USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

Голова Підгайцівської сільради усе ж не пішов у відставку

25 Лютого 2014 16:50
Незважаючи на вимоги громади села, представників самооборони та автомайданівців, Юрій Семенюк залишається на посаді сільського голови, оскільки депутати сільської ради не підтримали заяву про його звільнення.

Вимогу подати у відставку висунула Підгайцівському сільському голові сільська громада сьогодні, 25 лютого.

Збори громади у Будинку культури села Підгайці розпочали із хвилини мовчання, якою вшанували загиблих на Майдані у Києві. Сільський голова повідомив, що його підтримує 70% мешканців, проте, оскільки триває люстрація влади, потрібно або підтвердити його повноваження, або звільнити його з посади.

Він погодився сьогодні написати заяву про відставку та продемонстрував її громаді. Зі слів Юрія Семенюка, для того, щоб відправити його у відставку, потрібно, щоб заяву підтримали саме депутати сільради. Обурення у залі викликала його репліка про те, що «народ зараз до уваги не береться». Громадський активіст Тарас Столярчук зіжмакав заяву, тому що, з його слів, вона була написана неправильно. Після цього Юрій Семенюк переписав документ за зразком.



Якийсь час тривала дискусія щодо того, яким чином повинні голосувати депутати сільради щодо заяви про відставку сільського голови – відкрито чи таємно. Приготували навіть скриньку для таємного голосування. Депутати вирішили здійснити таємне голосування, проте це рішення викликало обурення серед селян. Отже, обранців сільської громади змусили голосувати підніманням рук. Відбулася також емоційна словесна перепалка між прихильниками та противниками сільського голови.

Юрій Семенюк запевнив селян, що у випадку, якщо його заяву підтримають депутати, його більше не побачать. Втім, 15 з 20 депутатів сільської ради не підтримали заяву про звільнення.

Як розповіла мешканка села Підгайці Марина Щебет, сьогодні планували провести акцію на підтримку громадського діяча Тараса Столярчука та депутата сільради Ігоря Зозулі, яким, з її слів, напередодні погрожував голова сільської ради. Вона розповіла, що Юрій Семенюк написав заяву у прокуратуру, у якій повідомляв, що сьогодні вони планують влаштувати погром будівлі сільради. Це обурило людей і вони, врешті-решт, вирішили вимагати звільнення Юрія Семенюка з посади.

«Наш сільський голова безпосередньо співпрацював з Башкаленком, Волошенюком. Сьогодні ми знаємо, що у цієї влади руки по лікоть в крові. Тому ми вирішили сьогодні з громадою мирним шляхом попросити його піти у відставку. Я думаю, настав час повного перезавантаження влади. Цього вимагають люди, сільська громада – повна люстрація всіх, хто приймав незаконні рішення», – розповів Тарас Столярчук.

Незважаючи на те, що перша спроба відправити Юрія Семенюка у відставку виявилася невдалою, він повідомив, що її добиватимуться надалі. Зі слів громадського діяча, зібралося доволі багато людей, у яких була відібрана земля. Вони писатимуть заяви в уже нову прокуратуру з метою дізнатися, на яких підставах виділяли земельні ділянки працівникам сільської ради.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 116
дідо Показати IP 25 Лютого 2014 16:58
Пора йому нагадати клімчукових 5 га
Таня Показати IP 25 Лютого 2014 17:04
Не по суті даної статті, але - питання "активістам" та "правому сектору" зокрема: вами гарантувалось перебування від сьогодні "своїх" без масок. ХТО на фото в камуфляжах з битками і в масках???
Ір Показати IP 25 Лютого 2014 17:10
Я просто в шоці!Столярчук і Зозуля будуть вчити людей як їм жити.Нехай Зозуля розкаже про свої мутки з попереднім Семенюком,та й з цим він нормально "попрацював"...
оля до Ір Показати IP 26 Лютого 2014 10:11
Це точно, я тільки за !!!!!!!! Розумні люди не будуть так робити, а такі дурні як Столярчук тільки людей бунтують!
1р до оля Показати IP 26 Лютого 2014 17:49
То коментар Олі Овсіюк))))) Вас теж скоро пожинуть звідти. Красти менше потрібно.
