Гірники Нововолинська виступили проти потенційного гендиректора
Під ДП “Волиньвугілля” 19-го травня кілька десятків гірників провели акцію протесту, мета якої – недопущення на посаду генерального директора держпідприємства Михайла Борсука. Про це інформує БУГ.
Нагадаємо, 17-го травня гендиректор ДП “Волиньвугілля” Валентин Кисельов написав заяву на звільнення за власним бажанням, яку підписав міністр енергетики Ігор Насалик. Тепер можливим претендентом на цю посаду є Михайло Борсук, якого підтримує значна частина нововолинських шахтарів. Проте у плані визначення нового “генерала” думки гірників, як видно, розділилися.
19-го травня перша зміна “Бужанки” не спустилася в шахту, вугільники почали акцію протесту – вони проти призначення Борсука генеральним директором ДП “Волиньвугілля”. Працівники зібралися під держпідприємством вже о сьомій годині ранку та “прикрасили” вхідні двері установи плакатами.
Зі слів Богдана Макарчука, підтримати акцію прибули працівники 9-ої та 1-ої шахт. Він розповідає, що пан Борсук ділився планами щодо своєї майбутньої діяльності генерала, зокрема, він планує залишити директором “Бужанки” Танчева, а на шахту №9 призначити Гарбузюка.
“Терміново має бути на дві копальні один апарат управління. На «Бужанській» потрібно, щоб була власна переробка, тому що такі витрати за переробку непосильні ні одній шахті. Звичайно, цей хаос, який є зараз, недоречний – мають виноситись спільні рішення. Тому що сьогодні вас використовують. У вас є голови профспілок, і ці питання мають вирішуватися ними першочергово. Сьогодні ви не спустились в шахту. Це завжди для мене було болючим питанням”, – говорив під час зустрічі з гірниками Михайло Борсук 1-го березня на ДП “Волиньвугілля” як потенційний кандидат на генерального директора.
Як не дивно, ці слова актуальні й зараз.
Гірники очікують рішення міністра щодо призначення нового генерального директора ДП “Волиньвугілля”.
Шахтарі впевнені, що міністра Насалика ввели в оману “купка осіб під керівництвом Сапожнікова” та просять не звертати уваги на усні та письмові звернення цих людей. Вони хочуть бачити нового відповідального керівника, а не Борсука, за часів керування якого, стверджують, “в районі адмінприміщення ДП “Волиньвугілля” нанесено збитків на суму 50 мільйонів гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, 17-го травня гендиректор ДП “Волиньвугілля” Валентин Кисельов написав заяву на звільнення за власним бажанням, яку підписав міністр енергетики Ігор Насалик. Тепер можливим претендентом на цю посаду є Михайло Борсук, якого підтримує значна частина нововолинських шахтарів. Проте у плані визначення нового “генерала” думки гірників, як видно, розділилися.
19-го травня перша зміна “Бужанки” не спустилася в шахту, вугільники почали акцію протесту – вони проти призначення Борсука генеральним директором ДП “Волиньвугілля”. Працівники зібралися під держпідприємством вже о сьомій годині ранку та “прикрасили” вхідні двері установи плакатами.
Зі слів Богдана Макарчука, підтримати акцію прибули працівники 9-ої та 1-ої шахт. Він розповідає, що пан Борсук ділився планами щодо своєї майбутньої діяльності генерала, зокрема, він планує залишити директором “Бужанки” Танчева, а на шахту №9 призначити Гарбузюка.
“Терміново має бути на дві копальні один апарат управління. На «Бужанській» потрібно, щоб була власна переробка, тому що такі витрати за переробку непосильні ні одній шахті. Звичайно, цей хаос, який є зараз, недоречний – мають виноситись спільні рішення. Тому що сьогодні вас використовують. У вас є голови профспілок, і ці питання мають вирішуватися ними першочергово. Сьогодні ви не спустились в шахту. Це завжди для мене було болючим питанням”, – говорив під час зустрічі з гірниками Михайло Борсук 1-го березня на ДП “Волиньвугілля” як потенційний кандидат на генерального директора.
Як не дивно, ці слова актуальні й зараз.
Гірники очікують рішення міністра щодо призначення нового генерального директора ДП “Волиньвугілля”.
Шахтарі впевнені, що міністра Насалика ввели в оману “купка осіб під керівництвом Сапожнікова” та просять не звертати уваги на усні та письмові звернення цих людей. Вони хочуть бачити нового відповідального керівника, а не Борсука, за часів керування якого, стверджують, “в районі адмінприміщення ДП “Волиньвугілля” нанесено збитків на суму 50 мільйонів гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до 7 років тюрми за хабарництво
26 Червня 2026 22:47
26 Червня 2026 22:47
Біля Луцька відбудеться музично-патріотичне дійство «Під небом мрій моєї України»
26 Червня 2026 22:28
26 Червня 2026 22:28
На Волині повернули державі землі лісового фонду площею 32 га
26 Червня 2026 22:09
26 Червня 2026 22:09
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
26 Червня 2026 21:51
26 Червня 2026 21:51
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
26 Червня 2026 21:32
26 Червня 2026 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
26 Червня 2026 21:14
26 Червня 2026 21:14






Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.