USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Головного податківця Волині зобов’язали піти у відставку

24 Лютого 2014 10:24
До опівночі сьогодні Начальник Головного управління Міндоходів у Волинській області Ігор Сінгаєвський повинен написати заяву про звільнення.

Відповідне зобов’язання вручили йому активісти «Правого Сектору», Народної самооборони та Автомайдану 24 лютого. Декілька десятків активістів, частина з яких мала при собі вогнепальну зброю та маски на обличчі, завітали у будівлю Головного управління Міндоходів у Волинській області, що на Київському майдані у Луцьку.

«Ми вважаємо, що зі зміною системи влади в Україні починається процес люстрації. Перші керівники повинні піти зі своїх посад. Я вам даю це зобов’язання з підписом голови Волинської обласної ради», - звернувся до нього очільник «Правого Сектору» на Волині Павло Данильчук.

Для того, щоб знизити напругу, посадовець повинен сьогодні, 24 лютого, до 24 години написати заяву про звільнення з посади.

Ігор Сінгаєвський повідомив, що завтра повинен звітувати перед головою облради, на що Павло Данильчук відповів йому, що звітуватиме його перший заступник. Після цього активісти вирушили із аналогічними документами до інших керівників виконавчої влади Волині.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 59
Активіст. Показати IP 24 Лютого 2014 10:26
Це вже занадто!
Анонім до Активіст. Показати IP 24 Лютого 2014 20:09
Згідна! Якраз нинішній голова-дуже порядна, толерантна, вихована людина!
упа до Активіст. Показати IP 25 Лютого 2014 15:12
молодці поспішили взагаліто назначалось на 25 число.нагадую 28 числа захоплення приватбанку .
майдан до Активіст. Показати IP 25 Лютого 2014 15:16
чому небили вікна? чому небула знищена документація підприємців?
111 до Активіст. Показати IP 6 Березня 2014 10:07
Та Сінгаєвський нормальний мужик. Коли прийшов до Луцька, то нікого свого не привів, та й до людей не хамить, говорить по-людськи. В двері жінку пропустить першою, а не відштовхне і піде першим сам, як його зами.
Зух Показати IP 24 Лютого 2014 10:34
Та перший зам такий самий.І нічого не занадто. Ракову пухлину корупції та бандитизму повинно бути викорінено!Всіх високопосадовців цієї системи повинно бути звільнено без права займати надалі такі високі пости.
Творець до Зух Показати IP 24 Лютого 2014 10:38
Це те саме що ракову пухлину припікати чи заліковувати. цим же корупціонерам потрібен стимул для того щоб жити достатньою, а не міняти шило на мило
Адекват до Зух Показати IP 24 Лютого 2014 10:39
шось я так думаю ти не повинен вирішувати таких питань
зверніть увагу до Зух Показати IP 24 Лютого 2014 12:45
Вельмишановні «Правий сектор», Автомайдан, Самооборона!!!!! Зверніть увагу на керівника ОБЛАСНОГО ТУБДИСПАНСЕРУ, який був і залишається "соратником и другом" попередньої влади!!! З ТАКИХ ПОТРІБНО РОЗПОЧИНАТИ!!!
))) до зверніть увагу Показати IP 24 Лютого 2014 14:05
ти хворе на всю голову. не лізьте до медиків, чи ви подуріли?
Творець Показати IP 24 Лютого 2014 10:37
Смішно, зачистка влади, на що? на те ж саме? хто буде кращий? людям тільки дай добратися до тієї кормушки....... нічого ніхто не змінить
народна Довіра Показати IP 24 Лютого 2014 10:38
Чому вони в масках ?
Бульба до народна Довіра Показати IP 24 Лютого 2014 17:02
Бо бандиты, честным людям боятся нечего. Бродят по городу и пугают людей.
Оксана Показати IP 24 Лютого 2014 10:38
Ці люди ходять з ВОГНЕПАЛЬНОЮ ЗБРОЄЮ. У нас що, військовий час? Завтра будуть ходити по бізнесменам і відбирати бізнес.
Все буде ОК! Показати IP 24 Лютого 2014 10:39
Занадто було! А зараз треба переробити і всіх і вся! 2004 рік думаю теж у всіх в пам"яті є. Багато говорили, а так НІКОГО і не звільнили - пам"ятаю як в перший день роботи Бондаря під дверима стояли багато чиновників які підпадали під люстрацію, але були з чемоданчиками - і залишились. Шкода тоді не мав телефону з фото. Схвильовано, але з дипломатиком і в ПОМАРАНЧЕВОМУ ШАЛИКУ стояв, наприклад, пан Колісник - і залишився і дуже багато зробив опісля. Не втрачав часу - навчило - тепер майно лісгоспів переведено на приватні фірми і його підприємців. Тому звільнення це саме маленьке, а Азур і т.д. треба перевіряти. Хоча все це робив він руками інших людей, але знайти всіх можна і віднайти шляхи. Підтримую хлопців! Хто має сумніви - фото будинку Пшонки перегляньте :) Слабі на золото, нагороди, але дуже боязливі - в Бога захисту просили - його золотом обкладали і коштовностями - думала краще почує. А він і почув.