ок до Ір Показати IP 1 Березня 2014 17:17
хай розкажуть
1111 Показати IP 25 Лютого 2014 17:12
http://novosti-n.mk.ua/news/read/65429.html - вот и думайте, граждане
ого Показати IP 25 Лютого 2014 18:50
це той голова, який відкрив баню у шкільній котельні, куди водить гоп-компанії на чоах у дітей???? правильно, що потрясли. і депутати-вчителі голосували за???? ганьба. легко ганити януковича. а малих януковичів у себе під носом - зась!
журналіст Показати IP 25 Лютого 2014 18:51
тарас, молодець. цей голова забув, чим закічнив його попередник! він у тюрмі!
правда до журналіст Показати IP 25 Лютого 2014 19:58
Журналісте, ви як не знаєте тараса то краще мовчіть. Запитайте в нього чим займався його швагро коли Тарас був завклубом у Підгайцях. Разом з ним на пару. І де його зараз швагро.
тек до правда Показати IP 26 Лютого 2014 09:53
Столярчук просто хоче помститись, того й скаче там як козлик
105 до журналіст Показати IP 26 Лютого 2014 17:13
Тарас баран, який в житі нічого не досяг і тиняється незнає де приткнутись!!!
о до 105 Показати IP 1 Березня 2014 17:24
да це правда
11111 до журналіст Показати IP 1 Березня 2014 17:22
тарас столярчук продавав дітям наркотики а ви кажете що тарас молодець та якій він молодець він ненормальний
Олександр до 11111 Показати IP 1 Березня 2014 18:51
Шановний,то чьому він досі не в тюрмі? Таку дурню пишите,вже не знаєте що придумати.
111111 до Олександр Показати IP 2 Березня 2014 14:56
А ДЕ ЙОГО ШВАГРО
до 111111 до 11111 Показати IP 23 Березня 2014 08:16
Тамара дарчик ти слаба на голову. Іди лікуйся в липини. Ти полетиш з відти не допрацювавшись до пенсії.
правда Показати IP 25 Лютого 2014 20:38
а чого це хлопці в масках, що виходить лідер правого сектора не котролює своїх. Де вчорашня обіцянка. Кому вірити.?
Люд Показати IP 25 Лютого 2014 20:51
Волошинюка на майдан!!!
911 Показати IP 25 Лютого 2014 21:26
Помста---це страва,що подається холодною. Довго чекав Тарас Столярчук слушної нагоди , щоб "насолити " Семенюку за особисту образу, дочекався. Вдалий час, щоб кинути сірник --а спричинити вибух. І голова с/р не був прихильником правлячої партії. То в чому ж його звинувачують ? Що має голову і зміг заробити певні статки ?Так,він далеко не святий....А чи був хтось достойніший з кандидатів на цю посаду ?
Рентген до 911 Показати IP 25 Лютого 2014 21:53
Столярчук це мабуть той якого попросили з клубу, я сам з Луцька але чув що там був якийсь Тарас , який нічого не робив, а Семенюк вроді як грамотний мужик, і синьо-білі кольори йому не пасували, вроді як
11111 до Рентген Показати IP 1 Березня 2014 17:28
тарас столярчук псіх а голова с/р нормальний
Zorro до 11111 Показати IP 8 Березня 2014 13:43
що с.голова,що Столярчук...це два чоботи пара...яке йшло такого здибало.
до 111111 до 11111 Показати IP 23 Березня 2014 08:19
Сільрадовскі праститутки а ви б януковича вибрали головою. Ви ж їздили на антимайдан. От і бісетесь. Не треба патріотів. Столярчука треба гнати, да, Зозулю... Треба яника. З ним добре було красти лизати дупу семенюку.
я до Рентген Показати IP 24 Березня 2014 08:00
ви ,незнаю від кого чули цю не правдиву інформацію,я Столярчука знаю і про роботу його в клубі також знаю.Він був хороши завклубом і роботу свою виконував добре і не дарма гроші отримував ,навідмінно від теперішнього завклуба.Приїдьте в Підгайці і запитайте любого ,я думаю вам кожен скаже теж саме!!!!!
Луцький Показати IP 25 Лютого 2014 21:49
схаменіться, поговоріть з Семенюком наодинці, він порядна людина, для селян старався, а колишню владу не любив, він собою закривав місцевих аби вчасно виділяли кошти на зп, не знаю що й радити, всеодно не прислухаєтеся, але все таки поговоріть з ним, Данильчук Паша підключися до цього адекватно
журналіст Показати IP 25 Лютого 2014 22:09
ви що? чого це данильчук має захищати семенюка. підгайцівський голова - поплічник волошенюка. а про цього бандита багато говорити не треба. він уже в минулому. а тому семенюку - правильний урок. порядна людина пити й товаришувати з волошенюком не буде. і ще? як це собою затуляв місцевих? він робив свою роботу. всього-на-всього. ви хочете сказати, що якийсь пан семенюк ходив на поклін до клімчука, щоби вчителям луцького району заплатили зарплату???? не смішіть. Нє барскоє ето дєло! не виправдовую радикальних методів різних там правих, сірих, білих секторів. але треба називати речі своїми іменами: бандит - значить бандит. зажерся!
