USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Флот Росії пригрозив українцям справжнім штурмом. Ультиматум

3 Березня 2014 18:25
Командувач Чорноморським флотом РФ Олександр Витко поставив ультиматум українським військовослужбовцям, - повідомляє Інтерфакс-Україна» з посиланням на Міністерство оборони.

Щоб уникнути конфлікту, солдати повинні здатися до 5 години ранку 4 березня.

«Якщо до 5-ї години ранку завтрашнього дня вони не здадуться, почнеться справжній штурм підрозділів і частин ЗС України по всьому Криму», - розповіли у відомстві.

Такий ультиматум командувача ЧФ РФ доводять до відома російські військовослужбовці особовому складу українських військових частин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
роман Показати IP 3 Березня 2014 18:26
Мрази.Вам Чечня раем покажется.
57457 Показати IP 3 Березня 2014 18:29
Ну це вже все. Наглість не знає меж
лучанин Показати IP 3 Березня 2014 18:33
Не пора проводити якісь навчання ?Люди мають бути готові до війни.
руслан Показати IP 3 Березня 2014 18:34
А ше треба зняти фуражки і здати.......вони там вже зовсім з глузду з'їхали......хлопці війскові васбагато-мобілізованих ще міліон-ми не чечня і не абхазія-нас більше міліона ....ніхто не відступить,але як би то не було тяжко .....не піддавайтесь на провокації....потерпимо...бо так само шкода тих дітей яких кинув путін.......з першою смертю вороття назад не буде.....там такі самі мами ,як і наші.....
Аноним Показати IP 3 Березня 2014 18:37
Ця ско...на обєднала Україну.
Анонім Показати IP 3 Березня 2014 18:39
шизофренічний фашист вирішив нас зачистити. путлер здохни!!!
аапп Показати IP 3 Березня 2014 18:56
Тільки суньтеся.Будем гризти ваші глотки.
вовкодав до аапп Показати IP 3 Березня 2014 20:02
Зуби зламаєш!!!
йовік. до вовкодав Показати IP 3 Березня 2014 20:23
Хіба що тобі.Можу й завтра.))))
Анонім Показати IP 3 Березня 2014 19:36
Це брехня!!!! Як і багато іншої інформації про колони танків ітп... дивно що наші волинські мараззматики ще не блокують аеродром де можуть призимлитись російські літаки.... по правді українські змі крім кримських майже не дають інформацію про те що блокують блокпости кримські беркутівці які вимагають як і у нас на заході вимагали СТАТИ АРМІЇ НА БІК КРИМСЬКОГО НАРОДУ!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 3 Березня 2014 20:22
ти краще поцікався, як "круто" зараз живе Абхазія під путінським патронатом,теж саме чекає й кримські курорти. путіну потрібні туристи в Сочі(туди він вклав кучу грошей), а не в Криму , заради цього він піде на те,щоб зрівняти Крим з землею, передай інформацію своїм кримським друзям,якщо вони у тебе є. Мої знайомі кримчани вже про це знають і роблять все, щоб не допустити кровопролиття.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 3 Березня 2014 19:44
а зарін в маацковському метро не хочуть ?
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 4 Березня 2014 00:52
Молодець! А це називається тероризмом. Ти даєш Пупкіну всі права провести зачистку України. І жодне ООН з НАТО не будуть нічого мати проти!!! Повна земля іді****!
Крук Показати IP 3 Березня 2014 19:44
А не подавиться собака-путіняка
вік Показати IP 3 Березня 2014 19:45
все для майдаунів повертається бумерангом.СХІДНЯКИ І КРИМЧАНИ то не продажні західняки вони правильно підтримують Росію
привид до вік Показати IP 3 Березня 2014 19:51
Диви чуваче щоб в воєнний час ти випадково не зник))))
)))) Показати IP 3 Березня 2014 19:59
Дивлюсь канал “Расея“ и ржу.От Бог наказав нас сусідами.
почув Показати IP 3 Березня 2014 20:00
Ця інформація вже давно спростована! Це людей стращають наші ЗМІ, вони таке завдання отримали! Вже 1+1 у єфірі офіційно це спростували!!!
Набридло до почув Показати IP 3 Березня 2014 20:47
Ага .Тільки вже два автобуса цього бидла "миротворчого" прорвалось.Ну нічого поплачуть їх матері ***
Анонім Показати IP 3 Березня 2014 20:06
http://www.youtube.com/watch?v=LH25R9xCrNs&list=UUToIylCh0DGAT4nc2JTEe2g Госдеп США сливает Кличка и посылат нах Евросоюз
Анонім Показати IP 3 Березня 2014 20:09
http://www.youtube.com/watch?v=sYwbfUM_QM8&list=UUToIylCh0DGAT4nc2JTEe2g
За порядок Показати IP 3 Березня 2014 20:29
Путя ми самі розберемся в себе в країні
Олеся до За порядок Показати IP 3 Березня 2014 20:34
Впринципі ми маєм подякувати Путіну, що він обєднує Україну.
Вячеслав Показати IP 3 Березня 2014 20:50
Люди, опомнитесь! Из-за вашей ненависти, жители Юга и Юго-Востока Вас ненавидят, почему вы такие злые? А в Крыму вообще все мирно, люди фотографируются с российскими солдатами с улыбками на лице.
марян до Вячеслав Показати IP 3 Березня 2014 21:16
коментар було видалено
Вячеслав до марян Показати IP 3 Березня 2014 21:31
Нет, не подлаживаем. Как можно до такого бреда додуматься?! Хотя о чем это я... попытался примирить разные национальности одной страны, а им все равно, теперь точно на вас плевать.
s до Вячеслав Показати IP 4 Березня 2014 08:18
В принципе из-за этой ненависти Россия и вторгается в Крым, сколько натворил ПС в облцентрах из-за своей агрессии? Сколько еще агрессия будет провоцировать новые конфликты?
Вася до Вячеслав Показати IP 4 Березня 2014 08:23
І правильно, фотографуйтесь і фотки на сайт, а ще запитайте звідки, яка родина де живе ...
Анонім Показати IP 3 Березня 2014 21:00
только идиоты могут фотографироваться с фашистами с улыбкой на лице путлер капут! СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!!!
Лі до Анонім Показати IP 4 Березня 2014 09:59
Так само як і ви з Єштон і іншими спонсорами з Заходу фотографуєтесь і печенькам радієте!:) У чому різниця?:)
евромайдан Показати IP 3 Березня 2014 21:09
Один единий постріл бойовим на ураження і вже нічого не можна буде змінити...((((
Рома Показати IP 3 Березня 2014 21:15
В Чечні 1 млн 200тис населення і вони 5 років харкали кровю так і нічого не добившись.
Анонім до Рома Показати IP 3 Березня 2014 22:10
так само розмірковує і путін, так само розмірковував і гітлер. Якщо нам не допоможуть США і Західна Європа - то гріш ціна їх демократії.
Вас Показати IP 3 Березня 2014 22:11
Маразматик кгбовский
віктор Показати IP 3 Березня 2014 23:03
етот уе ок с украинской фамилией пробует ставить ультиматум? ЗАПОМНИ у.. ОК с украинской фамилией----3 -4 ракети и твоего гребаного флота НЕТУ!!!!! не веришь-рискни,попробуй!!!!
Фома Показати IP 4 Березня 2014 00:10
Наш молодняк вчити стріляти не треба. Всі навчені з дитинства на віртуальних компюторних вбивалках! Любого рашу чи америкоса зі зброєю завалять! Тільки зброю дай і почнеться загрузка місії!
Вася Показати IP 4 Березня 2014 08:27