USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Газ подорожчає на 280%

19 Лютого 2015 17:00
Тарифи на газ підвищать з квітня на 280%. Тепло подорожчає на 66%.

Україна погодила з Міжнародним валютним фондом підвищення тарифів на газ на 280%, на тепло – на 66%. Про це повідомила глава Національного банку України Валерія Гонтарева під час інвестиційної конференції вчора, 18 лютого, - інформує «Радіо Свобода».

«Зараз, відповідно до меморандуму з МВФ, підвищення тарифів буде дуже різким – на 280% на газ і близько 66% – на тепло. Тому ми зараз розглядаємо рівень інфляції близько 25-26% до кінця року», – заявила вона.

Сьогодні, 19 лютого, міністр енергетики й вугільної промисловості Володимир Демчишин засідання Громадської ради при Міненерговугілляповідомив, що тарифи на газ для населення буде підвищено з квітня поточного року, - інформує «УНІАН».

При цьому міністр додав, що підвищення цін було одним із ключових пунктів переговорів з основним кредитором країни - Міжнародним валютним фондом. І на переговорах, за словами міністра, обговорювалося одномоментне підвищення цін на газ для населення - до рівня цін на імпортний газ, які на даний момент становлять близько 300 доларів за тисячу кубометрів. Але, як наголосив Демчишин, уряд на такий крок не пішов.

Водночас, ні Демчишин, ні представники Міненерговугілля, присутні на засіданні Громадської ради, не уточнили рівень, до якого буде підвищено ціни вже у квітні, пославшись на те, що встановлення тарифів є прерогативою й компетенцією Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Демчишин також наголосив, що ситуацію може «згладити» спрощена система субсидій, яка буде представлена й реалізована Мінсоцполітики.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
пєтруха Показати IP 19 Лютого 2015 17:21
Мля, коли вже тій лєрці-облігації виключать звук, воно ж шо не ляпне - то "веселіше" стає. Кстаті всі бажаючі можуть легко знайти в неті як виросли доходи чьоколадного і лєркі ( тоєсть їх кантор). Кому война, а кому і жить харашо. Главне шоб баби-полішучки, по заданію путіна, мобілізацію не зривали - і буде фсьо в чьоколяді.
123 до пєтруха Показати IP 20 Лютого 2015 11:50
А ви й далі ходіть на роботу, віддавайте всю зарплату за комуналку та посилайте своїх дітей в котли. Вам щось не подобається і ви смієте про це заявляти? Так ви працюєте на руку путіну, агенти кремля та фсб!
ГТС Показати IP 19 Лютого 2015 17:32
"Зараз" різке подорожчення, а що - потім ще буде доржчати?:) І це так спокійно люди сприймають...?:) Шок!!!
антимайдан Показати IP 19 Лютого 2015 17:39
с..и. зробили в країні покращення !!!
Іван до антимайдан Показати IP 20 Лютого 2015 10:29
А шоб їм пісюни зменшились на 280%!!!
штефан.луцьк Показати IP 19 Лютого 2015 17:52
Не треба скиглити! Ми украiнцi повиннi потерпiти для нажого ж блага
ахах) до штефан.луцьк Показати IP 19 Лютого 2015 18:50
ТЫ терпила, ты и терпи.... ТЫ тупой просто вот и все. Из -за таких терпил как ты страна в задн*це
Alex до штефан.луцьк Показати IP 19 Лютого 2015 22:12
коментар було видалено
Анонім до штефан.луцьк Показати IP 20 Лютого 2015 23:15
Певно твій діагноз уже не лікується.
дідо Показати IP 19 Лютого 2015 18:21
Всі організовано будемо дякувати кремлівській агентці Тімашєнці, яка загнала всю країну у газову кабалу,підмахнувши пакт з Путлєром.
Анонім до дідо Показати IP 19 Лютого 2015 18:23
Да ты же сам за нее голосовал!
111 до дідо Показати IP 19 Лютого 2015 19:19
Так вона не у руля. Потрібно дивитись, що в нас зараз в країні твориться бовдуряка! І хто що наробив, що правнукі будуть нас згадувати, сплачуючи борги.
бабо до дідо Показати IP 19 Лютого 2015 19:45
Правильно базікаєш про Тимошенко, тільки все ще до того було, коли "Україна без Кучми", тоді погано жилось, газ по 50 $, так ні - пішло поїхало і Юля там головною була!!!
Анонім до дідо Показати IP 20 Лютого 2015 09:20
я от думаю.... і шо ти куриш дідо ??
Джулія Показати IP 19 Лютого 2015 22:01
Вперше почала задумуватись над еміграцією...Не хочу повторення 90-х.
розум до Джулія Показати IP 19 Лютого 2015 23:28
А повторення неминуче, тільки більш жорстке як у 90-х.
екскурсовод Показати IP 19 Лютого 2015 23:43
Збираю речі і закордон, хоч до бацьки, там хоч порядок, а тут повний бардак і анархія. Хай тут живуть ті, хто на майданах стояв і розхльобують свою кашу.
Лучанка Показати IP 20 Лютого 2015 11:21
А хай хоч на мільйон, ми всеодно не заплатимо пенсія 1000 зарплата 2000.Чим люди будуть платити.Хоче МВФ, ми не Європа, а жопа. Хай раніше зроблять зарплати і пенсії як у Європи, а тоді піднімають космічні ціни. Це в мире фантастики.Буде революція-це вже соціальна
НЕЛУЧАНИН Показати IP 20 Лютого 2015 16:42
ой дивись, кролик очкастий, щоб твоїм фейсом асфальт не почистили
палата №6 Показати IP 20 Лютого 2015 19:51
фігня то 280 % !!! щоб всі здохли чи замерзли без газу треба ще більше!!!!