USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Фацевича хочуть зробити почесним громадянином Луцька

22 Липня 2015 15:00
Командиру роти спеціального призначення «Світязь» та символу нової поліції Олександру Фацевичу пропонують присвоїти звання почесного громадянина міста Луцька.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру 22 липня.

Як повідомив секретар міськради Сергій Григоренко, торік у серпні відзначили Героя Небесної Сотні Василя Мойсея, а цьогоріч темою, що найбільше хвилює суспільство, є тема АТО та боротьби за свободу та незалежність України.

Відтак, він спільно з міським головою вносить пропозицію про присвоєння звання почесного громадянина Луцька Олександру Фацевичу, командиру роти міліції особливого призначення «Світязь», який відзначився в боях під Іловайськом та Дебальцевим, де вивів підрозділ з оточення без втрат.

До того ж він став символом нової поліції в Україні, очоливши патрульну службу у Києві.

Члени комісії одностайно підтримали проект рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Йух Показати IP 22 Липня 2015 15:15
А чего так слабенько? Конную статую в центре города!
Анонім до Йух Показати IP 22 Липня 2015 16:44
Особливо , з Іловайська вивів підрозділ > !!!
Анонім Показати IP 22 Липня 2015 16:45
Без втрат ...
cпостережливий Показати IP 22 Липня 2015 16:58
доточу--до статуі -ментовський щит і замість меча- гвинтівку СВД або дубинку
Луцьк Показати IP 22 Липня 2015 17:10
Цей Григоренко д..іл?
Роман Показати IP 22 Липня 2015 17:53
Не дратуйте народ !
Тамара Показати IP 22 Липня 2015 18:08
Дійсно "Молодець" 7 (сім)!!! хлопців загинуло у Іловайську, а ви його в почесні громадяни, цікаво? за що така честь? за те, що ні разу до жодної вдови не приїхав, чи за те, що намагався якнайдовше (до грудня) приховувати, що хлопці не загинули, а начебто в полоні...Ото знайшли "героя" так "героя", дійсно хочуть, щоб хлопці в могилах переверталися від такої новини, а вдови та рідні загиблих плювали в обличчя таким ініціаторам... "Почесний громадянин"- на цвинтар до хлопців хоч би раз прийшов, яких покинув у Іловайську...
Анонім Показати IP 22 Липня 2015 18:50
Боже, які совки, ще б піонерську дружину його іменем назвали.Взагалі в усьому світі людей пошановують після смерті, прижиттєво ні-ка-да.
місцевий Показати IP 22 Липня 2015 20:32
Пропоную: Белебеника, Зайця , братаУстима і т.д. всю хрень давай почесним...
1941-45 Показати IP 22 Липня 2015 22:07
Єтому КЛОУНУ-за что?
Луцьк Показати IP 23 Липня 2015 10:27
В КИЄВІ ПОДУРІЛИ, ВОЛИНЯКУ НАЧАЛЬНИКОМ ПОЛІЦІЇ ПОСТАВИЛИ...