USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Гунчика пропонують відправити у відставку

13 Березня 2017 21:20
Очільника Волинської ОДА Володимира Гунчика хочуть відправити у відставку через те, що посадовець підтримує торгівлю України з терористами ДНР і ЛНР.

Про це депутат Волинської облради Анатолій Вітів заявив під час зустрічі активістів з очільниками Нацполіції, СБУ області та головою ОДА.

ЧИТАТИ ЩЕ: СИЛОВИЙ РОЗГІН БЛОКАДИ: АКТИВІСТИ ПІД СТІНАМИ ОДА. ОНЛАЙН

«Завтра-післязавтра скликаємо позачергову сесію, бо Волинь не може очолювати людина, яка не підтримує блокаду!» - заявив Вітів, додавши, що депутати облради хочуть проголосувати за висловлення недовіри Володимиру Гунчику.

Раніше Гунчик на емоціях заявив, що підтримує дії Президента: «Я з Порошенком був, є і буду. Подобається вам це, чи ні. І в гроб з ним ляжу!».

Як повідомлялось раніше, редактор програми «Гроші», креативний продюсер департаменту журналістських розслідувань 1+1 Олександр Дубінський пояснював, що на «вугільні» в «ЛДНР» утримують бойовиків. Він також заявляв, що бажання Адміністрації Порошенка відновити в інтересах Ріната Ахметова бізнес з ОРДЛО необхідно правильно представляти з телеекранів.

«В результаті взаємовигідної торгівлі вугіллям вчора загинули 3 українських солдатів», - навів один з шаблонів журналіст.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 13 Березня 2017 21:36
Правильно!Гунчику-Недовіру!Посадовець який підтримує торгівлю України з терористами немає ніякого права займати місце губернатора!
34 до Лучанин Показати IP 14 Березня 2017 07:22
Тобто губернатором може бути тільки людина яка поділяє вашу думку, свого бачення вона мати не може
читач Показати IP 13 Березня 2017 21:40
Вітів по життю всім губернаторам оголошував недовіру - не набридло?!
Анонім до читач Показати IP 13 Березня 2017 22:03
БО вони того заслуговували.
123 Показати IP 13 Березня 2017 21:59
Прямо сегодня и ложись!
777 до 123 Показати IP 13 Березня 2017 22:32
И желательно вместе с Петей, можете даже в один, в целях экономии бюджетных средств.
911 Показати IP 13 Березня 2017 22:06
Судити. Це є зрадник сепар.
Андрій Показати IP 13 Березня 2017 22:53
Не активісти, а ід*оти якісь. Працювати ніхто не хоче, а диктувати свої умови, захоплювати приміщення - завжди так! Достали вже.
1941—45 Показати IP 13 Березня 2017 23:13
Всіх цих долб:обів що керують областю-на:уй
вова згоранець Показати IP 13 Березня 2017 23:24
ЯК СКАЗАВ ГУНЧИК ТАК И ХАЙ РОБИТЬ! ХАЙ ГУНЧИК ЩВИДШЕ ЛЯГАЕ ДО ПАРАШЕНЬКИ В ГРОБ! ТУДА ИМ И ДОРОГА!
злий Показати IP 14 Березня 2017 08:25
Що за керовники у нас в Україні??? Один - "куля в лоб", інший - "ляжу в гроб". Смішно,якби не було так сумно