підгайці до журналіст Показати IP 25 Лютого 2014 22:12
хто "колишню владу не любив"???? семенюк? а можна тихо їїї не любити, а в бані паритись, а хабарям ділитися, а горілку пити??????? чекаю відповіді
Всезнайко Показати IP 25 Лютого 2014 22:12
Та Семенюк, напевно, один з голів сільрад в Луцькому районі, в якого висів не портрет Януковича, а портрет Шевченка. І подивіться, скільки зробив для громади.
громада до Всезнайко Показати IP 26 Лютого 2014 10:03
Всеодно в селі щось робилось, да нагріб він, а хто зараз не грибе! Чи ви думаєте, що той Столярчук думає про людей, неможе ніде пригріти місце от і лазить там як щеня і дзявонить. Ще один такий як Арсенюк скаче, та на них бридко дивитись!!!!!!!!!!!!!!!!!1
овсіюк до громада Показати IP 1 Березня 2014 19:52
Дарчик ти підписуйся своїм іменем.
999 до Всезнайко Показати IP 2 Березня 2014 10:27
да це правда
Громада Показати IP 25 Лютого 2014 22:42
Треба гнати в шию всіх! Особливо Секретаря Овсіюк Олю, землевпорядника Петровича і Самого Базяра! Всі вони для себе добре намутили. той землі в людей забирає і вілли на них виростають на пролтязі лічених місяців. Оля тоже хати строїть синочкам такі шо капець просто. типу це все на зарплату? І з директором будинку культури з Романом (синок прессекретаря Олі) треба шось рішати.. вже рік в клубі жодної дискотекі немає Молодь відпочиває на заправці біля с. Лище на AVETRI Це по вашому нормально? Вибачте за помилки які допустила тут..але зараз не до того, треба з ними шось робити!
Zorro до Громада Показати IP 19 Березня 2014 18:00
Громада знає,що каже...!
1111111 Показати IP 25 Лютого 2014 23:30
000
pink Показати IP 25 Лютого 2014 23:43
вище вказане повідомлення щодо заяви в прокуратуру Семенюка на Щебет М. та інших активістів,що вони ніби то планують погром,це я також чула.Тому що активісти чи хтось з ним має довгого язика в одному місці,з уст яких це було сказане.і тому дехто сповістив Петровича,щодо погрому,сама чула.на рахунок отих в костюмах з битками можу сказати що це "мєсні",алкашики,яких зібрав Столярчук на чолі з Русланом Щебетом,якому голова насолив,землю відбираючи. Хочу додати,що таких як Семенюк ще пошукати треба.Для Підгаєць він зробив і робить достатньо,а та сауса в котельні як говорилось вище,самі туди і ходять всі Підгайці.А те що Столярчук став таким правильним,цікаво відколи і чи на довго,,,,,,,,,,,,
громада до pink Показати IP 26 Лютого 2014 10:27
Да, таких як Семенюк треба пошукати! З попереднім головою, його навіть рівняти не требе, люди і так бачать що було , а що є! Просто найшлася 10 дибілів, які під цей шумок хочуть помститись!!!!!
Zorro до громада Показати IP 19 Березня 2014 18:01
А ось тут громада бреше.
іван до pink Показати IP 26 Лютого 2014 14:06
Як такі як Столярчук, ще шось там рипаються, в нього було все в руках, тоді і треба було щось робити, чи він думав так буде завжди!?
Марина. до pink Показати IP 26 Лютого 2014 17:32
Читайте уважно..))) Я Щебет. М На мене ніхто заяву в прокуратуру не писав))))) Навіщо писати не правду))))
Наташка. до pink Показати IP 26 Лютого 2014 19:59
Цитую вас самих....."Русланом Щебетом,якому голова насолив,землю відбираючи." Ви самі зтверджуєте що голова сам відібрав землю!!!!! Відібрав, тобто не законим шляхом!!!! Хай його судять)))
назар до pink Показати IP 26 Лютого 2014 21:53
Це не правда!!!!! То криси якісь пишуть.Люди не ведіться!
