USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Ігор Палиця прокоментував заяву терористів дійти до Одеси

29 Серпня 2014 11:34
В одеситів більш ніж достатньо сил і засобів для відбиття будь-якого нападу. Про це написав губернатор Одеської області Ігор Палиця на своїй сторінці у Facebook. Таким чином він прокоментував заяву терористів дійти до Одеси, яка облетіла Інтернет вчора, 28 серпня.

«Минулий день був насичений інформацією і переживаннями. Ми провели ряд організаційних та економічних нарад», - сказав очільник області.

З його слів:
Що стосується економіки: вчора область закрила всі бюджетні борги перед підприємствами за виконані роботи та надані послуги, які висіли з 2013-ого року.

Що стосується безпеки: область повністю готова до всякого роду несподіванок.

«І хоча на сьогодні ми не бачимо небезпеки ні з боку ПМР (Придністровської Молдавської республіки – ред.), ні з боку материка і моря, у нас більш ніж достатньо сил і засобів для відбиття будь-якого нападу!», - наголосив Ігор Палиця.

«Щодо висловлювання дурників і провокаторів, з приводу завдання дійти до Одеси: я розумію, що у вас в країні звільнилося багато рефрижераторів в зв'язку з відмовою від європейської продукції, але невже кращого застосування, ніж доставка "зелених чоловічків" з території нашої країни до їх рідних ви знайти не можете ??!!!! Ми раді всім, хто приходить до нас з миром, добром і усмішкою! І нам буде шкода сім'ї тих, хто може спробувати принести війну на нашу землю!

Дорогие одесситы, ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ !!! :)))», - резюмував Ігор Палиця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Коля Показати IP 29 Серпня 2014 11:38
За такими людьми майбутнє. Луцьк гордиться Вами, Ігор Петрович!!!
Джо до Коля Показати IP 29 Серпня 2014 11:45
а як гордиться Швейцарія ви навіть не уявляєте
777 Показати IP 29 Серпня 2014 11:42
Палиця - красавчик. Одеській області крупно пощастило.
увч Показати IP 29 Серпня 2014 12:09
коментар було видалено
Арсен Показати IP 29 Серпня 2014 12:15
Шкода, що наші луцькі дурні полішуки та телепні-(псевдо)націоналісти не оцінили такого подарунку долі для Луцька як депутат Ігор Палиця. Ніхто і ніколи ще не робив стільки для міста і його жителів як цей добродій. Думаю, що і в Україні важко буде знайти такий прецедент. Молодчина!
1234 до Арсен Показати IP 29 Серпня 2014 12:28
але для чого ображати людей, хто телепень поліський-то це в першу чергу , ти .
Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 12:22
https://www.youtube.com/watch?v=98BNQIGM8FE
титушко Показати IP 29 Серпня 2014 13:02
ого ...заявление ни о чем.напоминание .и решение идти в вер.власть.предложение от которого не смог отказатся
дьодік Показати IP 29 Серпня 2014 13:19
Пан Палиця може коментувати будь-що, бо у нього єсть малєнькій самольотік і домік в Швєйцаріі. (А системи ППО в Україні немає).
Анна Показати IP 29 Серпня 2014 13:53
Ігор Палиця - особистість. Ще жоден політик, олігарх.. не робили стільки доброго для простих людей як він. Шкода, що він не керує нашою областю. І коли прийдеш у фонд - працівники до тебе відносяться по-людськи, не так як у наших чиновницьких кабінетах, ніби ти прийшла до них додому.
к456 Показати IP 31 Серпня 2014 22:05
можливо він і такий як ви всі тут співаєте,але я незнаю ні одного мужновладця який би щось зробив для людей більше ніж для себе!!!!!!!!!!!!
888 Показати IP 31 Серпня 2014 22:55
АКЦІЇ МАВЕКСА, ДІВИДЕНТИ КОЛИ ЗАПЛАТИТЬ ? ЧИ САМОМУ НА БЕНЗОКОЛОКАХ ЗАБИРАТИ.
888 Показати IP 31 Серпня 2014 22:58
НЕ ЧУЮ ,ПИСАКИ ХУТЕНЬКО ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ ДЕ ЗАБРАТИ ЧЕСНУ ПРИВАТИЗАЦІЮ УКРАЇНИ .