USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.00

Голова Княгининівської ОТГ йде з посади

20 Грудня 2019 11:01
Голова Княгининівської ОТГ вирішила піти з посади.

Про це Олена Твердохліб повідомила на сторінці громади у фейсбук.

«Цього разу остаточно», – підписала фото заяви пані Олена.

Нагадаємо, Олена Твердохліб балотувалась у народні депутати від округу №20 з центром у Горохові. У травні цього року вона уже намагалася скласти повноваження голови ОТГ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
А Показати IP 20 Грудня 2019 11:11
Допрацювалась?)
Онаній до А Показати IP 20 Грудня 2019 12:39
надіюсь да)
Онаній Показати IP 20 Грудня 2019 11:20
Як скорпіонс в прощальні тури їздить так ця мадама буде звільнятись=))) і взагалі де обіцяні пляжи з передвиборчої агітки га?)
Лучанин до Онаній Показати IP 20 Грудня 2019 11:34
Стадіону,доріг,нових зупинок,дитячих майданчиків тобі мало.Пляжу не хватає?Прибери в себе хоча б в хаті,пляжник...
Онаній до Лучанин Показати IP 20 Грудня 2019 12:38
Шановний дорогу центральну зробила не вона, на моїй вулиці де живу 3 роки просили не зробила, дітей немаю та не планую тому мені чхати на дит. майданчики, мені потрібні були пляжи і дорога поо мїй вулиці ні одне ні інше не виконано тому мені не подобаєтсья і хай йде з миром, хтось прийде інший і далі так само нічого не зробить) а ти взагалі лучанин сліжку за своїми шльоциками пр ивладі і не лізь куди не треба
Гоцул Показати IP 20 Грудня 2019 11:25
.....шо, опять:?
скептик Показати IP 20 Грудня 2019 11:27
шо ? опять ?
Євген Показати IP 20 Грудня 2019 11:32
Жаль.Гарний керівник.Могли би і губернатором призначити.
Онаній до Євген Показати IP 20 Грудня 2019 12:36
нічого гарного....
Павлик Морозов Показати IP 20 Грудня 2019 12:20
Ця наша Волинська мадама Твердохліб Лєнка йде заступником міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції України замість б...і Олександри Клітіної, яку вигнали через "постільний" скандал.
Доктор Шацький 33 см Показати IP 20 Грудня 2019 12:54
Згідний - їй закороткий ...
гість Показати IP 20 Грудня 2019 13:54
нагадайте панове, це вже який раз вона йде з посади? чи це такий піар кожного разу, щоб не забували)
всім Показати IP 20 Грудня 2019 14:30
звичайно не вгодиш . але проїжджаючи по Княгининках зразу кидається в очі дороги. тротуари які гарні. а зупинки ? відеонагляд. .чи може в кожному селі таке є ? хоч щось для людей, а було як? Згадайте.
Мешканці громади Показати IP 20 Грудня 2019 15:46
Чи не єдина голова, рейтинг якої росте з кожним днем роботи! Гляньте як робляться ремонти шкіл, садочка, доріг, стадіонів, фапів, освітлення всіх вулиць, відеонагляд, шериф... Є за що подякувати Олені Олегівні! Дуже шкода, що залишає нас! Успіхів та всього самого найкращого! Будемо раді, якщо це рішення не буде остаточним!!!
правда Показати IP 20 Грудня 2019 17:22
щось зробила, але напевно в роботі більше було піару...центральну дорогу вона не робила, це точно, багато їй грошей давали з обласного бюджету, до людей відносилась погано, в Рокинях нічого взагалі не зробила... хотіла бути депутатом не маючи освіти, маємо вже головного міністра, який довів країну, так само і Олена, половину акцизу забрали з бюджету, не хоче працювати коли гроші потрібно заробляти, хай іде...
Лідія Показати IP 21 Грудня 2019 08:23
Олено Твердохліб запрошую до нас у Ківерцівське отг. Ви нам дуже потрібні!!