USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Гривня досягла нового дна

11 Листопада 2014 18:34
Гривня до закриття міжбанку впала до нового історичного мінімуму.
Так, у вівторок, 11 листопада, котирування української валюти на міжбанку впали на 50 копійок - до 16,25 грн/долар.

Котирування гривні щодо євро впали до рівня 19,7668/20,2020 грн/євро. Щодо російського рубля котирування гривні до закриття торгів встановилися на рівні 0,3409/03488 грн/руб.

Тим часом екперти прогнозують, що завтра в обмінниках долар може бути вже по 16,67 гривні. Водночас, Нацбанк у своїх офіційних курсах валют встановив, що долар відсьогодні має коштувати 15,77 гривні. А це на 97 копійок більше, ніж учора.

Нагадаємо, доларова лихоманка очікувана, кажуть у НБУ. Адже регулятор повернувся до плаваючого курсу, аби досягти ринкових показників, які б влаштовували і людей, і банки. У Нацбанку оптимальним називають курс, близький до 13 гривень, - пише ТСН.

Теперішні коливання вважають нормальними, адже курс був затиснутий і тепер учасники ринку будуть його тестувати, вишукуючи реальні показники.

Прогнози експертів

Експерти пророкують коливання в межах 12,95 – 15 грн за долар. Кажуть, різкі злети й падіння НБУ попереджатиме, але від загальної лихоманки ніхто не застрахований. Згідно з прогнозами, неспокійно на валютному ринку буде близько місяця. Далі ситуація заспокоїться, адже під Новий рік знижується бізнес-активність, а прості українці обмінюють доларові заощадження задля святкових подарунків. Тому курс у другій половині грудня традиційно падає. На світових ринках долар дорожчає, тому оптимальним фахівці наразі називають курс від 13,5 до 14 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Anonymous Показати IP 11 Листопада 2014 18:39
Заграли вкінець! Та йди вже нарешті, бездарна фарбована к*рва, у відставку, а краще на нари!
квітка до Anonymous Показати IP 11 Листопада 2014 22:20
Це ще квіточки, а наслідки будуть...!!!
йося моргенштерн до квітка Показати IP 12 Листопада 2014 10:50
У нас знову буде ЄВРО!!! ЗУСТРІЧАЙМО за 2 тижні євро 2012!!!
34 до квітка Показати IP 12 Листопада 2014 12:37
Ладно те пугать. У всех глаза есть. Как то будет.
Анонім Показати IP 11 Листопада 2014 19:18
Це все Путін підстроїв
Анонім Показати IP 11 Листопада 2014 20:30
Здобули, гей!!!
Патріот Показати IP 11 Листопада 2014 21:28
СПАСІБО МАЙДАНУ!
34 до Патріот Показати IP 12 Листопада 2014 12:37
Неправда. Не трожь Майдан. Это было Чистилище, но все ли там были?
немо Показати IP 11 Листопада 2014 21:38
гривня скаче по майданівському принципу : хто не скаче той москаль
квітка Показати IP 11 Листопада 2014 22:19
Далі буде... Якщо Яценюк призначає Продана-злодія керувати енергетичним комплексом, а той ще при Юлі вмів хімічити, то про що можна казати, про які реформи? Через таких Проданів вже навіть ПАР відмовилась від постачання вугілля, бо побачили афери! То про що можна говорити?! Тут в Україні: голосуй не голосуй - всеодно отримаєш...!!!:(
титушко Показати IP 11 Листопада 2014 22:22
"Главной причиной падения гривны является то, что до этих пор эмиссия гривны произошла в размере 311 млрд 700 млн гривен", — сказала Тимошенко в эфире «Шустер Live» в пятницу вечером. По ее словам, это «баснословная цифра эмиссии, которая произошла как в безналичном, так и в наличном . Нормально, правда? Напечатали целый годовой бюджет фантиков, пустили их в оборот, опустили все население Уркаины, обесценили в хлам гривну, пока вдвое. А виноваты Путин и москали ....
Андрій до титушко Показати IP 11 Листопада 2014 22:30
І Януковича добав до виноватих
