USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Голова райради на Волині записався у добровольці

22 Серпня 2014 09:30
Голова Іваничівської районної ради Віктор Вілентко відбув на службу у 24 Окрему механізовану бригаду, що дислокується у місті Яворів Львівської області. Свободівець написав заяву про добровільну мобілізацію в армію, оскільки вважає своїм обов’язком захищати країну від російського агресора, - повідомили у прес-службі політсили.

Провести побратима до Збройних Сил, а відправлення відбувалося від Нововолинського військомату, прибули народний депутат України Євген Мельник та голова Іваничівської РДА Андрій Бадзюнь.

У 24 ОМБ доброволець, разом з іншими мобілізованими, має пройти кількатижневе навчання та відновлення бойових навичок, а згодом відбуде у зону АТО.

«Волею долі мені довелося провести в останню путь п’ять хлопців з Іваничівського району, які загинули боронячи незалежність України. Їхні імена навіки у моїй пам’яті, як і навіки у серці сльози і біль їхніх рідних, що переживають втрати.

Я щодня на зв’язку з солдатами, які героїчно і стійко ведуть бій з ворогом на Донбасі. Моє місце там – разом з ними. Якщо не ми, то хто? Ми вистояли Революцію гідности, переможемо і путінських сепаратистів. Жодна ворожа держава не зламає силу духу українського народу. З АТО повернуся з перемогою», - зазначив Віктор Вілентко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Я Показати IP 22 Серпня 2014 09:41
Ганьба! Хлопці десятками гинуть мовчки, а цей ще форму не одягнув а вже статтю проплатив, херой
Анонім до Я Показати IP 22 Серпня 2014 10:05
Ганьба таким, як ти - ПУСТОБАЗІКАЛО. Що ти робиш корисного в цьому житті і в цій країні?
000 Показати IP 22 Серпня 2014 09:53
А без політичних партій, політсил не можуть? Може у туалет піти і теж погодження "з партією" потрібне?:)
До я Показати IP 22 Серпня 2014 09:55
ти тупе як вальонок, статті тут безкоштовні
Хммм Показати IP 22 Серпня 2014 09:56
Зразу видно ватнікі активізувались в коментарях. А вам слабо самим піти.
Андрій Показати IP 22 Серпня 2014 10:02
Ще й гузя з собою прихвати, буде веселіше
До Я і 00. Показати IP 22 Серпня 2014 10:17
Ви горе писаки, сидите в комп'ютері штани протираєте, коли ворог топче рідну землю, щей тих, хто виявляє патріотизм, клеймите. Чим ви кращі від тих, хто розрушає зараз нашу країну. Вони розрушають інфраструктуру, а ви душі людські. Таких як ви подібних раша вже переселяє з Криму в Сибір. А голова райради показав, що він настоящий патріот України, який не сидить в теплому кабінеті, а йде в зону АТО. Вам би не коменти писати, а йти за ним захищати своїх матерів, дітей, коханих. Сьогодні ворог на сході, а завтра може прийти сюди.
галичанка до До Я і 00. Показати IP 22 Серпня 2014 11:01
+1000
я Показати IP 22 Серпня 2014 11:57
Молодець. не то шо Недищук вже відео зняв пропіарився і не поїхав нікуди
ти до я Показати IP 22 Серпня 2014 12:01
та і цей перець поки що тільки пропиарівся. А діду Недищуку чого на війну їхати? Яка від нього там користь?
я до ти Показати IP 22 Серпня 2014 13:06
то нафіга піаритись було і знімати відео???? а цей вже поїхав! поїхав! відчуй різницю
Лось Показати IP 22 Серпня 2014 16:13
А дехто каже, щзо не доброволець, а повістка прийшла. Розкажіть, хто знає.