати,щоб потім давати субсидію!!!!!! Де логіка!!!!!! Ідіоти!!!!
злий Показати IP 20 Лютого 2015 15:42
Мені цікаво при якому курсу долара чи при яких тарифах наступить чергова точка кипіння в народу. От тоді мало всім не покажеться і чиновникам і депутатам і іншим олігархам.
Бандерiвець Показати IP 20 Лютого 2015 18:00
Правий був Кузьма, коли казав, що садомазохизм у нас в генах. З вазелiном було погано, а тепер без вазелiну в самий раз !
Архітектор Показати IP 20 Лютого 2015 19:03
Я не проти підняття цін на електроенергію і на газ. Але було б добре щоб не забули перед тим підняти зарплати, пенсії та інші соц виплати.