Анонім до Андрій Показати IP 11 Листопада 2014 22:59
Ну тогда начни с Кравчука. Или забыл кравчучки?
Андрей до Андрій Показати IP 12 Листопада 2014 12:39
А что - януковощ не причем? Типа, как Горбатый - страну развалил, а сейчас Путина прикрывает...
Бендера Показати IP 11 Листопада 2014 23:19
Слава Украіні
BOT до Бендера Показати IP 12 Листопада 2014 08:43
та можна вже за упокой починати
Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 09:48
По-перше - закінчились вибори, і принцип "живи як хочеш" змінився на "як хочеш так і живи". По- друге - емісія ( надрукували купу нічим не забезпечених "грошей") По-третє - за гарантії Європі по безперебійному транзиту газу Україна розплатилася своїми золотовалютними резервами. А все, що Європа і МВФ зробили - це дозволили ними (ЗВР) розрахуватись з Росією. По-четверте - "довгождана" Євроасоціація. Тепер все, що можна - на експорт. Адже собівартість наших товарів низька (при таких зарплатах). Якщо собівартість товару у нас, приміром, 100 грв., після затрат на транзит та оформлення у Європі вже 200 грв. А продадуть його, наприклад, за 50 євро. А тепер рахуйте, де буде вищий прибуток - коли євро по 10 грв. чи 20 грв. ? Правильно, тому що 50 євро перетворюються по вищому курсу у 1000 грв., тобто в 10 разів. Так що державі такий гендель вигідний. І нарешті по-п"яте - звичайно "чорний ринок", який дає можливість комусь заробити, а комусь зберегти свої заощадження. А от з імпортом, навпаки, будуть проблеми. Як для підприємців так і для їх клієнтів.
Анонім до Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 10:19
Ну і що продаємо за кордон?
Анонім до Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 10:31
Запитай у Яценюка ?
34 Показати IP 12 Листопада 2014 12:35
Ну, эт нормально. В бесконечности дна нет )))
Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 12:56
Ігор Єремеєв Декілька раз уважно переглянув інтерв'ю голови НБУ Гонтарєвої на «1+1». Основна емоція: повний шок! Національний банк України - регулятор фінансового ринку України. Від нього залежить регулювання курсу валюти і встановлення правил роботи банків в Україні. Але, фактично, Гонтарєва заявила, що Нацбанк погодився не на гнучкий курс валюти, а «базарний», який формує вже не НБУ, а чорний валютний ринок. І якщо Голова НБУ виступає в прямому ефірі національного каналу із певними заявами щодо національної валюти, вона не може не знати, що від її слів залежить з яким курсом прокинеться країна наступного дня. Після почутого в інтерв’ю, можна зробити лише два припущення: або це глибокий непрофіналізм, або зухвале і цинічне розуміння процесів, які запущені. І переслідується конкретна мета - спекулятивний скачок для того, щоб максимально дорого продати валюту під конкретний банк, або організацію. Як результат, після умовиводів Гонтарєвої, наступний день приніс Україні курс 16 гривень за долар США . Загалом увесь український народ через «ігри з валютою» за вісім місяців став в два рази бідніший. Мені так і хочеться запитати Голову НБУ: яка Ваша мета? Знищення банківської системи чи приведення народу до повного зубожіння? Це для Вас, пані Гонтарєва, курс піднявся на дві гривні, а для пересічних громадян – це означає, що ліки, товари, нафтопродукти піднялися в ціні у два рази. І все це на тлі повного заморожування заробітних плат, соціальних виплат та пенсій. Фактично НБУ спровокував своїми непрофесійними діями крах валютного ринку. А за ним, як відомо, дуже скоро може наступити крах всієї економіки. З такими внутрішніми справами і зовнішніх ворогів не потрібно.