той Показати IP 24 Лютого 2014 10:40
Завтра ми йдемо у гості до вас. Данильчук попустись. Зброя у руках ПС, як ж як мавпа з гранатою
Волинянин Показати IP 24 Лютого 2014 10:42
я шось більше боюсь тих людей які ходять в камуфляжі та масках ніж чиновничький апарат
... Показати IP 24 Лютого 2014 10:43
Ой познущаються над цим дибільчуком, прийде час...
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 10:44
Всі на фіг Божидарник, Кошель, управління освіти хабарники всіх з посад.Переглянути всі фальшиві пенсії,які дали за гроші. Працює на роботі,значить здоровий,яка пенсія? От вам буде поповнення пенсійного фонду.Освіта, всі посади по блату,людей в освіту молодих,які закінчили вузи педагогічні і без роботи.Бо туди попадає тільки свій.Прокуратура,суди де працюють дітки,куми,свати. Тато прокурор і син прокурор,тато адвокат внука адвокат.Всі свої. Закінчилася еха сватовства і кумовства.Культура всі свої також,всі по дзвінку,всі старі криси сидять директорами,вигнати на фіг,вже набралися.В культурі зарплати5-6 тисяч.За що?
Волинянину Показати IP 24 Лютого 2014 10:46
Не сси, посидь вдома, або поїдь куди - розвійся, в Київ, Донецьк, Харків, Крим. А якщо шапка піддимлює/горить - то бійся.
Павло Показати IP 24 Лютого 2014 10:47
як всрані податківці стоять, у кожного з них рило в пушку
коля Показати IP 24 Лютого 2014 10:49
чому тільки головного? там багато корупціонерів. Всії начальників відділів. Подивіться які у них авто і у яких живуть будиночках дачах? за державну зарплату? там треба розчистити і щоб усе було прозоро. І самі бізнесмени не тикали їм доляри
Марія Показати IP 24 Лютого 2014 11:04
а зброя то з нашої зброярні Андреналін сіті...
ось і початок Показати IP 24 Лютого 2014 11:19
що за кожним прйдуть у кабінет і викінкуть звідтиля. загрались ви із ригівською владою. людей с4ки не поавжали тепер все по рахункам. вкрав сядеш.
ні Показати IP 24 Лютого 2014 11:21
Адреналін сіті то байка.
лучанка Показати IP 24 Лютого 2014 11:23
Ну податкова це так а наступні хто? пенсійний міський там теж ставленик ПР?
зіновій Показати IP 24 Лютого 2014 11:23
. зажрались. Всі вони добрі. І ті що були і ті що дуже рвуться до влади. В Україні мало рузумних, вихованих, нормальних людей напевно, бо все таке неконтрольоване, діти бігають до посадовців і так ещось роблять. В якиї країнах ЄС таке можливе?????????????? треба з людьми рахуватися які б вони не були , а не бігати в масках і людей а тим більше дітей лякати. Що ви показуєте нашим дітям? завтра ваша влада не зможе усім догодити, а це так буде точно. Не зможете усіх забезпечити роботою, не зможете видавати зарплати пенсії, які б давали можливість людяям жити в достатку, не зможете виділити гроші на лікування хворих, дороги відремонтувати і так далі. ТО що з вами теж так РОБИТИ???????????? Ви самі показали, що екає на вас. ВСЕ БУМЕРАНГ РОБІТЬ Краще, але не у такий спосіб
Сектору Показати IP 24 Лютого 2014 11:24
Параку б ще спіймали.*****ще той.
вовка Показати IP 24 Лютого 2014 11:25
а земельного чого ще не вигнали? Чи у вас не всі? а теж тут через одного? Як усіх то всіх. І вам ніхто такого повноваження не давам . з людьми треба рахуватися.
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 11:25
а що там з суддями? Вони що чесні?
Генадій Показати IP 24 Лютого 2014 11:27
чого їздили по фірмах і домах регіоналів? А опопзиція що гірше живе? чому не запитуєте де інші понабирати гроші?
