Фани - на даху: футбол у Луцьку - 1:2. ОНОВЛЕНО

11 Травня 2014 16:49
Матч "Волині" та "Севастополя" відбувся на луцькому стадіоні "Авангард". Фінальний рахунок - 1:2. Це - сьома поразка поспіль для лучан.

Зауважимо, гра відбувалася з порожніми трибунами. Однак мала місце онлайн-трансляція, а до прес-ложа допустили декількох журналістів та вболівальників з обох сторін.

Щоправда, фанів кримчан у першому таймі гри виявили на даху "Автошколи", що біля стадіону. Вони вигукували "Севастопіль" та "Крим - це Україна". Хлопців згодом "зняли" з даху правоохоронці. Уже пізніше, перебуваючи у прес-ложі, вболівальники напівукраїнською-напівросійською розповідали, що важко наразі стало в Криму. Наголошували, що вони - патріоти, і - за Єдину Україну.

Під час першого тайму гру неодноразово рятував голкіпер "Волині" Сергій Литовченко. Його та нападника "Севастополя" Олександра Ковпака визнали найкращими гравцями, з цим погодився і коментатор матчу.

Перший гол на 52 хвилині забив футболіст кримчан Сергій Кузнецов: 0:1. Поразці не завадив "волинянин" Богдан Шершун. На 84-й хвилині півзахисник "Волині" Флорентін Матей зрівняв рахунок 1:1. Однак вже через 3 хвилини Олександр Ковпак знову вивів кримчан уперед. Рахунок 1:2.

Після гри кримчани вийшли до тих декількох вболівальників, які подолали 24 години дороги, аби підтримати улюблену команду, та подякували фанам.

До слова, в останні хвилини матчу на поле за "Севастопіль" вийшов колишній гравець "Волині" Євген Павлов. В Луцьку ще не забули конфлікти, коли Павлов покинув команду.

Нагадаємо, у пасиві «Волині» - 7-матчева програшна серія, а у «Севастополя» перервалася 3-матчева безвиграшна.

Крім того, кримчани у попередніх трьох іграх покинули поле без забитих м'ячів.