USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Гузя вивели з комісії, яка займалася ветеранами ОУН-УПА

25 Січня 2015 10:19
Ігоря Гузя вивели зі складу комісії та з колегії Волинської обласної ради. Таке рішення ухвалили більшість депутатів.

Про це йшлося під час брифінгу голови обласної ради Валентина Вітра 23-го січня.

Два проекти рішення, які стосуються екс-заступника голови облради, а тепер нардепа Ігоря Гузя, ухвалили обранці Волині.

Тепер Гузь не є членом комісії з питань розгляду матеріалів про визначення статусу ветеранів ОУН-УПА й виведений з колегії обласної ради.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що Гузь відзвітував про свої заробітки.

Щодо передвиборчої кампанії теперішнього нардепа, то громадські активісти зафіксували численні порушення на виборчому окрузі, де пройшов Гузь.

Також редакція повідомляла, що Гузь у ВР займатиметься молоддю, а Лапін – суддями і війною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Калина Показати IP 25 Січня 2015 10:23
Визначають той статус вже стільки років і ніяк не можуть визначитись. Переливають з пустого в порожнє
Мik(галицька камиша) до Калина Показати IP 25 Січня 2015 12:36
ой, так... ой, так
Лучанин Показати IP 25 Січня 2015 16:32
Ну шо шановні виборці 19(здається) округу появився гузьок шоч раз, багато добра вам зробив? хоча ні краще так; пам*ятаєте такого депутата?)))
Хлоп до Лучанин Показати IP 25 Січня 2015 17:38
До чого це? Вiн "займався молоддю" весь цей час, на державному рiвнi, ВН же написали про це! ))
vekelka Показати IP 25 Січня 2015 18:00
а в якій комісії ті бідолаги як єрємєєв і ко
Цікаво Показати IP 25 Січня 2015 19:39
Чому не пишете про нову машину Гузя? Цікаво, як буде відбріхуватись цього разу.
Ігор Показати IP 25 Січня 2015 20:36
Прийде порядок наведе тільки який Ігор і коли нарешті прийде
Абсцент Показати IP 26 Січня 2015 09:32
Собаці - собача смерть
вовк Показати IP 28 Січня 2015 22:01
йому місце в комісії по мусорним ямам. ГУЗЬ навозний.