ПРавда Показати IP 24 Лютого 2014 11:29
Земельного хотіли вигнати, навіть його заяву в інтернеіті оприлюднили про звільнення, а ле правий сектор показав своє я, вони голодні взяли бабло і заява з інтернета пропала, не дивлячись що земельник волині очолював партію регіонів в одному з районів То що де правда га Правий сектор
мая Показати IP 24 Лютого 2014 11:29
все повторяється. як регіонали прийшли до влади було теж саме всіх знімали, примушува, директорів і так далі. нічого не помінялося. одна банда другу міняє. ці всі вже теж були при владі -бондар козюра шиба. Козюра при цій же владі буратіно пострроїв чому його не валили? а ?
ПРавда Показати IP 24 Лютого 2014 11:30
Тарифи за посади ростуть
олена Показати IP 24 Лютого 2014 11:31
а подітківців там багато мабуть корупціонерів. чому тільки головно знімати а начальників на дрогущіх машинках? що за зарплату купили
за справедливість Показати IP 24 Лютого 2014 11:57
а де перший заступник з податкової, чесний регіонал 5 по партійному списку? хворіє чи втік?
fomin до за справедливість Показати IP 24 Лютого 2014 13:32
я так зрозумів що ти мітиш на його місце
правий до fomin Показати IP 24 Лютого 2014 20:03
Тимейчук у відпустці аж на 2 місяці!!!!!!!!!! Він зараз всі статки переписує на рідних!
.... до правий Показати IP 25 Лютого 2014 08:50
А то ти в податковій робиш
правий до .... Показати IP 25 Лютого 2014 13:52
друзі працюють
Анонім до за справедливість Показати IP 24 Лютого 2014 16:41
я тоже за те ,щоб першого заступника зняли ,щось довго засидівся
Волинянка Показати IP 24 Лютого 2014 12:39
А що дає зміна влади? Нова буде також гребти до себе, своїм дітям,кумам,родичам. Ви зробіть,шоб зарплата була така, на яку можна прожити, а то навіть проіснувати не можна, А ті копійки нещасні виплачують коли? Освіта та лікування за шалені гроші. А жити де, хто з нас, простих смертних, може придбати житло, чи може ви надасте? Чому не спитати ту владу , на які шиши вони побудували віли і покупляли точіли, на яких літають, і на них не має управи,міліція не зупиняє, бо бояться,щоб не надавали по шапці. А надати вказівку про відставку і залишаться всі безнаказаними. І будуть жити пропіваючи на своїх вілах, і на ті бабосики,яких набрали мішками.А взяти автомат і прийти помахати біля вуха начальникам,то і я можу.
лучано Показати IP 24 Лютого 2014 13:01
нова влада своїх зараз "садить" в крісла. Людям простим нічого не буде. Згадаєте ще все. так як і та влада будуть кормити 50 грн. добавляти до зарплати мін і пенсії. буде кормушка для нової влади. вже починається. сьогодні депутат шушкевич сказав до турчинова давайте зараз вже вирішувати соціальні проблеми а його це не цікавить його цікавлять вибори крісла депутати нові їхні прівілегії нехай в тюрми не садажають а майно продають багачів і кладуть в казну для пенсії зарплат і на лікування. кому вони потрібні в тюрмі краще хай свої міліони покладуть в бюджет або на ліки онкохворих
Вася Показати IP 24 Лютого 2014 13:57
Ще б заставили написати заяву голову антимонопольного комітету у Волинській області Гупала Віктора, теж ще той бандюк.
ася Показати IP 24 Лютого 2014 14:00
може інші будуть боятись брати потім хто зна але дуже хочеться щоб податківці жили на зарплату а не на хабарчикі солідні. і ще -самі люди -підприємці вині що дають податківцям гроші долари і так далі шо ні люди? а потім на майдан поїхали , самі ж люди це навчили давати
Юрій Показати IP 24 Лютого 2014 14:06
Скажіть чим вони відрізняються від того беркута, який роздягав і знущався над козаком...??? Гляньте хто там в лідерах майдану: 1.) ГУЗЬ - який за все життя ніде не працював тільки бігав із однієї партії в другу, він зараз на крові робить собі кар'єру, вже заступник голови обласної ради, далі ще буде... 2) Бондар - колишній губернатор, який прийшов після помаранчевої револолюції і нічого в області не зробив. крім дерибану земель, особливо в Шацьку і разом з Ющенко і Юлею зрадили людей і майдан, а зараз знову з'явився; 3) КОЗЮРА - хай розкаже яким чинов він разом із сином мера Романюка отримав землю колишнього кафе Буратіно, та за які кошти збудували там торговий центр БУРАТІНО; 4) мер РОМАНЮК колишній (а не офіційно і теперішній) керівник Волинського ПРИВАТ БАНКУ, який теж був губернатором і нічого не зробив; 5) ПІРОЖИК - бездар, який так само як і Гузь майже ніде не працював а бігав із однієї партії в іншу, алкоголік, якого покинула жінка через те що він п'є. ЧОМУ ЦИХ ЛЮДЕЙ НІХТО НЕ СТАВИТЬ НА КОЛІНА І НЕ ПРОСИТЬ ВИБАЧИТИСЬ ПЕРЕД ВОЛИНЯНАМИ...???!!! ГАНЬБА...!!! ГАНЬБА...!!! ГАНЬБА...!!!
