USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Головну ялинку Луцька засвітили

19 Грудня 2014 18:19
На Театральному майдані Луцька урочисто засвітили головну ялинку міста, а до діток вийшов сам Святий Миколай.

Святкове дійство відбулося сьогодні, 19-го грудня.

Зауважимо, що луцька красуня від багатьох інших відрізняється тим, що це - три дерева, які і ростуть на площі.

Аби лучани відчули святковий настрій - на сцені лунали пісні народних-аматорських колективів й церковних хорів.

До всіх присутніх звернувся Митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

«Улюблені брати і сестри, вітаю з великим святом. Сьогодні ми всі послідовники Святого Миколая, бо робимо добрі справи для ближніх через молитву, пожертви й подарунки для діток, а також підтримуючи хлопців на сході. Хочу сказати й про волонтерів – це неусвідомленні послідовники Миколая, дякую Вам за це. Бажаю, аби наступний рік приніс радість і Боже благословення», - сказав отець Михаїл.

Представники влади бажали усім мирного неба у новому 2015-му році.

«Завершується рік, в якому ми справді відчули незалежність. Бажаю, аби ми забули слово «війна» й над Україною було мирне небо», - наголосив голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик.
«Бажаю усім щастя, добра, щоб прийдешній рік ми зустрічали свято Миколая з мирним небом», - зауважив Луцький міський голова Микола Романюк.
Вийшов на сцену й Святий Миколай - він попросив діток ніколи не чинити кривду й берегти Україну. А потім його янголята засвітили головну новорічну красуню.

Завершилося дійство Гімном України, співали і дорослі, і діти, тримаючи руку на серці
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Петро Показати IP 19 Грудня 2014 19:15
Красьіво!
Олександр Показати IP 19 Грудня 2014 19:23
Спитаю просто: нахолєри це все у цей час???
ІМХО до Олександр Показати IP 19 Грудня 2014 21:49
А що? Сісти і плакати?
123 до ІМХО Показати IP 20 Грудня 2014 16:50
коментар було видалено
ти не правий Показати IP 19 Грудня 2014 19:38
А що, перейти жити у печери? Культурне життя ніхто не відміняв. У війну між боями на кузові ЗІС-5 чи американському студебекері вчиняли борти, робили імпровізовану сцену, і на ній співали Шульженко, Русланова, і не тільки. "Цей час" може бути надовго.
до Олександр Показати IP 19 Грудня 2014 20:18
це все-це що?дитячі посмішки,душевність?треба підтримувати ЖИТТЯ!і солдатам,і окупованим людям теж відправили багато святкових побажань,подарунків.якби про них забули,а тут святкували,то можна було би ще обурюватися!хай свято і Новий рік принесе усім мир,радість і достаток!
Анонім Показати IP 19 Грудня 2014 20:25
прикольно!!!!!!!!! цілі житлові мікрорайони сидять без світла, а тут ялинку запалили, і всі головні комерсанти тут як тут..... економимо???????? шановні пройдуть свята і знову прийдемо!!!! але вже не революцією........
волинянин Показати IP 19 Грудня 2014 21:24
знову колгоспний формат проведення новорічних свят...і совдеповська снігуронька тут як тут з далеко не святковим виразом обличя...До слова цей міфічний образ,вигаданий радянщиною більше ніде в світі не зустріните,тільки в нас і в росії...комунізм головного мозга це не виліковно...
йожик до волинянин Показати IP 19 Грудня 2014 23:07
а снігурку вигадали задля гендерної рівності.і ше вони по-ходу сексуальні!
Ооо до йожик Показати IP 19 Грудня 2014 23:33
коментар було видалено
Хлоп Показати IP 19 Грудня 2014 22:49
Все вiрно, а головне, що палаток Самооборони та Правого сектору нема ...незалежнiсть голови вiд мiзкiв та майдан патрiотiв-скакунцiв вилiкували!
ОК Показати IP 19 Грудня 2014 22:54
Да, було діло; ввечері на помості під "ЙОлками" тусувались вєчні комуністи Сорока з Кравчуком... мабудь ще якусь байду, тіпа прошлорічного ЖАЛІЗНОГО "голубого коняки", викинуть..., який не влазив ні в тин ні в ворота в композицію......., а як видзядло стирчав з-під крчмак.. кованим брюхом.... Зараз заходить рік кози. Якого в цьому році чекати крендєля? ..
Ольга Показати IP 20 Грудня 2014 00:07
А придивіться у смуток дитячих оченят... Як вам? Мені не дуже весело... Свято замаскованого смутку!
Андрій76 до Ольга Показати IP 20 Грудня 2014 00:53
В точку...Я також це помітив...У дітей-ДОРОСЛІ..,ЗАЖУРЕНІ ОЧІ...
лучанка Показати IP 20 Грудня 2014 00:57
а снігурка то красуня!!!!!!всім снігуркам снігурка!!!! просто стидно!!!!
лучанка Показати IP 20 Грудня 2014 00:58
травесті діва
Маруся Показати IP 20 Грудня 2014 09:29
Гунчик з Романюком - такі вже дядьки сільські й неотесані, на рівні бригадирів колгоспних...Куди нам у Європу з такими очільниками?
Хлоп до Маруся Показати IP 20 Грудня 2014 10:18
Це ви вже звiдти, Маруся? I як там мiсцева iнтелегенцiя? Якi cудна зараз в трендi? Повчить нас, будь ласка,,,
Маруся Показати IP 20 Грудня 2014 10:24
Звідти-звідти. А інтелігенція і в нас є достойна. Але найвищі керівні посади в нашій області обіймають далеко не кращі її представники. Якщо Ви цього не розумієте, щиро співчуваю.
Хлоп Показати IP 20 Грудня 2014 11:23
Нi, не дасть нам можливостi ВН з Марусею поспiлкуватися(((
Маруся Показати IP 20 Грудня 2014 11:56
Мені жаль, що Ваші уявлення про українців у Європі обмежуються суднами. На щастя, дехто має змогу відкривати для себе світ по-іншому.
небайдужа Показати IP 20 Грудня 2014 17:58
В УСЬОМУ ТАКА УБОГІСТЬ !!!