USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Футболіста з Волині, який грає за польський клуб, образили під час гри

1 Липня 2020 22:00
Уродженця Волині, футболіста Тараса Романчука, який у 2018 році змінив громадянство і грає у польському клубі «Ягеллонія», образив футбольний фанат.

Інцидент стався 28 червня, після матчу «Ягеллонія» - «Лехія», який відбувався в рамках 33-го туру чемпіонату Польщі, пише ВолиньPost з посиланням на Трибуну.

Після матчу один з відвідувачів VIP-ложі стадіону «Муніципальний» в Білостоці, запрошений на матч неназваною компанією, крикнув колишньому українцю: «Ти - не поляк. Валі в Україні».

Футболіст після цього підійшов до ложі і спробував з'ясувати ситуацію, але замість цього отримав нову порцію образ.

Порушника уже впізнали, справу розслідують польські правоохоронці. Можливо, фанатів, які кричали образи на адресу волинянина було і більше.

Покарання агресивного вболівальника, швидше за все, ляже на плечі компанії, яка запросила його на матч. Його представники зустрінуться з представниками стадіону.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Не брат я Показати IP 1 Липня 2020 22:35
Что приятнее слышать : от поляка б#дло или от русского ххл?
скептик до Не брат я Показати IP 2 Липня 2020 12:37
найбільш приємно - це кац"п і л"х. від кого на чию адресу - пояснювати зайве
Тю? Показати IP 1 Липня 2020 22:39
Який він українець. Він тепер пан пшек з польським громадянством. Ніхто не змушував його приймати громадянство польське.
Москаль до Тю? Показати IP 2 Липня 2020 05:58
Не поспоришь. Вот и жители Львова раньше были обычными украинцами, а зараз вони пани львовьяни.
Тю? до Москаль Показати IP 2 Липня 2020 12:02
Як у воду перднули))
Люстра Показати IP 2 Липня 2020 05:39
Так це х...ня. На Україні кожного дня чути не тою мовою розмовляють і нічого - послав і усе , ніхто і не ображається ...
анон Показати IP 2 Липня 2020 09:31
поляки не люблять українців тому таке відношення . ми для них раби. і все тулимось до них а вони он шо і це не поодинокі випадки.
скептик до анон Показати IP 2 Липня 2020 12:39
поляки як і люди інших народів є різні. Б*ДЛО - поняття інтернаціональне