Zorro Показати IP 26 Лютого 2014 01:05
Ось перечитав я всю Вашу вище написану "галдёж" , а кінцевий висновок - суперовий піар Семенюку Ю.М. і його свиті.
Щебет Марина. Показати IP 26 Лютого 2014 13:10
Люди не пишіть наклипу!!!!! В масках ПРиїхав правий сектор,дивитися за попрядком! Ні, мій батько, ні, Тарас до цього діла немає!!!!!!!!! Навіщо писати про те,чого не було, адо нагло брихати??? На рахунок голови!!!! 1. Де звітність щорічна? Скільки коштів отримала сільська рада, і скільки витратила і на що???? Одні тільки мої родичі споачують по 70 тисяч в рік податку. Куди ідуть ці гроші?Ми маємо право знати. Ніхто не звітував. 2. На рахунок землі!!! Є багато скарг і в мене особисто про не законні дії Підгайцівської ради, Будемо розбиратися в Прокуратурі. 3.Погрози. Семенюк погрожував хлопцям які стоять біля кільця в с. Підгайці і дивляться за порядком, розправою, якщо вони зявляться 25.02 в сьльську раду. Свідком Був Анісімов, який це підтвердив!!!! 4. Те що Семенюк був не поганим господарником я не буду заперечувати! Але він не звласного карману це робив. А на наші з вами податки. І це його прямі зобовязаня. Не потрібно його за це підносити до небес. 5. Про аспект як Людини про Семенюка Ю.М Можна говорити багато!!! Хамить, як тільки звертаєшся за допомогою,або за ділянкою землі. Погрожує, Залякує. Люди, прийшов час змін, не потрібно боятися! Я просто хочу добитися справедливості. І не робіть наклипів, є якісь питання зветрайтеся поясню, свою позицію, своїх дії.
911 до Марини до Щебет Марина. Показати IP 26 Лютого 2014 16:17
Марино,сама собі протирічиш. Хто нагло брЕше?схоже,що ти 1-здається ти на своїй сторінці Vk пишеш, що 20 депутатів одноголосно проголосували проти сільського голови, це є неправда; 2---пишеш,що Семенюк "непоганий господарник і добре виконував свої прямі зобов"язання." То що не влаштовує? За що знімати з посади? 3--на багатьох фото Столярчук люб"язно розмовляє з людьми в масках, і хочеш сказати,що він "до них діла не має"? 4--хочеш сказати , що просто так без причини він тебе залякував,погрожував ? Чому саме тебе ? Нісенітниця. 5--В чиїх коментарях ти побачила "наклЕпи"?
105 до Марини до 911 до Марини Показати IP 26 Лютого 2014 17:06
Жду відповіді, чого не влаштовує Семенюк?
Марина. до 105 до Марини Показати IP 26 Лютого 2014 17:41
Ми живемо в демократичній державі. такі дії є не законними!!!!
Андрій до 105 до Марини Показати IP 26 Лютого 2014 18:06
Чого імя ховаєш? Бо точно провокатор, чого ховатися!!!!!
105 до 911 до Марини Показати IP 26 Лютого 2014 17:09
А чого погрожував?! Бо багато п**дить чого не треба!!!!
МАрина. до 911 до Марини Показати IP 26 Лютого 2014 17:40
станом на 25.02. 13.00 в будинку культури не проголосували. А станом на 25.02 18.00 всі одноголосно підписали заяву))) І це правда.!!!!!!! Чому ви не пишете відкрито своє імя?? Від кого ви переховуєтеся)) Читайте вище сказане мною, там є що мене не влаштовує. Якщо ви судете тільки по фото, то ви обмезжена людина. ЦЕ люди з правого сектору, якщо вам відома така організація!!Вони дивляться за порядком!!!!! Це не алкоголіки як ви написали, яких зібрав Щебе і Столярчук. Це зовсім інша організація!!!! Якщо я таке пишу,значить я володію інформацією. Можу поділитися при зустрічі. А якомусь аноніму я пояснювати не буду.Можливо це і сам Семенюк сидить від цього псевдоніма,або його свита!!!!!
911 до МАрина. Показати IP 26 Лютого 2014 21:36
Дитино навчись писати без помилок, бо соромно читати. І лише тоді зможеш когось обмеженим назвати і вирішувати, кому яку посаду займати,можливо... А який зараз "порядок" наводять вже всі побачили. P.S. А як то так порядок навели,що за 5 годин думка всіх депутатів на 180 градусів помінялась? Можливо "порядок" погрозами наводили ?
