USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Головного земельника Волині пропонують звільнити за «махінації»

15 Грудня 2016 20:30
Ситуація з виділенням земельних ділянок учасникам АТО все більше викликає занепокоєння як в самих бійців, так і серед органів місцевого самоврядування. Зокрема, найбільше скарг надходить на роботу очільника ГУ Держгеокадастру в області.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією 15 грудня.

Так, голова Центру допомоги учасникам АТО Ярослав Мудрик розповів, що головне управління Держгеокадастру досі не оприлюднило список інвентаризованих земель. Бійці АТО часто отримують відмови в наданні земельних ділянок, проте «потрібним» людям землі все ж видаються.

Голова Журавичівської сільської ради Алла Гонтар пояснює: земельне питання дуже наболіле. Зазвичай атовці прагнуть отримати землю біля міста, але будуватися там бажає не кожен. Є питання і щодо видачі земель для сільськогосподарських робіт, яких видають по 2 гектари. Вона розповідає: ніхто не дивиться чи мають люди намір займатися фермерством на цих землях. А землі ці, до слова, - торф’яники, які мають цінність для інвестора.

«В нас просто так: є закон - хочу 2 гектари. І коли я запитувала в людей, чи мають вони намір займатися сільським господарством - люди далекі. В нас вже є заяви від 17 чоловік з різних населених пунктів на ділянки по 2 гектари», - каже вона.

Сама ж сільрада навіть не має коштів, аби виготовити технічну документацію і змінити межі села.

Ще цікавіша ситуація в селі Світязь. Сільський голова Микола Цвид розповів, що нещодавно з ГУ Держгеокадастру надійшов лист з проханням погодити надання 72 гектарів для ведення сільського господарства. Більшість цих людей немісцеві. Виявляється, біля Світязя фермерством прагнуть займатися люди, які живуть за 100 кілометрів від ділянок. А їм погодили ці землі. Натомість ці ділянки були цікаві свого часу для інвесторів. Та те ж управління Держгеокадастру інвестору землі "зарубало".

Зрештою, члени комісії вирішили запросити очільника ГУ Держгеокадастру області Василя Василенко відзвітуватися перед депутатами. А ще депутати рекомендуватимуть на сесії звернутися до Держгеокадастру з проханням звільнити того ж таки Василенка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
геодезія Показати IP 15 Грудня 2016 20:37
тут слід Колісників і Кватирка.
Стас Показати IP 15 Грудня 2016 21:08
Нарешті почули
Олег Показати IP 15 Грудня 2016 21:08
Гнати того хабарника вже давно треба
Юля Показати IP 15 Грудня 2016 21:10
Ще передивіться всі земельні питання по Луцьку , там є горе Земельник Шабала , його разом за Василенко в шию гоніть
хто такий Василенко Показати IP 15 Грудня 2016 22:59
Це просто взяточник вихованець взяточника саганюка а сбу чогось чекае
АГА Показати IP 15 Грудня 2016 23:30
А може хтось інший хоче до тої земельної кормушки? Хіба у нашій владі помінялись владці, то що стали краще люди жити?? Треба таких садити хто не буде займатись корупцією а для цього треба усіх міняти і смертну кару можливо треба якщо вже нічим не залякаєш а тільки прокурори шукають за 1тис-5000 тис грн і кричать карул знайшли корупціонера. А ті хто їздять на авто останньго класу мають земельні ділянки на яких дома , ті хто їздить за кордони і так далі. -то ці не крали і порядні чесні??????????ганьба в
сергій Показати IP 16 Грудня 2016 00:31
коментар було видалено
До АГА Показати IP 16 Грудня 2016 09:52
Ось у цього Василенка якраз Мерседес шикарний , а в декларації не вказаний... Хоча їздить на нім вже два роки.
До до АГА до До АГА Показати IP 16 Грудня 2016 10:45
Ось вам і повелитель світлофорів http://www.volynnews.com/news/archive/u_lutsku_vodiy_inomarky_vrizavsya_v_oporu_svitlofora_foto/
Василь Показати IP 16 Грудня 2016 10:05
Корупція - вона йде зверху до низу. Де ж це таке бачено, щоб один чиновник розпоряджався одноосібно сотнями тисяч!!!! гектарів державних земель в області? Без комісій, конкурсів, погоджень? Така схема прийнята в Києві з розрахунку створення потоків і спрямування їх в потрібному напрямку.
17-й рік не за горам Показати IP 16 Грудня 2016 10:28
Допоки стане питання ринку земель, виявиться, що продавати вже нічого, василенки все роздадуть по 2 га безоплатно у власність на підставних осіб в одні руки. І з'являться власники тисяч гектарів дорогоцінної земельки, як у свій час було із підприємствами та з майном, а людям ніфіга, тільки злиденне існування. Всі це бачать і нічого не роблять, бо вони всі там василенки. І в кожного василенка рахунки в офшорах (щоб не платити податки), і маєтки незадекларовані, і походження маєтків не можуть пояснити і т.д. і т.п.
Він ще живий? Показати IP 16 Грудня 2016 10:34
Ця п...ка працювала зі своїм другом Бондарем в 2010 році у виборчому штабі Януковича.
Легітимний Показати IP 16 Грудня 2016 10:36
Який патрон, такі і холуї.
Активіст Показати IP 16 Грудня 2016 10:58
коментар було видалено
тверезий Показати IP 16 Грудня 2016 11:38
Крадіть усі що бачите, у нас не має прокуратури і судів. Ще не одного не посадили з конфіскацією. Заплатиш десятину і далі крадеш.
До тверезого Показати IP 16 Грудня 2016 15:17
Ти не тільки тверезий, ти щей розумний, бо так і є.
Знаючий Показати IP 16 Грудня 2016 15:47
Стаття явно заказна. Не наведено жодного факту щодо корупції чи зловживань владою того ж таки Василенка. Одні тільки огульні звинувачення. І при цьому рішення облради про визнання недовіри Василенку немає
Знаючий Показати IP 16 Грудня 2016 16:18
Це той же таки Василенко на фото? Що то галстук? Він п.....с?
Мясо Показати IP 16 Грудня 2016 19:40
Василенко нормальний мужик. Живе на зйомній квартирі, його машині більше 10 років. А статтю замовили ті, хто хоче набрати ділянок для видобутку бурштину, а він їм заважає