USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Гонтарева зіронізувала, як «повернуться цифри» в обмінниках

25 Лютого 2015 19:49
Голова НБУ Валерія Гонтарева та Міністр фінансів Наталія Яресько запевнили, що ситуація на валютному ринку стабілізується. При цьому вони відмовилися спрогнозувати курс гривні, - інформує «Українська правда».

Про це вони заявили під час спільної прес-конференції сьогодні, 25 лютого.

"Цифри в обмінниках самі повернуться туди, куди слід", - заявила глава НБУ, відповідаючи на запитання про те, які цифри українці побачать в обмінниках.

Міністр фінансів запевнила, що валюти в Україні достатньо.

"У країні є валюта. Те, що відбувається зараз на валютному ринку – це не що інше, як спекуляції і нічим не обґрунтована гра проти української гривні", - наголосила Яресько.

Голова НБУ заперечила інформацію про те, що мала із президентом Порошенком жорстку розмову.

"У нас розмова була не жорстка, а досить плідна", - заявила Гонтарева.

Гонтарева додала, що на зустрічі із Порошенком також були присутні, крім Яресько, Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, голова ВР Володимир Гройсман, секретар РНБО Олександр Турчинов.

Водночас, як повідомляє УНІАН, питання відставки голови Національного банку України на нараді у президента про ситуацію на валютному ринку не розглядалося, повідомила міністр фінансів Наталія Яресько на брифінгу в НБУ.

«Ні, у нас набагато важливіші зараз точки обговорення – стабілізувати фінансову систему. Голова НБУ сидить поряд», - сказала Яресько, відповідаючи на питання, чи розглядалася відставка голови НБУ на нараді у президента.

Присутня на брифінгу голова НБУ Валерія Гонтарева зазначила, що цю тему зачіпати не потрібно. «Але якщо є бажання, то треба діяти, а не зачіпати тему», - сказала вона.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Лучанин Показати IP 25 Лютого 2015 20:10
Дивився прес-конференцію, ганебне видовище! Верх цинізму та некомпетентності як в одної, так і в другої! Нічого не сказали!
лучанин Показати IP 25 Лютого 2015 20:44
Как жить дальше ?
дідо Показати IP 25 Лютого 2015 20:48
При Януковичу було ще гірше! Долар при ньому був аж 8 гривень!
оля до дідо Показати IP 25 Лютого 2015 20:51
Згадуємо ті дні із ностальгією,бо жили нормально.
11111 до оля Показати IP 25 Лютого 2015 21:47
Як хто.
вік до 11111 Показати IP 26 Лютого 2015 13:56
Жили нормально всі,хто мав клепку в голові і не лінувався робити.А ледарям при любій владі погано.Яник,де ти?????!!!!!!
Анонім до дідо Показати IP 25 Лютого 2015 21:58
так ти ж стогнав, що він в усьому винен... а тепер проснувся???
мда Показати IP 25 Лютого 2015 20:57
Взяли курс на Зімбабве...
123 Показати IP 25 Лютого 2015 21:08
Пропонував би вищому керівному складу держави поділитись своїми здобутками в успішному веденні власних бізнес-проектів, наприклад, як заробити свій перший мільйон не обдуривши державу і народ, де взяти першопочатковий капітал та ін. Думаю жоден не розповість про унікальність свого бізнесу, так як розумних людей в Україні дуже багато, а доступ до "кормушки" мають одиниці.
123 Показати IP 25 Лютого 2015 21:09
Две тупые овцы и пастух шоколадный!
добряк Показати IP 25 Лютого 2015 21:12
гонтарева-морда жидовська своєю діяльністю за-бала всю Україну
Andrij до добряк Показати IP 25 Лютого 2015 21:29
y vas polishykiv z nemutojy mordojy jak xata gorut to zud spaluv, a jaksho vodu nemae to moskal vse vupuv.... shykajte pru4unu vsix bid y svojij typosti ta bezdarnosti.....
Ростислав до Andrij Показати IP 27 Лютого 2015 00:46
Andrij, ти - морда москальська. Твої брати за 30-40км. від Москви на сьогоднішній день уже не тільки не вмиваються, а вже й не знають що таке туалет. Тобто все природнє їм уже давно не бридке. Так якщо ти на Україні відмився, то сиди тихо, бо всеодно - по запаху чути твоє `` проісхождєніє``.
Андрій Показати IP 25 Лютого 2015 21:31
Ті люди, які приходять до влади якісь тупі. Прийшов при курсі 8.5 - ну то зроби ж зроби все можливе і неможливе щоб курс був 5 або 6 і тебе всі будуть поважати і будеш вічно у владі.
депутат до Андрій Показати IP 26 Лютого 2015 10:04
Вони самі не приходять - ми їх вибираєм, якщо всі попередні вибори ше якось там фальсифікувались і т д., то останні еталон демократичності (якщо не враховувати схід і крим). Результати знаєте самі. Вибрали по принципу "хто голосніше кричить" не дивлячись на реальні здобутки кандидатів (майже всі були в той чи інший час при реальній владі).
не факт Показати IP 25 Лютого 2015 21:48
якщо мвф спише борги , дасть новий кредит ,а нбу поставивить знову фіксований курс 8 , то буде чиста правда в Україні залишиться державні банки та банк "рошен" і банк "майдан 2014" і олігархів не буде , убрать конкурента складна робота а як маєш місячний дохід 4 млн. просто піти спасти неньку ,,,,,,,,,
До Андрій Показати IP 25 Лютого 2015 21:50
Ну ти і вумний
НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Лютого 2015 23:08
країна на грані дефолту, народ у злиднях - а у них все під контролем. паспорти штатовські вже приготували, горе-контролери ?
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 07:19
коментар було видалено
мінона до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 07:38
Не брат ти мені сраколиз путінгський. Не америкоси принесли війну в Україну, не америкоси заграбастали крим і частину сходу. Це ваш шизанутий ботоксний недомірок з сраним рузькім міром і кацарилоімперськими амбіціями ніяк не залишить Україну у спокої.
Анонім до мінона Показати IP 26 Лютого 2015 09:19
Куме, поїхали на схід москалів бити. А якщо вони нас вб'ють? А нас завіщо? Цей анектод про тебе міного.
ананіст Показати IP 26 Лютого 2015 09:20
коментар було видалено
Волинь моя до ананіст Показати IP 26 Лютого 2015 09:37
То вали в раїсію, там тебе і в звичне тобі положення раба поставлять, і курс зададуть.
ню ню до Волинь моя Показати IP 26 Лютого 2015 11:54
Самые свободные люди - бомжи.
дівчинка Марійка Показати IP 26 Лютого 2015 10:20
розстр*ляти с*ку за зраду інтересів нараду
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 11:58
"Гонтарева додала, що на зустрічі із Порошенком також були присутні, крім Яресько, Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, голова ВР Володимир Гройсман, секретар РНБО Олександр Турчинов". Все клоччя зібралося і вирішували. як далі країну роздерибанювати. Сволота.
дядько Показати IP 26 Лютого 2015 15:03
Iдьмо ще поскачемо i покричемо на майданi - за шо боролись, на те I напоролись