USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Гунчик не дотримався обіцянки щодо призначення голів РДА

9 Лютого 2015 18:16
Громадські активісти Волині кажуть, що губернатор не виконує обіцянок, мовляв, нещодавно він запевняв: перед прийняттям кадрових рішень буде проводити громадські обговорення. Утім зі слів активістів, нові призначення відбуваються, а обговорення – ні.

Своє незадоволення діями губернатора висловили під час засідання комісії громадської ради при облдержадміністрації з питань розвитку суспільно-політичних процесів та громадянського суспільства, 4-го лютого, в малій залі обласної ради.

За обіцянку голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика загадали під час зібрання.

«Гунчик обіцяв голів РДА призначати після громадських слухань, втім слухань немає, а призначення тривають. Треба піднімати це питання під час засідання ради», – наголосили активісти.

Щоправда, цю ситуацію, власне, голова Волинської облдержадміністрації бачить з іншого боку.

«Я зауважу, що уся управлінська вертикаль належить Президенту. Втім, ми озвучуємо персони усіх голів райдержадміністрацій для громадських обговорень. Окрім того, по всіх цих кандидатах проводиться спеціальна перевірка. З іншого боку, якщо ми винесемо запропонованих Президентом осіб на розгляд громадської ради, то чи мають вони право когось обирати?! Наголошу, що право призначати голів РДА – це виключно право Президента», – коментує Гунчик для читачів Інформаційного агентства Волинські Новини.

Нагадаємо, нещодавно Президент України Петро Порошенко призначив 5 голів районних держадміністрацій Волині. Попередніх керівників звільнили за те, що не було прозорості розподілу коштів на матеріально-технічне забезпечення військових.

