USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Головний лісівник Волині може позбавитись посади

26 Лютого 2015 20:50
Начальник Волинського управління лісового та мисливського господарства Василь Мазурик може позбутись свого крісла, якщо за місяць не розробить план використання лісових ресурсів, що не використовуються. Зі слів голови ОДА, реалізація програми дозволить частково вирішити проблему енергозаміщення.

Про це стало відомо під час засідання Антикризового енергетичного штабу при Волинській ОДА.
Як заявив губернатор області Володимир Гунчик, волиняни, фактично, ходять ногами по твердому паливі. Йдеться про лісові ресурси, які не використовується в промисловості – поросль та ліс, який «лежить». В регіоні є підприємства, які готові його переробляти на тверде паливо. Зокрема, вже є попередні домовленості з підприємством Kronospan, яке готове закупляти його для переробки. Достатньо в області і ресурсів: зі слів Гунчика, їх в області – більше 1,5 мільйона кубів. Посадовець переконує, що такою кількістю сировини можна 10 років опалювати місто Луцьк.
Таким же чином можна не тільки частково вирішити проблему енергозаміщення, але й наповнити місцеві бюджети. Селищним головам, з якими він мав нараду нещодавно, Володимир Гунчик порадив укладати договори з підприємствами, які займаються обслуговуванням котельнь на твердому паливі, і здавати їм ту деревину, що не використовується, на переробку.

Гунчик стверджує, що вже 3 місяці він просить лісівників розробити програму використання ресурсів, що не використовуються в промисловості. Мовляв, цифри конкретні вони йому назвали, але палець об палець не вдарили для того, аби розробити проект. Насамкінець голова Волинської ОДА запевнив, що головний лісівник Волині Василь Мазурик може позбавитись свого крісла, якщо справа не зрушить з мертвої точки.

«Останній раз повторюю – якщо за місяць часу не буде прийнята відповідна програма, пов’язана з ефективним використанням лісових ресурсів, я буду ставити питання про невідповідність начальником Волинського управління лісового та мисливського господарства займаній посаді», - категорично заявив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 73
лісник Показати IP 26 Лютого 2015 21:03
Дякуємо Вам шановний голова Гунчіік. Ми також думки кожну нараду, коли Ви щось зробити.
Село до лісник Показати IP 26 Лютого 2015 21:41
Набір слів
ДО лісник до лісник Показати IP 27 Лютого 2015 09:01
ТИ мабуть колісникова шавка яка ходить по судах за шпоруком
ліс до лісник Показати IP 27 Лютого 2015 23:39
Мазурик нікчемний керівник, йому давно пора до смітника....що він ще робить на цій посаді - не зрозуміло
простий лісівник Показати IP 26 Лютого 2015 21:17
Мазурик це дійсно керівник, який вміє організувати та керувати людьми. Гунчику такі не вигідні. Йому треба хапуга який буде дань носити. Василь Васильович ми всі вас підтримаємо і будемо за вас любими методами боротися.
лісник до простий лісівник Показати IP 26 Лютого 2015 21:31
Ти простий лісник (заступник) як я пес мордатий , нормальна людина, яка з ним спілкується виходячи з кабінета думає шо це було. Організатор з нього одна назва. Вся область пущена в п...ду.
працівник до лісник Показати IP 26 Лютого 2015 21:50
Те що ти пес мордатий - це точно. А те що Мазурик таким псам як ти не дає красти це теж факт. І вся лісова галузь області при Мазурику тільки розвивається.
cело до працівник Показати IP 26 Лютого 2015 21:59
Бред лісу вже немає
Привид до cело Показати IP 28 Лютого 2015 19:13
Якщо лісу на Волині вже немає, за вашими словами, то з чого Гунчик буде робити тверде паливо, і хай почікавиться чи Кроноспан бере те, що під ногами валяється.
простий до працівник Показати IP 26 Лютого 2015 22:01
Да ДОлл. та Євро розвивається ,
Дістало до працівник Показати IP 27 Лютого 2015 06:52
Нажаль.Нерозвиваеться а розкрадається і все вирізується це факт нічого непомінялось
працівник до працівник Показати IP 27 Лютого 2015 09:45
Ахаххаааххаааа!!!!!!!!