Марина до 911 Показати IP 26 Лютого 2014 21:49
Пишу швидко і багато, за граматикою не вслідкувала. Це тут не саме головне.!!!!! Це ж не диктант))) Запитайте у депутатів чому вони змінили своє рішення) Я на них явно не тиснула)))) Поясніть свою позицію. Чим особисто ви не вдоволені? Чому приховуєте своє ім’я, Прізвище? Я ж у відкриту з вами спілкуюся!!! Я хочу знати хто мій опонент в даній дискусії. І скажіть будь ласка чи були ви присутні 25.02.2014 у Будинку Культури у Сільській раді коли розвивалися події зазначені у статі. Чи ви просто судите з статей і фото. В цьому контексті я вас назвала обмеженим у інформаційному полі))) Тому що ви володієте не всією інформацією, якщо ви навіть не знали що голову все таки зняли з посади.
911 до Марина Показати IP 26 Лютого 2014 22:13
Я житель села і був присутній тоді у клубі. Ми з вами особисто не знайомі, і моє ім"я вам нічого не скаже,як і мені ваше.(про вас дізнався вчора ). В той день спілкувався в клубі з односельчанами і 2 депутатами вже ввечері. Вам здасться це дивним, але жоден з них не розділяє вашу думку. Саме так, є прості люди ( не свита ) , які знаючи про особистісні недоліки голови все-таки вважають його достойним цієї посади, і оцінюють його громадську діяльність позитивно.
Марина до 911 Показати IP 26 Лютого 2014 22:55
У мене на рахунок голови села підгайці протилежна думка. Я не буду вступати з вами у полеміку з приводу цього питання. Кожна людина має право на свою думку, яка б вона не була. Але якби сільська рада прозвітувала про свою діяльність, про потік коштів, земельні акти, кому скільки землі видавалося,скількома рішеннями вона забиралася. Я думаю ви б свою позицію трішки б змінили. Я просто хочу Щоб Громада взнала правду. Не святий Семенюк,далеко не святий просто мало про це хто знає.
Zorro до 911 Показати IP 19 Березня 2014 18:05
911 помиляєшся
105 до 911 Показати IP 28 Лютого 2014 12:31
Да Марина і Столярчук наводять порядок)))))), такі обізнані що аж страшно!!!!!!
Роман до 105 Показати IP 1 Березня 2014 17:32
Тут справа навіть не в обізнаності. А в чесності. Які б ці люди не були але вони щось хочуть змінити,бо розуміють, що їм жити в цій країні. Закон для всіх один. Чому ви прощаєте їм?????? В крали хай ідуть у в’язницю. Люди в Києві померли щоб ми почали жити краще! А ви як були тюхтіями,шановні жителі сіл)) Так і лишаєтеся ними!!! Краще приєднуйтеся, і добивайтеся правди. Ні, Щебет, ні Тарас закон не порушували. То за що ви їх засуджуєте? За свою думку, за те що вони хочуть щоб правда пролилася? Чи ви там всі бігали і хабарі давали Семинюку? За роботу, у різних закладах села підгайці.!!! Він при владі з 2007 року. І зробив одну дорогу, світло, і окультурив центр підгаєць. Це по вашому багато??????? За що йому дякувати????? А скільки грошей було вкрадено??? Скільком людям він погрожував навіть зброєю. Скількох Обматюкав. І слава Богу що нікого не збив коли п’яний їздив за кермом і не один раз.... А тепер обдумайте це. І вирішіть чи ви хочете жити так і далі щоб вас дурили і обкрадали. Чи прийшов час дій. Кожен з вас творець свого майбутнього. І за земне життя ми всі будемо відповідати перед Богом.
11111 до Щебет Марина. Показати IP 1 Березня 2014 17:58
коментар було видалено
кур Показати IP 26 Лютого 2014 13:55
Хтось видно хоче влади!!!!!!!
Оля Показати IP 26 Лютого 2014 14:03
До чого тут влада. Люди хочу правосуддя!
Дмитро Показати IP 26 Лютого 2014 14:05
Щебет Руслан чесна людина. І Вони явно не з Тарасом були разом !!!! Люди хто не знає не пишіть дурниць. Не беріть гріх на душу!
Тамара Показати IP 26 Лютого 2014 14:06
Марина ти молодець!!!!! Беріть молодь приклад!!! Добивайтеся правди!!! Вам в цій країні жити, не будьте осторонь!!!