Зауважимо, раніше на Волині відбулося громадське обговорення щодо правоохоронців та лісівників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
влксм Показати IP 9 Лютого 2015 18:26
смітники все блище і блище підбираються до гунчика, вже навіть посмерджує!!!
кпсс до влксм Показати IP 9 Лютого 2015 19:43
Спочатку сам там облюбуй місце!
Корінний Показати IP 9 Лютого 2015 18:57
Прошу ВН опубліковати фото так званої дачки пана Гунчика яка знаходиться 20км від луцька щоб люди побачили ці хороми, P.S Якщо хтось не знає де вона зноходиться можу підказати точну адресу
корінь до Корінний Показати IP 9 Лютого 2015 19:47
Людина багато часу пропрацювала і заробила собі гроші і не на державній службі! А рахувати чуже - ну зрозуміли, що вам вітання від зеленої, великої...!!! P.S. А краще попитайте звідки статки у молодих держслужбовців Матвійчука, Дубняка... і машини пристойні і будинки будуються і квартири мають, ось це цікаво...
Папарацці до Корінний Показати IP 9 Лютого 2015 20:36
Підкажіть) чом би й не пофотографувати?
Корінний до Папарацці Показати IP 9 Лютого 2015 21:37
17км в сторону Ковеля с Копачівка там і в лісочку біля ставочка по сісідські дачка Романюка М Я
ЛуАЗ до Корінний Показати IP 9 Лютого 2015 21:10
адресу в студію!
КрАЗ до ЛуАЗ Показати IP 10 Лютого 2015 07:52
А може свою адресу дасиш?:) Приватна власність вам ні про що не говорить "єуропейці" пля...!!!
Цікаво Показати IP 9 Лютого 2015 19:06
?
Лучанин Показати IP 9 Лютого 2015 19:07
Вже й забувся майдан, віче, де просили людей прийти, підтримати іх, фактично стати іхніми посібниками і зараз вже ЗАРУЧНИКАМИ. А як гарно і складно говорили, як солов'і виспівували про свою прозорість і чесність, про "оці руки, що нічого не вкрали", про Європу і як там добре і ще багато багато нісенітниць- ПОВІРИЛИ. Колишніх в пику на ланцюг і на коліна, каменюку у вікно, панчоху грязну на голову, півлітра оковитоі на брата,автомата в руки і простих людей з дітьми на вулицях лякати -ПРОБАЧИЛИ, може так і треба-революція все ж таки. Але зараз все стало ясно - БАНДЮГИ вигнали БАНДЮГ. І все б..ть- прузудент знову головний, в його бачите право, ГРОМАДА не має права!!!!!!!!Але людське терпіння не без меж.Люди не пробачать вам Линдюка прохффффесора, Ярмольського злодюгу,що накрав до пенсіі і внукам і правнукам, синка Харламповича старого, який б..ть крім чарки, ковбаски і дівок нічого не знає і не вміє, Кислюка та іншу шваль та непотріб. Не буде ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ КАНДИДАТІВ В РДА -- НЕ БУДЕ ВАС. І війною не прикриєтесь, ніхто вже вам під......сам не поможе. ЛЮДИ ВАС СТАВИЛИ НА ПОСАДИ---ПОСТАВЛЯТЬ ВАС СОБАК І НА КОЛІНА
Анонім до Лучанин Показати IP 10 Лютого 2015 14:31
Істинна правда тільки коли вже їх потрібно ставити,бо ми подохнемо з голоду.4 тисяч газ , а кварплата грозяться буде 5 тисяч, а пенсія 1000, а зарплата 2000-це вже висока надто. Що буде?Люди,як жити. А вони крадуть,крадуть.Мало все мало,ніяк не можуть вдавитися.Де люстрація, ця брехня, яка люстрація кого люструють, а нікого? Піар розрахований на нас дурнуватий люд,який привик стояти на колінах. І так буде Як писав Шевченко"Село неначе погоріло,неначе люди подуріли , самі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть".Це його слова збуваються і зараз. Працюємо за 40 доларів самі і дти наші,за них не жития, а подохнути.А у них ільярди,бо вони пани, а ми раби
гунчику Показати IP 9 Лютого 2015 19:37
Хватить оббріхувати тих голів рда які пішли самі а ви їм всіляко вставляли палки в колеса.
член Показати IP 9 Лютого 2015 19:44
Дуже дивні кадрові призначення в гунчика. Особливо - в ОДА. Вкрай дивні!
кадр до член Показати IP 9 Лютого 2015 19:49
Одне те, що на посадах залишились Дубняк, Козюпа, Чубара... ну дуже дивує!!!
народ Показати IP 9 Лютого 2015 19:48
Гунчика - в смітник!!!!!!!!! Мутний типок
громада до народ Показати IP 9 Лютого 2015 19:51
Не мутніше майданних "героїв"!:)
www Показати IP 9 Лютого 2015 19:52
