USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Гаряча вода для лучан: хто не заплатить зараз – «влетить у копійку»

26 Червня 2014 14:00
З 1-го липня цього року підвищуються тарифи на послуги з теплопостачання. ДКП «Луцьктепло» закликає лучан уже розрахуватись за гарячу воду, бо потім доведеться платити більше.

Споживачів у квартирах, яких встановлені квартирні лічильники обліку гарячої води, просять зняти покази квартирних лічильників станом на 01.07.2014 року та до 10 липня 2014 року провести повну оплату через загальноміську комп'ютеризовану систему розрахунків за комунальні послуги.

Водночас у лучан є можливість передати зняті покази по телефону 773220, 773208 до 10 липня 2014 року.

В іншому випадку нарахування плати за послуги з гарячого водопостачання згідно з показами квартирних лічильників будуть проведені по нових тарифах.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, різниці в тарифах держава відшкодовувати не буде.

Однак українці можуть отримати допомогу за здорожчання тарифів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 26 Червня 2014 14:04
Яку допомогу? Хто її отримає не смішіть нас дурних,бо вже всі дюрмі по саму шию.Хіба це держава-це стадо ворюг, вона відшкодує багатим, а бідні хай дохнуть
куй Показати IP 26 Червня 2014 14:07
куй вам, а не гроші... василь, навіщо ми ту революцію робили? щоб з нас гроші дерли?
Дід Панас до куй Показати IP 26 Червня 2014 18:15
дійшло? поскачіть ще, і ціни підуть вниз.
Ну ну Показати IP 26 Червня 2014 14:22
Зменшить в себеу підприємстві зарплату керівників з 9 000 до 4 000 десь так, і не треба буде підвищувати тариф.
Анонім Показати IP 26 Червня 2014 14:26
Наперід трохи заплатити?
лучанин Показати IP 26 Червня 2014 14:48
Це знущання над людьми. При зарплаті 2 тис.грн. ніякої субсидії нема. Скоро всі перестанемо платити бо не буде з чого. 95% населення отримує мізерну зарплату, невже люди гинули, щоб держава так до зубожіння довела людей. Якщо ви хочете європейські ціни, то дайте європейську зарплату і пенсії. А вашими субсидіями не смішіть людей
Анонім Показати IP 26 Червня 2014 17:49
Ви д****и? Ви ж за це на майдані стояли. Кличко чесно казав будем добиватися цін та податків як у Європі. Про зарплату нічого не казав. Чим слухали заднім місцем. Потім будуть кричати нас обманули.
У-ух! Показати IP 26 Червня 2014 19:38
С пробуйте дозвонитися по цих телефонах,вони навмисне не відповідають.