волинянин до працівник Показати IP 27 Лютого 2015 23:42
Мазурик весь ліс роздерибанив, вже нема чого ні вкрасти, ні купити...
Привид до волинянин Показати IP 28 Лютого 2015 19:15
Мазурик цю посаду займає менше року, а ліс пилорами в селах Полісся працюють роками. То хто дерибанить?
громада до простий лісівник Показати IP 26 Лютого 2015 21:34
МАБУТЬ ДИРЕКТОРА ПИШУТ .
справедливий до простий лісівник Показати IP 26 Лютого 2015 21:59
Вася сидить давно на відкатах і ті що разом зним!
2015 до справедливий Показати IP 27 Лютого 2015 09:03
в кого скільки коли де-дай факти.
23 до 2015 Показати IP 27 Лютого 2015 23:47
Запитай кума діму.
Йосип до простий лісівник Показати IP 26 Лютого 2015 22:10
Річний обсяг зрізаних дерев за 2013 рік Колісником - 600 тис куб. За 2014 рік Мазуриком - 980 тис куб. Де більше зло навіть не знаю
лісник до Йосип Показати IP 26 Лютого 2015 22:11
свобода !!!!! свобода!!!!!
Правда до лісник Показати IP 27 Лютого 2015 06:53
Де свобода там свободно?
до Йосипа до Йосип Показати IP 26 Лютого 2015 22:36
Якщо не знаєте то гляньте, як все знищив Колісник і як відновлює Мазурик
Анонім до до Йосипа Показати IP 27 Лютого 2015 16:13
ви в адекваті? чи на Марсі живете?
123 до простий лісівник Показати IP 27 Лютого 2015 09:38
Мазурек це Свободівська злодюга ! Усі люди побачили хто такий Швайка Вітєв і остальне їхнє шобло , більше крали як Янукович ! Свобода вмерла назавжди !
хвоя до простий лісівник Показати IP 27 Лютого 2015 10:46
Мазурик - це ставленик на посаду по політичній квоті від Свободи і нічого більше, а сам як керовник повний НОЛЬ!!! Головного лісника у Києві Свободівця-казнокрада прибрали, то і у областях треба міняти!!!
сай Показати IP 26 Лютого 2015 21:18
Гунчик потвора
василь васильович Показати IP 26 Лютого 2015 21:19
БУДУ ДУЖЕ ВАМ ВДЯЧНИЙ
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 21:43
А хто очолить нове "управлiння освiти. науки та молодi" i "вiддiл фiзичної культури та спорту" ОДА? Є варiанти? Хто в курсi?
Андрій до Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 15:03
" А ВЫ СОБСТВЕННО С КАКОЙ ЦЕЛЮ ИНТЕРЕСУЕТЕСЬ, ТОВАРИЩ?!"
Руслан Показати IP 26 Лютого 2015 22:00
Гунчик лізе вже до самого порядного чоловіка. Нема вже до кого домахатися. В червоного директора клімакс почався
лісник до Руслан Показати IP 26 Лютого 2015 22:04
Руся то ти!?
8 до Руслан Показати IP 27 Лютого 2015 16:16
якщо Мазурик порядний, то хто вже тоді непорядний...
Люба Показати IP 26 Лютого 2015 22:03
Гунчику пора на нари або на Канари з коханкою. Яка програма? Ви шахти відвоюйте і тоді не доведеться ліс нищити. Давайте все виріжимо, винищимо і що тоді???Скоро губернатор до фермерів за солому що на полях спалюють чіплятися буде. Ото покара а не керівник області.
лісник до Люба Показати IP 26 Лютого 2015 22:07
ТАК ВІН ЛЮБОЧКА - відходи переробляти просит МАЗУРИКА , а ні дуби красти, ВАРИ БОРЩ подруга
аааааааа до лісник Показати IP 26 Лютого 2015 22:55
Послухай "просит" тобі в школу у перші класи треба, а не лісником прикидатися.
