Еліти Росії розуміють, що перемоги не буде, – розвідка
Російські еліти розуміють, що РФ не зможе перемогти у своїй війні проти України, але все ще сподіваються на «нічию».
Про це в ефірі Україна 24 заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов, передає Кореспондент.
За його словами, російські еліти вже давно не сподіваються на перемогу у війні проти України.
«На успіх там уже давно ніхто не сподівається, окрім, можливо, кількох зовсім хворих людей. Є розуміння фатальної безнадійності. Сподіваються у кращому разі на якусь патову ситуацію, чи нічию, коли вдасться зберегти свої власні інтереси. Але те, що це стратегічна поразка для російського військово-політичного керівництва, бізнес-еліти – це вже давно зрозуміло», – сказав Юсов.
При цьому представник ГУР зазначив, що впливові люди в Росії поки що не готові до опору правлячому режиму.
«Розуміння є, а готовності до опору немає. Максимум поки що – здебільшого готовність до спроб захисту своїх персональних інтересів в обмін на якусь інформацію чи якусь взаємодію. Це вже є. Ну і я думаю, далі буде готовність до більш рішучих дій», – резюмував він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це в ефірі Україна 24 заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов, передає Кореспондент.
За його словами, російські еліти вже давно не сподіваються на перемогу у війні проти України.
«На успіх там уже давно ніхто не сподівається, окрім, можливо, кількох зовсім хворих людей. Є розуміння фатальної безнадійності. Сподіваються у кращому разі на якусь патову ситуацію, чи нічию, коли вдасться зберегти свої власні інтереси. Але те, що це стратегічна поразка для російського військово-політичного керівництва, бізнес-еліти – це вже давно зрозуміло», – сказав Юсов.
При цьому представник ГУР зазначив, що впливові люди в Росії поки що не готові до опору правлячому режиму.
«Розуміння є, а готовності до опору немає. Максимум поки що – здебільшого готовність до спроб захисту своїх персональних інтересів в обмін на якусь інформацію чи якусь взаємодію. Це вже є. Ну і я думаю, далі буде готовність до більш рішучих дій», – резюмував він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Анонім
Показати IP
13 Квітня 2023 13:28
їхні 'иліти' вже пристосувались, як і наші 'иліти' , а деякі навіть разом з нашими в АЕ , в Монако, в Швейцарії, у Відні чи на французьких курортах, загалом є багато чудових містечок, де вони вони всі почуваються 'аднім народам'
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10
«У мене немає чужих дітей і чужих воїнів», – волонтерка Мама Лора з Волині, яка чекає доньку та сина з фронту
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.