USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Зима, що нас змінила: фільм про Небесну сотню

3 Квітня 2014 23:32
Стрічка про справжніх героїв, які поклали душу й тіло за свободу й неньку Україну. Багато з них й досі залишаються невідомими, проте вони назавжди залишаться в серцях українців.

Сьогодні о 22:00 на 1+1 показали філм "Небесна сотня":
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Не смотрел Показати IP 3 Квітня 2014 23:35
И не жалею...
Анонім до Не смотрел Показати IP 4 Квітня 2014 00:14
Пошел нахер, комсомолец
Патріот Показати IP 4 Квітня 2014 00:34
Хлопці, любі хлопці, які полягли за свободу власного народу! Царство Небесне вам! Маю велику надію, що ці жертви не є марними. Вірю, що народ України докладе зусиль для подолання кризи і зробить все можливе для того, щоб ним пишалися нащадки і поважали в усьому світі!
Лучанка.Болонья.Італ до Патріот Показати IP 4 Квітня 2014 00:54
Ми є сильна нація! Слава Героям!
Дід Панас до Лучанка.Болонья.Італ Показати IP 4 Квітня 2014 03:35
Героям газу дорожчого, і електрики, і пдв на ліки - вони вже багато чого для героїв зробили, і це тільки початок.
112 до Лучанка.Болонья.Італ Показати IP 4 Квітня 2014 08:29
Ми є дурна і продажна нація з якою нормальні люди в світі не хочуть зв"язуватись.Слава дебілам.Відключать скоро газ,ціни на все космос і продовжуйте кричати Слава
Розумниця до Лучанка.Болонья.Італ Показати IP 4 Квітня 2014 12:34
Як же ви сльозами умиваєтеся від любові до Батьківщини, але чомусь з іншої країни. Або я не так зрозуміла? Для чого тут "Болонья.Італ"?
Патріот до Розумниця Показати IP 4 Квітня 2014 18:19
Ви, певно, не так зрозуміли. Оскільки всі ми шукаємо себе в цьому світі. Когось пошуки заносять, наприклад, до Італії. Що у цьому поганого? До того ж, на мою думку, особа, яка перебуває поза межами своєї Батьківщини і вболіває за свою націю, гідна справжньої поваги, на відміну від тих, хто в Україні цурається свого роду. Поцікавтесь, який обсяг коштів прибуває в Україну щороку завдяки тим, хто перебуває на заробітках за кордоном.
Лучанка.Болонья.Італ до Розумниця Показати IP 6 Липня 2014 22:13
Жінки які працюють за кордоном заслуговують поваги.Адже ми взяли на свої плечі весь тягар соц. проблем і наші сім"ї не живуть за рахунок субсидій.
Дід Панас Показати IP 4 Квітня 2014 03:31
Так і напишить, жертви були потрібні опозиції задля виконання власних амбіцій.
Революціонер Показати IP 4 Квітня 2014 08:11
Я одного не розумію - наче дорослі люди, але дещо ви усвідомити не можете! За пів року перебудувати країну не реально!!! Тому, що крім влади нам потрібно змінитися самим! А ці Герої поклали початок цим змінам! Не підведіть їх!!! Слава Україні!!!
Анонім до Революціонер Показати IP 4 Квітня 2014 08:27
так нема кому і з ким будувати ту Україну-її вже розвалили.А та сотня небесна вже достала-хай би не лізли-за кого померли-за Юлю,Порошенка,Кличка?...Бридко
Українка до Революціонер Показати IP 4 Квітня 2014 13:03
А хтось питав в українців чи вони хочуть таких змін? Ні - ви все вирішили за нас. А тепер кажете - почекайте потерпіть.
Дід Панас до Революціонер Показати IP 4 Квітня 2014 15:33
Щоб покращити життя не обовязко його погіршувати, а то буде як в радянському анекдоті "нам важко жити у нас в квартирі троє людей", "тоді ми вселимо до вас ще одну сімю і свиню", за сва місяці "ми не можемо жити, свиня дістала", "добре, ми заберемо свиню".
Дід Панас до Революціонер Показати IP 4 Квітня 2014 15:37
вже докричались і доскакались - розкрий очі і подивись навкруг
))) Показати IP 11 Квітня 2014 22:49
бідні, нещасні пацани, бідні їхні сім'ї, матері, друзі. заради яких виродків вас поклали на жертовний камінь. боже, дай розуму тим, хто лишився живим, перебороти цю оману і більше ніколи не віддати своїх дітей на фарш отим ублюдкам. вибачте нас, ті, хто помер.
Патріот до ))) Показати IP 12 Квітня 2014 11:12
Шкода хлопців і шкода, що немає кого підтримувати на майбутніх президентських виборах. Добре ви написали. Сумно стає... Маймо розум та тримаймося разом! Наша сила в єдності!