USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Путін заперечує, що в Криму є російські війська

4 Березня 2014 16:16
Президент Росії Володимир Путін під час прес-конференції стосовно ситуації в Україні заявив, що російські військові не захоплювали і не блокували об'єкти в Криму і припустив, що цим займається місцева самооборона, інформує.

На думку Путіна, військові об'єкти автономії захоплюють представники "місцевих сил самооборони", перевдягнені в камуфляжну форму.

"Подивіться на пострадянський простір - там повно форми, схожої на російську. Та підіть в магазини і купіть. Ні, це сили місцевої самооборони", - цитує "Ліга.Новости" слова президента РФ.

На зауваження журналіста, що нападники мали дуже якісну підготовку, Путін відповів: "А ви бачили, як були підготовлені люди в Києві? Їх, як відомо готували на базах в Литві і в Польщі, готували задовго. У них же все працює як годинник. Це професіонали, майже як спецназ. Так чому ви думаєте, що в Криму має бути гірше?"

Він наголосив, що російські військові не брали участі у захопленні важливих об'єктів, а РФ не допомагала у підготовці загонів самооборони в Криму. Нагадаємо, раніше Путін заявляв, що готовий "захищати" Схід України, якщо там почнеться "свавілля".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Віктор Показати IP 4 Березня 2014 16:20
а ГАЗ-2975 «Тигр» теж в автосалонах "самооборонівці" покупляли?
Анонім до Віктор Показати IP 4 Березня 2014 16:34
Так звичайно в тих самих магазинах де самооборона що була в києві купувала німецьку уніформу...
Рома Показати IP 4 Березня 2014 16:24
http://ria.ru/politics/20140304/998082399.html
адекват Показати IP 4 Березня 2014 16:32
Он дейсвительно заболел имея 150 миллиардов. Наверное от таких сумм и дет крыша
галичанин Показати IP 4 Березня 2014 16:38
путлер - жалюгідний ботоксний недомірок з синдроном 'Наполеона. Впевнений, що він обіс реться зі своэю 'акупацией' України !
Загреб Показати IP 4 Березня 2014 16:39
Карлик шизофреник.
мирумир Показати IP 4 Березня 2014 16:56
Ну як піндоси відморожувались від "допомоги" Майдану, то що ви хотіли почути з іншого боку?! Одне не сприймали і казали, що брешуть про допомогу баксами Майдану, а тут нервуєтесь?! Ну то як - гарно таке чути? Ото така відповідь, щоб інших за лохів не вважали!!!
Анонім Показати IP 4 Березня 2014 17:23
Путін молодець майдаунам треба дати відсіч її же зброєю
ну і ну до Анонім Показати IP 4 Березня 2014 17:41
Тебе вже випустили з психлікарні ? Ти ж не всі процедури пройшов, залишилась урінотерапія
фыфы до ну і ну Показати IP 4 Березня 2014 18:48
шо він тобі зробив?
Андрій76 Показати IP 4 Березня 2014 17:40
Два сапога-пара...Яник також казав,що Межигір"я не його і він не має ніяких закордонних рахунків...
Анонім Показати IP 4 Березня 2014 17:51
Достойну відсіч путлеру дали українські моряки, які офіційно звинуватили путлера у брехні.Сором і ганьба путлеру на весь світ! Це початок його кінця і він про це здогадується. Вирішив відбрехатися перед росіянами за допомогою прес-конференції - то смішно.Буде путлер продовжувати в тому ж дусі,явно закінчить як гітлер, краще йому тихенько відійти в сторону, яник не зробив це вчасно, а тепер в жопі. яник і путін - два ідіота, які зовсім не роблять висновків з попередніх помилок. На таких дибілів чекає ганебний кінець.
правдивий до Анонім Показати IP 4 Березня 2014 19:05
Ти б вже анонімував в іншому місці!:) Кінець Україні скоро може прийти з такими горе-керовниками, що зараз у крісла всілись! А за Росію не хвилюйся, вони вже скільки років стояли і будуть стояти, як мали сильнішу армію і флот - так і будуть мати з високою зарплатнею і пенсією, що у війскових, що у простих громадян! А ти мрій, строчи, фантазуй, пиши що завгодно... - їм на тебе і твої писульки начхати і це факт!!! А от ти, скоро по своїй кішені всі "блага" і обіцянки відчуєш...
Анонім до правдивий Показати IP 4 Березня 2014 19:21
Ще Росія має надвелику "сито"-п`яну провінцію,яка разом з прогресивною інтелігенцією в недалекому майбутньому зробить путлеру піпець. Путлер про цю загрозу знає і думає,що відверне цей кінець інформаційною блокадою народу.Він тупий і впертий осел, як і всі ті,хто його підтримує.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 4 Березня 2014 17:59
у пуці-пуці шизофренія і маразм прогресують . недаром Меркель МЯКО сказала, що він неадекватний
СВС Показати IP 4 Березня 2014 18:17
СТРАШНО.Когда такой великой страной правит неадекватный человек.
дополнение до СВС Показати IP 4 Березня 2014 19:39
И в чём её вяличие? Огромной территорией? Но прославилась самыми кроваывыми в истории Мира тиранами-начиная от грозного, ленина,сталина и таперича новым диктатором-лиллипутиным.
Тврезий до СВС Показати IP 4 Березня 2014 20:16
і Нашою україною також керував повний неадекват..