USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Головою Луцької райради став УКРОПівець

19 Листопада 2015 16:16
Депутати обрали головою районної ради колегу від партії УКРОП.

Сьогодні, 18 листопада, депутати Луцької районної ради обрали голову.

Так, згідно з повідомленням, головою Луцької районної ради став Приходько Валентин Васильович, 1979 року народження (на фото).

Він балотувався до Луцької райради за списками партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП». Валентин Приходько - мешканець села Лище Луцького району, працює завідувачем Лищенського ДНЗ.

До слова, нагадаємо, що у складі новообраної Луцької міської ради з 42 депутатів 15 – це представники політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП», а що стосується Волинської обласної ради, то від УКРОПу пройшло 17 депутатів, що також найбільше серед інших політсил.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
колгосп Показати IP 19 Листопада 2015 16:21
Дитячий садочок дзвіночок-)))
Ігор до колгосп Показати IP 21 Листопада 2015 15:12
так-так, колгосп підтриманий аграрною партією волоша
Гамалійчук Сергій Показати IP 19 Листопада 2015 16:38
Вітаємо Приходька Валентина з обранням головою районної ради! Ви заслуговуєте на обрану посаду! Впевнений , що громада району буде задоволена вашою роботою! З повагою сім'я Гамалійчук
Бандура Показати IP 19 Листопада 2015 16:40
19.11.2015 року головою Рожищенської районної ради обрали Музику Андрія Євгеновича - на третій термін.
І що? Показати IP 19 Листопада 2015 18:05
Спочатку було-"всйо будєт Данбасс",далі-"все була Вінниця",а тепер-Все буде Укроп?
Анонім до І що? Показати IP 19 Листопада 2015 19:33
Особенно, если учесть то, что головами двох районних рад на Волины обрали завідуючих дитячими садками. Классные руководители районов.
Лище Показати IP 19 Листопада 2015 20:50
Вітаємо Васильовича!!!!
Анонім до Лище Показати IP 4 Грудня 2015 19:18
Ігора?
Сергій Показати IP 20 Листопада 2015 20:46
Сподіваємось,що з приходом цієї людини ситуація зміниться на краще.Тенденція партії "УКРОП" -це позитивні зміни в житті громади під їх керівництвом.
Ілона до Сергій Показати IP 21 Листопада 2015 15:10
особливо, якщо врахувати, що у кандидатурі валентина васильовича був зацікавлений ігор васильович!!!!!!