USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 39.90

Футболіст збірної України – у топ-3 найкращих гравців Євро-2020 за поверненням володіння м'ячем

5 Липня 2021 22:23
Оборонець донецького «Шахтаря» та збірної України Микола Матвієнко став другим гравцем на Євро-2020 за кількістю поверненням володіння м’ячем своїй команді.

Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

В українського захисника 44 повернення м’яча. Також до десятки увійшов Олександр Караваєв (33) та Ілля Забарний (30).

На чолі списку опинився швейцарець Аканджі із показником у 46. Трійку найкращих замкнув іменитий оборонець Нідерландів Стефан де Врей.

Микола Матвієнко провів п’ять ігор на Євро-2020 (480 хвилин), здійснив чотири фоли, шість відборів м’яча, пробіг 49,4 км, встигши розвинути максимальну швидкість до 30,2 км/год. Також в його активі 24 вдалих виносів м’яча при 360 точних передачах.

Нагадаємо, Микола Шапаренко увійшов до топ-5 найкращих гравців Євро-2020 за відборами.

Як ми писали, у чвертьфіналі Євро-2020 українська збірна на чолі із Андрієм Шевченком поступилася збірній Англії з рахунком 0:4