рома Показати IP 26 Лютого 2014 14:11
Всі чесні, тільки думають за свою шкуру!!!!
Правда Показати IP 26 Лютого 2014 17:44
911 це якись провокатор від Семенюка!!!!!!!! Марина, тобі все написала. Шо ти дурня клеїш?) Скільки тобі Юра платить????
911 до Правда Показати IP 26 Лютого 2014 21:42
Якщо людина має власну думку,то відразу стає автоматично "провокатором від Семенюка"? В чому саме провокація? Чи для вас існує лише 2 думки---ваша і неправильна? Мені здавалось , що українці прагнули демократії,свободи слова .
Андрій Показати IP 26 Лютого 2014 18:04
Семенюк,сама остання паскуда,хто до нього звертався той знає. Так йому і треба
z до Андрій Показати IP 8 Березня 2014 13:54
цілком підтримую Андрія.
096894 до Андрій Показати IP 15 Березня 2014 20:20
Може ти остння паскуда
Zorro до Андрій Показати IP 19 Березня 2014 18:06
Молодець Андрій !
Васильок Показати IP 26 Лютого 2014 21:02
Я вам так все підсумую!!!!! Люди не побоялися висловити свою позицію))) Ці активісти хочуть добитися справедливості! І діють вони законо! Ви своє ставлення особисто до кожного з них,залиште при собі. Вони трудяться на користь громади.Бо Ви всі як миші поховалися по норах.Жити хочете добре, а для цього нічого робити не хочете!!!! Тільки то і вмієте язиками ляпати без толку і без Фактів. Просто обливаєте людей брудом, які хоч щось намагаються зробити. Семенюк написав заяву добровільно,без тискубо відчував гріх за душею так само як і його мають всі підгаєтьські 20 депутатів! Будуть вибори,будумо міняти всіх. Краще приєднуйтеся до них і слідкуйте за порядком у всебе в громаді. Не будьте байдужими. Слава Україні Героям Слава!!
Лєна до Васильок Показати IP 27 Лютого 2014 13:13
Перечитала всі коментарі - і за , і проти, але цілком згідна з Вами!!! Люди не побоялися висловити свою позицію. І маса тут брехні, про те, що Марина-регіонал!!!!! Вона завжди була на стороні демократії. Щебет Руслан, нічого не організовував, він як і всі прийшов висловити свою точку зору, хіба не так в демократичній державі робиться. Треба кожному пам'ятати - УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАС.Не кради, Не сміти, Не давай взятку і не бери, Не руйнуй а будуй. А с. Підгайці, це крихта нашої України
2222 Показати IP 26 Лютого 2014 22:27
Політика - це бруд, в ній немає справедливості, чесних в політиці також немає!! Будеш чесним і справедливим - недовго протримаєшся! В коментарях багато підтримують Семенюка, це означає, що я права в вище сказаному Адже цей голова ще те б*дло (м'яко кажучи) а нашому народу більш нічого не треба крім асфальту і ліхтарів
Агент 105 до 2222 до 2222 Показати IP 28 Лютого 2014 10:22
А ви що хотіли, щоб він вам в будинку ремонт зробив, чи може машину купив?
Славко Показати IP 26 Лютого 2014 22:29
Марина ти молодець))) Хоть хтось не боїться протистояти нечесній владі!! а то коїться не понятно хто!! Так і далі тримати!!
Підприємець Показати IP 26 Лютого 2014 22:30
Можна багато писати ,але жодне рішення в славно звісного голови Семенюка Ю. Вартувало $ ,і більшого неповаги до людей я не зустрічав.І на закінчення ,незамінних немає.
Оксана Показати IP 26 Лютого 2014 22:57
Я з чоловіком зверталася до Семенюка на рахунок земельної ділянки. Оскільки ми молода сімя, закон передбаччає виділення землі. То Семенюк з Матюками нас вигнав. Він думав шо він цар і йому нічого не буде. І Копюк зажерся... Судити їх треба.
Zorro до Оксана Показати IP 8 Березня 2014 13:59
Оксано! Цікаво , де є вільна земля під забудову ?
555 Показати IP 26 Лютого 2014 23:08
Така сільська рада мала б мати більш виважену і розумнішу людину ,яка поважала б свою громаду .
