USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Флеш-моб по-луцьки: хочеш у маршрутку, то стрибай або «плавай»

11 Січня 2016 12:30
Перші зимові замети – і з обіцяним завданням комунальники до кінця не впоралися. Через неналежне розчищення тротуарів від снігу місто перетворюється на брудну «кашу», а до громадського транспорту лучанам доводиться дострибувати через кучугури.

Нагадаємо, минулого місяця, в грудні, луцькі комунальники запевняли, що цього зимового сезону не залучати техніку військових чи надзвичайників, мовляв, достатньо заготовили піщано-соляних та щебенево-соляних сумішей (до шести тисяч тонн), а також паливно-мастильних матеріалів.

Реалії сьогоднішнього дня, 11-го січня, показують що дороги розчистили, подекуди й тротуари, втім, сніг не вивезли з тротуарів, а позгрібали на кучугури. Відповідно, щоб зайти чи вийти з громадського транспорту – доводиться по коліна вгрузати в сніг чи стрибати. Ба більше, у місцях де все ж розчистили прохід до дороги, водії не під’їжджають до бордюрів, і містяни чалапають по брудних калюжах, аби зайти в маршрутку чи тролейбус.

А відійшовши від головних доріг у провулочки та двори, бачимо, що єдині, хто там чистив прохід – ноги лучан, як поспішали зранку на роботу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 11 Січня 2016 12:59
Для чого стільки фоток. Невже бідні комунальники можуть зробити все руками двірників. Беріть лопати всі і чистіть. Їм за роботу їх копійки платять раз в три місяці.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Січня 2016 14:55
Прийшли у міську раду але нічого не роблять не ті не інші.
Анонім Показати IP 11 Січня 2016 13:16
Ой молодці! Нафоткали купу мокрого снігу! Супер новина!
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 11 Січня 2016 14:26
Ну треба ж молодим журналістам свою роботу показати . Найбільш цікаві фотки з птахами на дротах!
*** Показати IP 11 Січня 2016 13:44
Перепили, мабуть, трохи вчора))))))
Анонім Показати IP 11 Січня 2016 13:59
А в Європі такого немає.Значить ми не європейці чи як?Бо так тільки бидло може жити.Хай Гунчик з колегами йде розчищати.
Лучанка Показати IP 11 Січня 2016 14:04
Нічого страшного нема. Транспорт іздить. Всі до роботи добрались. Комунальники працюють.
Бе Показати IP 11 Січня 2016 14:11
День пройде, розтане все і забудеться.
Дмитро Показати IP 11 Січня 2016 14:14
флеш моб )) ще б 100 фотографій закинулиб )))
місцевий Показати IP 11 Січня 2016 14:18
Це ми так готові до зими, а гроші в облатодорі спишуть як завжди
Микола Показати IP 11 Січня 2016 14:26
романюка поставити раком хай вилизує зупинки. Голосували за свинопаса? Терео майте
Юрій до Микола Показати IP 12 Січня 2016 14:55
Так Ви Микола йдіть в мери! Я за Вас проголосую! Я більше ніж впевнений, що Ви за декілька годин після снігопаду, розчистите вулиці (чи організуєте розчистку), також провулки, зупинки та території біля установ... Вперед я за Вас!!!
БОРИС Показати IP 11 Січня 2016 14:33
І правда це все. Як тільки гулянка в центрі міста -то все підготовили вчасно, як тільки роота -мокрий сніг і так далі -то туго щось роота йде
Даша Показати IP 11 Січня 2016 15:21
минулого року в одесі перед новим роком навалило снігу, так там він так і лежав здоровенними купами і не те що в дворі не можна було машиною заїхати, зайти не можна було, і навіть на центральних вулицях через тиждень по тротуарі важко було ходити... а ви не вдоволені від невеличкого снігу під ногами.
Анонім Показати IP 11 Січня 2016 15:23
Комунальники -повний колапс, хіба двірники працюютьь! А спишуть грошики як завжди!
Анонім Показати IP 11 Січня 2016 16:08
Білорусія поряд.Такі ж самі погодні умови.Сфотографуйте там обласні міста і порівняйте.Ніякі відговорки не приймаються.У Луцьку було відзвітовано,що місто готове до зими.І при чому тут Одеса?Ви подивіться як люди живуть в сусідній державі,які у них дороги і тротуари.Де таке бачено,що пернд тим як потрапити в автобус,то мусиш по коліна провалитися,збрудеитися і замочитися.
Роман до Анонім Показати IP 12 Січня 2016 22:25
Чого так далеко їхати? В Рівне заїдьте.
Тарас Чурило Показати IP 11 Січня 2016 17:04
Бачу лучанам таке подобається, голосуйте й далі за Романюка
ВОВК Показати IP 11 Січня 2016 21:56
треба драбини на зупинках поставити. Приїхав тролейбус- драбину закинув і прошу хама до салону. А можна галоші видавати на прокат. В Європу захотіли в мокрих лаптях.
Микола Показати IP 12 Січня 2016 00:06
романюка поставити раком хай вилизує зупинки. Голосували за свинопаса? Терео майте