Подія була 4-го, а пишуть...?!:)))
777 Показати IP 9 Лютого 2015 20:05
яка президенска вертикаь що воно меле люди краще знають кого вибирати хто нам потрибний але це не треба гунчику i вельцману бо влада з рук утикає все що було тей лишилось а то й ще гiрше
Анонім до 777 Показати IP 9 Лютого 2015 23:47
Звичайна президенська вертикаль. Невже ти вважаєшь, що гунчик не влаштовує Порошенко? А на місцях гунчики ставлять тих, хто їч влаштовує. Іншими словами, тих, хто захищає гунчиків, а разом з ними і порошенків.
До 777 Показати IP 9 Лютого 2015 21:30
Ви вже обрали верховну зраду, ось і тіштеся, щоб вам повилазило. Полішуки продажні.
люстратор Показати IP 9 Лютого 2015 21:53
коментар було видалено
люстратор Показати IP 9 Лютого 2015 22:16
коментар було видалено
777 Показати IP 9 Лютого 2015 22:21
веровна рада теперишня не порiвняти з попередньою це факт а ось на мiсцях люди краще знають з ким працювати а якщо щось то виперти швиденько аби люди не куплялись на материальнi блага
закон до 777 Показати IP 10 Лютого 2015 07:02
Ну якщо не розбираєтесь що до чого, то краще мовчати... От коли будете обирати на місцях - тоді і будете казати, що людям краще знати. Спочатку навчиться розрізняти кого призначають, а кого обирають!
123 Показати IP 9 Лютого 2015 22:29
просто тролі)))
Луцьк Показати IP 9 Лютого 2015 22:49
Ти дурню, від Волині ті самі і ще два добавилось таких же.
777l до закону Показати IP 10 Лютого 2015 09:06
коли пройдуть змiни до конституцii i проголосуємо за закон про децентралiзацiю влади на мiсцях це всi розумиють що довгий процес сам порошенко наголошував що всi виборнi i призначенi на теперишний час будуть обговорюватись на громадских слуханнях читайте виступи президента уважно це для особо обдарованих
ЛЮСТРАТОР Показати IP 10 Лютого 2015 10:42
ЯКІ ПРИЗНАЧЕННЯ БЕЗ ОБГОВОРЕННЯ ,СОВІСТЬ МАЙТЕ МАЙДАН НЕ ЗА ГОРАМИ
ЛЮСТРАТОР Показати IP 10 Лютого 2015 10:43
коментар було видалено
Лаврентій Показати IP 10 Лютого 2015 10:44
Аби кандидати на посаду голів РДА дійсно були погодженні з громадськістю районів, це був би самий вірний шлях вирішення цієї проблеми. Але на превеликий жаль обєктивно цього зробити не можна тому, що представниками громади рекламує себе, в основному, невеличка група людей, які є горлопанами окремих політичних сил (частіше всього це представники БЮТу і "Свободи"). А вони, негідники, діють тими ж методами, якими діяли регіонали - нагло розставляють своїх людей. Відмінність, правда в тім, що перші на керівні посади обирали, можливо не завжди порядних, зате людей тямущих, а другі, в звязку з обмеженністтю лімітів на фахіців-однопартійців, готові посадити в крісло навіть і барана, тільки б він в унісон їм підбекував. Тому, ВИСНОВОК: Гунчик з призначенням поступає вірно. Не добре лише одне - губернатор, з моменту виборів Президенда і по сьогоднішній день, в межах області не має контакту з людом відданим Президенту. Але це вже його проблеми: частину цих людей він власноручно під час виборів облив гряззю, а до інших в нього, як говориться в народі: "не дійшов хід". Ось і має те, що має!
ЛЮСТРАТОР ДО ЛАВРЕНТ Показати IP 10 Лютого 2015 11:56
ВИ РОЗУМНА ЛЮДИНА, БЮТ І СВОБОДА ЗА ГРОШІ ПІДСТАВЛЯТЬ ОДНЕ МІСЦЕ, ЯК ІНШІ ПАРТІЇ, БІЛЬШІСТЬ ПРОДАЖНОГО НАРОДУ,ПАТРІОТІВ МАКСИМУМ 15% І ТОМУ УСІ ЧИНОВНИКИ ЗНАЮТЬ І ВИКОРИСТОВУЮТЬ В СВОЇХ ЦІЛЯХ ЛЮД ЯК ЗОМБІ,ФАК ВІЙНА.
Лаврентій до Люстрат Показати IP 10 Лютого 2015 14:43
Дякую за підтримку. Я з вами погоджуюсь в тім, що в наш час порядних людей залишилось значно менше ніж продажних. Хоча у відсотковому виражені ви, напевне помилились. Невже наша держава тримається завдяки зусиль людей, які становлять лише 15% від її загальної кількості?. Людей які не хизуються, не рвуть на своїх грудях сорочок і не піаряться в будь - який інший спосіб. Якщо це дійсно так (я про 15% робочих конячок, які сопуть, але тракують неймовірно важкий віз) - то це жах! Як і кому, надалі, боронити і відбудовувати країну!?