666 Показати IP 27 Лютого 2014 00:16
ой як тепер Маринка заспівала!а місяць тому з партії регіонів хто війшов!?а тепер за правду вона!!!!сміх і гріх!!!!а правий сектор яким боком до Підгаєць?що вони вирішують?невже їм там жити?!а депутати які понаписували заяви про звільнення,і сіль.рада тепер пустує,ну то нехай всі зобов"язання береть на себе Столярчук і Щебет М.,наприклад все село хай звозить їм сміття під будинок і т. д.А в однокласниках у статусі як Столярчук написав що він не претендує на посаду голови,то хай навіть і не позориться висуваючи свою кандитатуру.певно забув як до подій на майдані контрабанду совав,і на митниці платив шо перевети.то зараз стоїть що за Вільну Україну без корупції!!!тьху,*****,стид і срам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
432 до 666 Показати IP 27 Лютого 2014 00:55
Шановний, оголосіть всім своє ім’я і Прізвище! Обґрунтуйте з чого ви взяли що Щебет була в партії регіонів. Пред’явіть докази якщо є. Бо в іншому разі, це чистої води брехня . Я знаю цю Особу, і Володію 100% інформацією що в Партії Регіонів Вона ніколи не була. Так само як і в Комуністичній партій України.))))))))))))))))))))))))))))
0000000 до 432 Показати IP 1 Березня 2014 18:44
а звідки ти взяла що Семенюк був в регіонах
Тетяна до 666 Показати IP 27 Лютого 2014 01:03
Щебетка регіонал?:)))))) Це 100% не правда!!!!!!! Брихуни!!! Спеціально людей скомпромитовуєте, щоб СЕменюка повернути!!! Ні, зась вам!!!! Щей Імена ховаєте)) Бо боїтеся,бо брешите!
Марина Показати IP 27 Лютого 2014 00:42
Будь ласка предявіть докази того що я була в партії Регіонів!!!! Це смішно) Чому знову нема Імені хто це пише?
соля до Марина Показати IP 28 Лютого 2014 22:32
щебет, щебет! як не соромно. за таких обставин сиділа б тихенько, а то лицемірство аж зашкалює . працювала на януковича, не в партії, а "тупо" за гроші. скільки місяців пила, їла за ці гроші..?!!..а тут заперечуєш, коли совість мучає то признаватись треба.
11111111111111111111 до соля Показати IP 1 Березня 2014 21:51
100 %!!!!я також це підтверджую!бо це сказано від людей перевірених!які знають правду!світ тісний,а Луцьк тим більше.і це ні яка не провокація,а правда.тут пишуть шо ми і Семенюк,чи хтось з його оточення.ні!!!чи ви питаєте хто це пише.то я відповім,моє ім"я я не збираюсь ваідкривати,тому що це не важливо,це нічього не змінить.Аякщо не подобаються коментарі,будь-ласка,стрить цей форум,і все.......а доказів і не треба,досить того що є друзі друзів які знають достатньо.......
Влад Показати IP 27 Лютого 2014 00:50
Правий сектор організація яка дивиться за порядком по всій Україні!!!! Вона була там щоб запобігти якійсь бійці, кровопролиттю,сутичкам і таке інше!!!! А з сільської ради вже всі біжать як криси. Бачте як їм громада болить,за свої ср* ки тільки переживають. Бо як нагляне перевірка всі підуть на дно!!!!!!! Якщо вони такі чесні, то яка різниця з ким працювати, з яким головою…Хай просто виконують свої обов’язки. Чого тікати. Тікають значить бояться. Не замінних людей нема. Підуть наймуть інших. Не робіть з цього трагедію.
0000000 до Влад Показати IP 1 Березня 2014 18:48
у вашому правому секторі одні бандюкі позакривали морди щоб убивати і грабувати мирних людей
Таня до 0000000 Показати IP 1 Березня 2014 19:41
Прочитала і думаю заговорився ти,хлопці з правого сектору в Києві на майдані вмирали,щоб ти жив в вільній європейській державі,а ти їх бандюками називаєш?Ганьба тобі!!!!!!!!!!Бог тобі суддя!!!!!!
0000000 до Таня Показати IP 1 Березня 2014 20:49
ну якщо вони мирних людей вбивають
Таня до 0000000 Показати IP 2 Березня 2014 10:35
Повна маячня......
Федя Кабанов Показати IP 27 Лютого 2014 06:48
Різниця з ким працювати є на будь-якій роботі,не лукавте.Вже була ситуація ,коли 'найняли' інших,опозорились та й перепросили "старих".Час всіх розсудить...