Руслан до лісник Показати IP 26 Лютого 2015 22:13
коментар було видалено
122 Показати IP 26 Лютого 2015 22:14
Гунчик хоче вирубати всі ліси. Відчепись від Мазурика
Воєнком Показати IP 26 Лютого 2015 22:17
***, якби мені можна було написати повістку Гунчику....я сплю і мрію про це. Простіть люди мене за це
так до Воєнком Показати IP 26 Лютого 2015 22:44
Гунчик точно дограється. За ним смітник давно плаче. Лісники хлопці прості, кинуть ще й підпалять. Є чим.
РОБЕРТ Показати IP 26 Лютого 2015 22:25
за такими цінами що пропонують на сьогодні лісгоспи, в польші можливо купити дешевше і в украіну поставляти кругляк. така політика агенції повністю знищіть галузь. мазур молодець!!!!! РЕСПЕКТ.
У европі Показати IP 27 Лютого 2015 01:01
У Европі дуже чисті ліси а у нас мазурики с*ані свободівці і у лісі так як у них вдома а це все можна прибирати та палити до речі у сумській області це роблять діти а директор школи палить цими дровами у школі і тепло і порядок у лісі а у свободи у голові лише одне красти і всіх ганити
Анонім до У европі Показати IP 27 Лютого 2015 08:24
Ну так вперед,з піснею -своїх дітей в ліс,а сам пали. Чи чужими руками хочеш?
Комент до У европі Показати IP 28 Лютого 2015 19:40
Кому не подобається на Волині,може переїхати на Сумщину і влаштуватись кочегаром з Гунчиком в купі.А може губернаторові слід усиновити шахтарів та дати їм роботу а не лізти в ліс, бо заблудиться і попаде в Білорусію
Восьо Показати IP 27 Лютого 2015 08:25
Як може не фахівець вказувати що робити з лісом - давай візьмемо зріжемо нафіг весь ліс запалимо його і будемо грітися . Ви ж до цього часу користуєтесь лісом , який був посаджений 80-100 років тому ( коли нічого ще так не крали). Спочатк посадіть , а тоді вже знищуйте
Привид до Восьо Показати IP 28 Лютого 2015 19:43
Підтримую вашу думку.На пасадку лісу з бюджету цього року лісгоспам не дадуть ні копійки, зате дуже компетентно хочуть керувати тим лісом.Хай Гунчик спочатку відвідає лекції з лісоводства в лісотехнічному університеті, а потім керувати лісом береться
Світлана Показати IP 27 Лютого 2015 08:30
В Гунчика одна пропозиція - вирізати ліс, щоб йому в дупу тепло гріло. А те, що Мазурик після Колісника порядок наводить, то нікому не видно. Розгребти колишні корупційні схеми хіба можна, якщо Гунчик їх і далі кришує
до гунчика Показати IP 27 Лютого 2015 08:49
кроно спан накупляє соляра по 23-25 грн чи гунчик думає що по щущиму велінню все буде...а кабмін заборонив проводити рубки єдине що гунчик вміє це язиком тріпати-проффесор.
шахтар Показати IP 27 Лютого 2015 08:57
добудуйте шахти цим самим люди будуть мати роботу а то ви товариш Хубернатор шахти позакривали а шахтарів щоб не мітингували відправили в ато. І ЦЕ ВЕСЬ ВАШ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ.ГАНЬБА вам.
дідо Показати IP 27 Лютого 2015 09:03
Гунчику.ну небуде вася підчищати в лісі. ще трошки покраде ще поморочить голову що давно написав заяву на звільнення і завтра везе іі в КИІВ. НАРОДЖЕНИЙ ПОВЗАТИ ЛІТАТИ НЕ БУДЕ.Але по суті Гунчик правильно ставить задачу газу просто НЕ БУДЕ .З ЧОГО УТВОРИТИ ТЕПЛО У ЖОВТНІ ПОТРІБНО МІРКУВАТИ ЩЕ ПОЗАВЧОРА. ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ГУБЕРНАТОРА ГОЛОВНИЙ БІЛЬ.КОЖЕН ХАЙ МИСЛИТЬ ЩО МОЖЕ НА РИНОК ЕНЕРГОРЕСУРСІВ ДАТИ. ХОЧА ПРОГРАМУ ЦІЛІСНУ ПОТРІБНО ЗАПУСТИТИ В ОДА.Промислові підприємства виробляти можуть подрібнювачі котли на коннкретне паливо.А прибрати в лісах наробити дров щепи це елементарно. Відсутність рівня культури розуму паталогічна жадібність звичка що постійно треба красти відкуплятись красти відкуплятись не стимулює до творчості...
