Губернатор, як і частина волинян, платитиме за електрику втричі дорожче
Глава Волинської ОДА Микола Романюк зізнався, що йому тепер доведеться платити за «економічно обгрунтованим» тарифом за спожиту електроенергію, який вчора затвердила НКРЕ. Про це йшлося сьогодні, 20 березня, під час наради щодо стану розрахунків за енергоносії, – повідомляє репортер «Волинських Новин».
Волинський губернатор розповів, що перевіривши, скільки споживає електрики, то пересвідчився, що доведеться платити втричі дорожче – 76 копійок за кВт/г.
Нагадаємо, під час учорашнього засідання Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) з 1 квітня підвищила тариф для населення, яке споживає щомісяця понад 400 кВт/г, в 3,1 рази - до 76,26 копійок (з ПДВ) за кВт/г. Власне, в Україні таких абонентів є близько 600 тисяч, які споживають 16% (4,6 мільярдів кВт/г щороку) від загального обсягу споживання електроенергії населенням.
Водночас станом на 13.00 сьогодні, 20 березня, ця постанова ще не зареєстрована у Міністерстві юстиції, тому чинності поки не набрала.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Волинський губернатор розповів, що перевіривши, скільки споживає електрики, то пересвідчився, що доведеться платити втричі дорожче – 76 копійок за кВт/г.
Нагадаємо, під час учорашнього засідання Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) з 1 квітня підвищила тариф для населення, яке споживає щомісяця понад 400 кВт/г, в 3,1 рази - до 76,26 копійок (з ПДВ) за кВт/г. Власне, в Україні таких абонентів є близько 600 тисяч, які споживають 16% (4,6 мільярдів кВт/г щороку) від загального обсягу споживання електроенергії населенням.
Водночас станом на 13.00 сьогодні, 20 березня, ця постанова ще не зареєстрована у Міністерстві юстиції, тому чинності поки не набрала.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Ладомир
Показати IP
20 Березня 2009 23:58
Так що Коля сідай на велосипед і крути педалі :)
Що відбувається з мозком, коли ми спимо під дією кави
Сьогодні 23:05
Сьогодні 23:05
На Волині виявили нелегала з Марокко
Сьогодні 22:36
Сьогодні 22:36
У Ковелі забрали водійське в чоловіка, який на автівці тікав від озброєного товариша по чарці
Сьогодні 21:10
Сьогодні 21:10
«Допомагає переживати війну»: Рікі Мартін публічно звернувся до українки після її зворушливого зізнання
Сьогодні 20:41
Сьогодні 20:41
На Запоріжжі загинув воїн з Волині Сергій Шуляр
Сьогодні 19:14
Сьогодні 19:14
Лісовий пояснив, чому НМТ не планують робити легшим
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.