тарас столярчук. Показати IP 27 Лютого 2014 08:34
http://odnoklassniki.ru/profile/146260102567/statuses/62394513094055 Потрібне ще пояснення?
0000000 до тарас столярчук. Показати IP 1 Березня 2014 18:50
за скількі продавав норкоту в клубі дітям??????????????????????????????????????????????????????
тарас до 0000000 Показати IP 1 Березня 2014 19:10
Вичислити вас можна без проблем лише звернувшись до головного редактора сайту. По емейлу. Далі служба безпеки оприділяє по емейлу номер телефону та інші дані коли ви реєструвались і створювали пошту. Там ваші призвіща і т. Д. Тому перш як написати про наркотики, подумайте , чи не звернусь я потім до тепер вже справедливого суду(тому, як зараз рішення будуть прийматись прийнятні)
наркоторговець до 0000000 Показати IP 1 Березня 2014 19:56
Тамара ти хочеш купити?
0000000 до наркоторговець Показати IP 1 Березня 2014 20:51
ні
до завклуба до 0000000 Показати IP 24 Березня 2014 08:16
рома в таких питаннях більш обізнаніший ніж столярчук
я до до завклуба Показати IP 24 Березня 2014 08:24
Це точно))))
1985 Показати IP 27 Лютого 2014 12:28
А чому при розмові тет-а-тет екс-голова не дивиться опоненту в очі? Тойоти 4448 не видно за енну суму. Бруківка "тема" непогана кругом. Відмиває через неї непогані суми разом з депутатом Сме.....
перепостив Показати IP 27 Лютого 2014 12:36
є інформація про земемельні махінації та деребан землі. Родина Овсіюк на різні призвіща отримала земельні ділянки та зміну цільового призначення незаконно. загалом 7 ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК.!!!!! Родина Семенюків понад 100ГА Землі. До речі Копюк не згадується. Мабуть там інший випадок з ним.
андрей,москва!! Показати IP 27 Лютого 2014 23:22
дави Тарас селюхов!!мы приедем поможем!!
105 до андрей,москва!! Показати IP 28 Лютого 2014 09:51
На хвіст солі насипле ваш Тарас...
00000 до андрей,москва!! Показати IP 1 Березня 2014 18:51
коментар було видалено
00000 до андрей,москва!! Показати IP 1 Березня 2014 18:51
коментар було видалено
Іван Показати IP 28 Лютого 2014 11:47
Потрібно щоб приїхала перевірка в сільську раду. Вона точно найде багато доказів,про порушення як Семенюка так і всіх депутатів. Всі вони замішані в грязі. І всі тепер бояться за свої сраки!! І тому доказати шось важко.
Вова Показати IP 28 Лютого 2014 15:17
Згідний з вищесказаним і підтримую тих хто проти Семенюка Ю.М. і цієї влади, не можна в с. Підгайці робити мале Межигіря, бо ж люди не дурні і все бачать. Марина, так тримати, ми з тобою!!!!!!!!!!! Народ має знати правду!!!
sks Показати IP 1 Березня 2014 13:52
Цілком підтримую Зозулю,Столярчука і Щебет М.,ви молодці так тримати!!!!
Zorro до sks Показати IP 8 Березня 2014 14:08
а я проти і Семенюка і Зозулі і Столярчука і Щебет...їх цікавить впершу чергу своє шкурне...
5678 Показати IP 1 Березня 2014 18:54
а що Зузуля депутат доброго зробив для села Підгайці !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????///////
на Зозулі лежить фут до 5678 Показати IP 1 Березня 2014 19:13
Спонсор фут. Команди
5678 до на Зозулі лежить фут Показати IP 1 Березня 2014 20:52
і все
Таня до 5678 Показати IP 1 Березня 2014 19:23
А що для села(особисто зі свого кармана) зробив СеменюкЮ.,депутат ОвсіюкО.Копюк....і всі інші?
житель до Таня Показати IP 1 Березня 2014 20:21
Копюк дорогу зробив. А вкрасти йому б ніхто не дав би
5678 до Таня Показати IP 1 Березня 2014 20:53
він зробив все що міг
Zorro до 5678 Показати IP 8 Березня 2014 14:13
Висновок: Всі Ви гарно плещете язиками,а ось щодо змін...побачимо чим закінчиться ера Семенюка і його свити...
до тамари Показати IP 22 Березня 2014 08:54
В дарчик чоловік машини перебиває. Перекажіть правому сектору хай заїдуть. І в неї любовний роман з петром з балки.