))) Показати IP 24 Лютого 2014 14:07
Данильчук, ти же сядеш, кретин! Чи наперед домовився? це - понти, безкарність, піар та бандитизм. в якому порядку - вирішуйте самі.
до до ))) Показати IP 24 Лютого 2014 17:38
підтримую
ооого Показати IP 24 Лютого 2014 14:33
а чому так діють ці хлопчаки? хто такі їм дав повноваження? виганяти людей? і чому тоді не усіх начальників? а з Центру зайнятості чому не женете ту яка ще нікого не влаштувала ??? для чого така державна структура що ніякого толку немає. Тільки з лікарі економістів просить перекваліфіковуватись на двірників посудомийників прибиральниць завгоспів трактористів
знаю Показати IP 24 Лютого 2014 15:20
суди:? мені здається кращого в апеляції за Петра Тодосьовича годі й бажати. якби ще був в міськрайонному Остапук-це можна булоб щось пропихати, а зараз Квятковський - в.о. Досить непоганий чолов’яга. не беріть забагто на себе. не для вашого самоуправства люди помирали. Якщо люстрація-це всебічне і об’єктивне дослідження статусу, особи, оточення, майна, статків родини. Аналіз доходів і порівняння з майном...а то тут собі рішили "складайте повноваження" та й вас слухати? це клоунада. поки що інших Законів України ніхто не відміняв...
знаю Показати IP 24 Лютого 2014 15:27
бо я тут читаю "ілюстрація" або ще щось пишуть..яка ілстрація? 1. Заборона діячам високого рангу, які скомпрометували себе, впродовж певного часу, або пожиттєво, займати посади в державному апараті, балотуватись в представницькі органи, бути суддями і т. д. 2. описи державних маєтків. Метою люстрації було встановлення складу податного населення, його грошових і натуральних повинностей, доходів королівських економій. Люстрація у феодальній Литві вперше була запроваджена у XVI столітті.[1] Інвентаризація королівських маєтків.
Лучанин до знаю Показати IP 24 Лютого 2014 16:05
ех як мені хотілося б щоб Данильчук без своїх психічно-неврівноважених пройшовся в УБОЗі. Дійсно надоїла ця клоунада у Луцьку, ходять як мавпи з гранатами.
дядя Єшта Показати IP 24 Лютого 2014 16:16
фу фу фу надоїли ці пацани з рогатками .... гнати їх в шию треба хай самі йдуть на роботу ....
* Показати IP 24 Лютого 2014 17:38
схаменіться
Василь Показати IP 24 Лютого 2014 22:28
Коли вмирали в лікарнях ті хто не міг заплатити хабаря і тисячі за своє лікування, коли весь бізнес стогнав від свавілля податкової, МВС, СБУ..., коли вмирали маленькі дітки від ядовитих щеплень, через вимоги хабарів з багатьох відомств не можна було започаткувати любе виробництво, коли безнаказанно машинами людей збивали мажори цих "діячів"..., да і на кінец коли співучасники цього всього просто руками садистів в формі розстріляли людей в Києві. Де тоді були ВИ? Захисники влади ВИ берете на себе відповідальність за всі ці безневинно забрані життя і безлад в країні?
555 Показати IP 25 Лютого 2014 08:57
Проведіть люстрацію Бондарю В Н!
податківець Показати IP 27 Лютого 2014 13:59
а чого це за Інну Федорівну забули))), образиться жіночка!
111 до податківець Показати IP 6 Березня 2014 10:04
Розберіться ще як їй і Конечній М.А. вплало по службовй квартирі в будинку біля податкової і як вони їх ділили. От наприклад в Конечної є двохкімнатна квартирка десь на Володимирській, а їй ще захотілося на Київському майдані... ДОРОГІ КЕРІВНИКИ ЛУЦЬК-ЦЕ ВЕЛИКЕ СЕЛО. Тут всі все про всіх знають, а тим більше про таких зірок, як ви.
222 до 111 Показати IP 8 Березня 2014 11:35
Якщо село де "всі все про всіх знають " то чого тявкаєте з подтішка. Зверніться офіційно, маю до цього інтерес, прошу роз'яснити