USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лучани зможуть оформити компенсацію за здорожчання тарифів

20 Червня 2014 18:11
Тарифи на тепло і гарячу воду для лучан зростуть. Відтепер різниці в тарифах держава відшкодовувати не буде. Проте, найбільш незахищені лучани зможуть оформити допомогу.

Про це стало відомо під час засідання комісії з питань комунального майна та приватизації міської ради сьогодні, 20 червня.

Заступник міського голови Лариса Соколовська повідомила, що відтепер держава не буде компенсовувати різницю в тарифах. Однак звичайні українці можуть отримати допомогу за здорожчання тарифів. Та законодавча база є, а система поки що не розроблена.

«Можна оформити допомогу або компенсацію на відшкодування здорожчання тарифів. Це буде складна процедура, яка зараз працюватиме, щоб ті, хто мав нижню межу доходу мав компенсацію. Днями розпочнемо роботу з розробки системи», - повідомила вона.

Якщо ж малозабезпечені лучани не працюють, то для отримання такої допомоги в бланку в графі «оплата праці» ставитиметься мінімальна зарплата, на відміну від процедури оформлення субсидій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Думка Показати IP 20 Червня 2014 18:22
Спасибо, майдан...
Маневичi до Думка Показати IP 20 Червня 2014 19:01
А нам хто компенсує за дрова? Порубані дорогі. А якщо рубати і грітись порадите ,то й ви пердіть собі в котел .
Яяя до дурка а не ду до Думка Показати IP 20 Червня 2014 19:12
На здоров'я
лом до Думка Показати IP 20 Червня 2014 20:47
Тебе що від корита відірвали, чи згвалтували на майдані, що такий злий на нього?
Анонім Показати IP 20 Червня 2014 18:39
Розміщуйте імена, адреси тих хто був на майдані, щоб ми мали змогу піти подякувати людям за наше щасливе життя.
Ще до Анонім Показати IP 20 Червня 2014 19:51
Ще непогано було б , твою адресу знати ,як тобі? Майдан сам прийде до тебе,щоб ти не засрав весь шлях .
вік до Ще Показати IP 20 Червня 2014 20:18
О МАЙДАН!!!голопупельники.Ще й довас прийде час я к в 50 х роках і схрони не поможуть.
рік до вік Показати IP 20 Червня 2014 20:43
Ти гнида ще довго смердіти будеш?
Щастя Показати IP 20 Червня 2014 18:51
Було добре, стало ще краще....
Юрко Залупельний до Щастя Показати IP 20 Червня 2014 18:53
Ми здобули!
Яяя до Юрко Залупельний Показати IP 20 Червня 2014 19:09
Ви набздили
леся Показати IP 20 Червня 2014 22:30
От вам і революція гідності....
Їдь до леся Показати IP 21 Червня 2014 00:04
Їдь до Білорусі там газ дешевий,житло дають ,зарплата в доярки 3 тис. Грн. Тільки хліб 10 грн. і ти і твої діти будуть змушені жити в тому гімні до смерті (без дозволу голови колгоспу ні ні...
Краще до Їдь Показати IP 21 Червня 2014 13:08
Краще вже ви на Говерлу...
До їдь Показати IP 21 Червня 2014 06:38
Так воно скоро і буде. Потягнуться біженці в Білорусію. Тільки і там нас терпіти не можуть.