ДО до дідо Показати IP 27 Лютого 2015 09:12
волинь багата ресурсами але добудуйте шахти забороніть торфо-беркет відправляти на експорт він нам сам потрібний додамо сюди кілька тисяч кубі сухостійного лісу і щось получится але не з ГУНЧИКОМ..............
Привид до дідо Показати IP 28 Лютого 2015 19:47
Якщо Гунчик вміє правильно ставити задачі , то ви дідо є іспанським льотчиком, Наш губернатор , мабуть мало в чому розбирається.
Галька Показати IP 27 Лютого 2015 09:21
..... повикубуйте ку*ви нам весь ліс, щоб нас топило. Гунчик ..... ск**ака. Вігілля видобувай гі**юк для внутрішнього ринку а не ліс рубати.
ода Показати IP 27 Лютого 2015 09:28
Ви подивітся яка велика будівля ОДА гунчик вже б давно міг показати приклад господарника і таку будівлю перевести на альтернативне паливо --та ні там треба вй...бувати а тут можна словесно попоносити.
Світлана Показати IP 27 Лютого 2015 09:34
Гунчик гріється газом і йому до одного місця, що таке велике приміщення можна перевести на вугілля. Тільки те і робить, що домахується до лісників які намагаються розрібти срань попередників, до волонтерів, активістів, порядних людей які працюють в ода.
люстратор Показати IP 27 Лютого 2015 09:39
складаєтся таке враження що гунчику вже пора в сміттєвий БАК
люстратор 2 до люстратор Показати IP 28 Лютого 2015 19:51
Хай губернатор відстане від лісників і зверне увагу на освіту, бо скоро медалі роздаватимуть, хай поцікавиться чим займаються національні меншини, бо ще жоден ром в АТО не попав, чому МСЕК дають інвалідність тим хто сачкує від армії, а недійсно хворим, що немає чим керувати?
шеф Показати IP 27 Лютого 2015 09:53
тільки за те що волинян НАВЧАТЬ жити без газу маємо дякувати Гунчику. Але це оцінять відразу не всі.Але ВІН це незважаючи на лемент лісників робитьТут він на 100 прцентів правий.
до до шеф Показати IP 28 Лютого 2015 19:53
Ви пане напевне не знаєте,скільки треба тої щепи щоб жити цілим Луцьком без газу
Петро Чечелюк Показати IP 27 Лютого 2015 10:04
Гунчик, як нерідко буває, некомпетентний і в цих проблемах. В звітному році підприємства ВОУЛМГ виробили 7 тисяч м. куб. паливної тріски. Були закриті всі замовлення бюджетних і інших організацій області, які спалюють щепу. "На склад" підприємства працювати не хочуть. Є гіркий досвід сусідів: Білорусія в минулому розі нарубала 1,5 млн. м. куб. щепи, мільйон тон щепи згнило на складі. Тріска виготовляється на 90% з сирої деревини і зберігатися не може. Гунчик, як завжди, сприймає область за автозавод і проводить такі наради в стилі партійно-господарського активу кінця сімдесятих років минулого століття типу: "сказав - люміній, значить люміній". Не треба ставити воза поперед коня, треба розпочати з реконструкції котлів під цю "енергетику", зібрати заявки на річну потребу щепи і лише тоді в разі невиконання робити якісь оргвисновки. Чому там сидить Банада, ротом щебече? Це ж його робота. А так - сокирою з-за плеча?.. Це ж не комсомольський прожектор. З таким підходом до справ Гунчик може залишити посаду далеко раніше за Мазурика.
