USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Голова Луцької РДА побив депутата

12 Квітня 2017 10:38
Інцидент трапився учора, 11 квітня, в Луцьку. У сесійній залі Луцької районної ради 49-річний голова райдержадміністрації Ігор Ярмольський наніс тілесні ушкодження 46-річному депутату районної ради Вадиму Веремчуку.

Про це повідомили у Секторі комунікацій ГУНП у Волинській області.

Так, ввечері 11 квітня до чергової частини Луцького відділення поліції звернувся 36-річний мешканець району, депутат районної ради, член однієї з політичних партій. Заявник повідомив, що по обіді в приміщенні сесійної зали Луцької районної ради його побив 49-річний житель Луцького району - голова райдержадміністрації.

За медичною допомогою потерпілий не звертався.

За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст.125 Кримінального кодексу України.

Нині, поліцейські з’ясовують усі обставини інциденту. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, 4 квітня Голову Луцької РДА Ігоря Ярмольського за порушення правил дорожнього руху оштрафували патрульні. Посадовець зупинився своїм автомобілем у недозволеному місці, на перехресті вулиць Словацького і Шевченка в Луцьку. Інцидент трапився близько обіду.

Крім того, 4 квітня Ігоря Ярмольського допитали у суді у рамках кримінального провадження щодо екс-касирки Маяківської сільської ради Луцького району Оксани Шумерук, яку підозрюють у розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Екс-касирку підозрюють в розтраті майна через ситуацію, до якої причетний тодішній голова сільради Ярмольський.

Зі слів голови Княгининівської ОТГ Олени Твердохліб, свого часу Ігор Ярмольський організував схему з видачі землі селянам, яка передбачала внесення на рахунок сільради грошових коштів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Всезнайко Показати IP 12 Квітня 2017 10:46
Кого?
Анонім до Всезнайко Показати IP 13 Квітня 2017 00:02
36 річного чи 46 річного?
Иван Показати IP 12 Квітня 2017 11:13
Подумаешь делов-то? ну дал Игорёк в пятак болтливому депутатишке - что тут такого? иногда это приносит пользу.
Коля Показати IP 12 Квітня 2017 11:30
Неврівноваженим не можна на роботі працювати. На роботах і в магазинах такі працюють ужас такі дурепи
777 Показати IP 12 Квітня 2017 11:34
Мало дав *** Веремчуку. *** **
888 Показати IP 12 Квітня 2017 12:06
Нервішкі здають у екс-мера! вже на людей кидається.
777 Показати IP 12 Квітня 2017 12:20
О це державний службовець....обличчя району...
Деп Показати IP 12 Квітня 2017 13:11
Коли б Ярмольський його вдарив, то сьогодні той барига вже лежав би на столі в патанатома.
234 Показати IP 12 Квітня 2017 14:11
достойні один одного - в ярмольського 8 ділянок від бога, а веремчук грабував заправки в 90 з пістолетом, будучи ментом, попав ментом в сізо, вийшов інструктором фізкультури, через веремчука людина була в тюрмі 8 років, при ярмольському фактично луцького району не стало, він самолюб, нарциз, а робити нічогог не вміє, його просто в районі ніхто не поважає разом із свіїми заступниками!!!!!
Друг Показати IP 12 Квітня 2017 14:41
Правильно зробив. Давно пора! А то дуже забрехався! Хоч один мужик .
Лучанка Показати IP 12 Квітня 2017 15:15
Правильно зробив. Веремчуку давно пора в Коршеві сидіти і стерегти свої повідкривані фірми. Цікаво, що в цей момент робив директор КП Луцького - Ткачик? Напевно за спину начальниці фін.упр. сховався. Скоро їхнім дєлішкам прийде гаплик. Один - в раді садочок розвів - все розпоряджається, друга на це гроші виділяє, а Ткачик йол*п чи то лох за всіх відбивається. Ну, а так званий потерпівший гроші рахує.
Всезнайко Показати IP 12 Квітня 2017 18:08
Ох і люди!Йдіть вже яйця фарбуйте,а то мабуть все поробили.Ну,а тим хто так відчайдушно захищає пана Ярмольського скажу так:Знаю його вже давно,з часів правління в сільській раді,тому, думка така:людина біситься бо не дають керувати та грабувати.ось нерви здають.А якщо знаєш що не винний то сиди і мовчи та слідкуй за підлеглими,щоб не за імідж керівника переживали і цілими днями в коментах сиділи ,а проблеми району вирішували.Всіх з Великоднем!Хай живе наш район і процвітає.
456 Показати IP 12 Квітня 2017 18:38
Ти вже бачу пофарбував не тільки яйця. В цій ситуації Ярмольський правий, а той облюдок дійсно казнокрад.
Всезнайко до 456 Показати IP 12 Квітня 2017 19:39
І не тільки яйця.Давайте жыть дружно!
усім Показати IP 13 Квітня 2017 07:43
ярмольський вженакрав так що дітям вистачить, а тут не може вкрасти, все краде времчук волошенюк, свирида, ткачик