лісник до Петро Чечелюк Показати IP 27 Лютого 2015 20:59
Це все цифри які НОвосад дублюет. Кому конкретно продано!!!!!!
Світлана Показати IP 27 Лютого 2015 10:09
спочатку вся Волинь жила без газу, добували вугілля і продавали для внутрішнього ринку, хто з лісу собі на возі дров привіз. Все помінялось, люди вигатили на той час останні гроші, щоб провести газ, набралися кредитів, стало трохи легше, бо є газ. Тепер все міняй назад. О, добро людям роблять. В країні криза, а в Гунчика ідея фікс ліс рубати. Та він скоро область загробить
Колезі Показати IP 27 Лютого 2015 10:12
" Чому там сидить Банада, ротом щебече?". Банада не ротом щебече, а хавальником щолкає.
тенісист Показати IP 27 Лютого 2015 10:28
Доки Гунчик з Банадою грають в кишеньковий теніс, чухаючи зі*лі я*ця, в області з цих питань багато зроблено. Поверніть Кричкевича, він вам покаже, як переводити котельні на тверде паливо. Більше за нього в цьому питанні в області ніхто не зробив, як зробив він у Маневицькому і Ківерцівському районах. Вчіться, дундуки, поки він живий.
луцьк Показати IP 27 Лютого 2015 11:17
свобода мала квоту в уряді. поставляв дрова на майдан єгерь в трудовій книжці значить будеш головою комітету ЛМГ .підприємець з турійська але біля лісу будеш начальником управління.ГОЛОВНЕ ЩОБ КВИТОК БУВ СВОБОДІВСЬКИЙ а там поживем порішаєм замутим.АЛЕ ЛІС НЕ ваш памороки свободівськи а громади.хазяйнуєте ну дуже погано. йдіть ГЕТЬ .
до до луцьк Показати IP 28 Лютого 2015 19:55
по якій квоті ви будете одержувати щепу від Гунчика
лісник Показати IP 27 Лютого 2015 12:07
чого вчепилися до нашого лісу.
до васі до лісник Показати IP 27 Лютого 2015 23:51
вчепилися, бо ліс державний, а не ваш
До луцька, 123 та ше Показати IP 27 Лютого 2015 12:13
А при чім тут СВОБОДА ? Якщо вас розпирає ЗЛОСТЬ, а вкусити нікого не можна, то зробіть так собака робить в таких випадках - вкусіть себе за х*й. Якщо Гунчик паморок і ви разом з ним. Це який потрібно мати губернаторський розум, щоб запропонувати спалити 1,5 млн кубічних метрів лісу у луцьких котельнях? Класна картина виходить : Гунчик санки тягне по лісі, а шахтарі із Нововолинська хмиз збирають! А лісників краще не чіпайте. Вони мають не тільки честь, а й зброю також. Терпець може увірватись.
Останньому коментато Показати IP 27 Лютого 2015 13:01
Ти не знаєш анатомії тварин: якщо собака не має роботи, то яйця лиже, а не кусає себе за ... (далі - ненормативна лексика, яка в цьому виданні заборонена).
006 Показати IP 27 Лютого 2015 13:50
1. скільки котелень в області переведено на альтернативне паливо. 2.скільки котелень простояли за відсутності такого палива. 3.який обєм і якого палива використовували. Хто дасть відповідь.
Правда Показати IP 28 Лютого 2015 22:09
В. Мазурик -- керівник той, який потрібен галузі сьогодні. Хіба обласні начальнички вже мають на прикметі якогось "дятла" поставити. І тоді буде труба...
Анонім до Правда Показати IP 1 Березня 2015 20:17
Мазурик В.В. - це брехун і злодій, якого посадили на відкат і стакан. Краще студента з лісотеху в це крісло посадити, толку буде більше!
Правда до аноніма Показати IP 2 Березня 2015 09:18
Ще раз кажу: В.Мазурик -- той керівник, що треба. І його робота про все це свідчить. Але тобі, (анонім, онаніст чи як там тебе?), не зрозуміти.