USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Ігор Палиця - у ТОП-10 найвідповідальніших народних депутатів

24 Жовтня 2014 16:14
Рейтинг відповідальності депутатів за дані виборцям обіцянки опублікували на сайті системи народного контролю «Слово і Діло». Згідно з документом, з 450 народних обранців у першій десятці найвідповідальніших – Ігор Палиця, депутат Верховної Ради VI і VII скликань, обраний у 2012 році в одномандатному виборчому окрузі №22 (м. Луцьк).

У системі зібрано 38 обіцянок Ігоря Палиці. Джерелом більшості з них є передвиборча програма народного депутата 2012 року, опублікована на сайті ЦВК. Окрім того, з відкритих джерел – останні обіцянки Ігоря Палиці як голови Одеської ОДА, що стосуються врегулювання ситуації в регіоні, створення курорту на кшталт Буковелю в Одеській області, закачування морської води до Куяльницького лиману.

Як повідомляє «Слово і діло», рівень виконаних обіцянок Ігоря Палиці на сьогоднішній день становить 47%. 50% - у процесі виконання, адже передвиборча програма народного депутата була розрахована на 5 років.



Серед виконаних обіцянок – зміцнення матеріальної бази закладів охорони здоров’я міста Луцька, щорічне оздоровлення у Карпатах учнів та вчителів Луцька, щомісячні стипендії найкращим студентам державних університетів Луцька, реконструкція приміщень спортивних шкіл Луцька, сприяння у спорудженні реабілітаційного центру обласної організації Спілки ветеранів Афганістану, оновлення та додаткове встановлення стадіонів та спортивних майданчиків у мікрорайонах Луцька, запровадження у Луцьку програми компенсації витрат батькам на придбання ліків для дітей до одного року та багато інших.



Довідка: Як повідомлено на сайті проекту «СЛОВО і ДІЛО», будь-який користувач може внести у систему інформацію про факт обіцяного і зробленого будь-якого українського політика та чиновника.
Для цього достатньо за допомогою Інтернет-інтерфейсу, електронного або поштового повідомлення надати підтверджений факт обіцянки того чи іншого політика і чиновника, а також реальну інформацію про ступінь виконання обіцяного. В системі ця інформація систематизується, перевіряється й аналізується. Після перевірки на достовірність, інформація про сказане і реально виконане відобразиться в системі і безпосередньо вплине на показник рейтингу відповідальності особи.

Виходячи із аналізу введених даних, співвідношення декларацій і реальних дій, «СЛОВО і ДІЛО» формує та постійно оновлює рейтинг професіоналізму, відповідальності та ефективності політиків і чиновників усіх рівнів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
Гарно! Показати IP 24 Жовтня 2014 16:17
молодці! уважуха
Радікали Показати IP 24 Жовтня 2014 16:24
От і Ляшко у рейтингу. Крикун і пустобріх
ok до Радікали Показати IP 24 Жовтня 2014 16:46
ага, тільки в іншому)
Андрій до Радікали Показати IP 24 Жовтня 2014 16:57
Гріх сміятися з Ляшка
Анонім Показати IP 24 Жовтня 2014 16:25
А у "четвертій владі" зовсім інше написано.
Воно і ясно до Анонім Показати IP 24 Жовтня 2014 16:27
Вони ж парафінять Палицю вже давно. То зараз перед виборами з якого дива їм його полюбити? Я то довіряю тільки ЦВК і тому, що очі бачать. А очі бачать те, що його фонд - єдиний, хто робить не на 10 грн, а на мільйони. Інша справа, де він ці гроші взяв. Навіть, якщо й вкрав. То як то треба вміти красти, щоб стільки їх лишалося і розкидатися ними на Луцьк?
Коля до Анонім Показати IP 24 Жовтня 2014 16:52
Чутверта влада - це якийсь незрозумілий Рівненський проект. Шо вони можуть знати про Луцьк і його депутатів. Нехай про рівненських розказують. Або хай розкажуть хто їхм платить...
Миша Показати IP 24 Жовтня 2014 16:25
Пацан сказал - пацан сдєлал
Да ну Показати IP 24 Жовтня 2014 16:29
А Єрьома з Іваховим щось забагато наобіцяли. Не рощітали, рібята
Лучанин Показати IP 24 Жовтня 2014 16:32
Кіпрська компанія «Мантімус Коммершиал ЛТД», яку пов’язують саме з цим народним депутатом (Ігор Палиця) стала співвласником одного з найпопулярніших інтернет-видань на Волині – «Волинських новин». Згодом видання перетворилося на «головного рупора» Ігоря Палиці і його людей.
Ага до Лучанин Показати IP 24 Жовтня 2014 16:37
А сайт "Словом і ділом" купили вже давно. І вупше, намуляв очі всім той Палиця - постійно щось робить і робить, коли вже вгомониться?
прав до Ага Показати IP 24 Жовтня 2014 16:45
Якщо людина вміє формулювати свої обіцянки так, щоб їх можна було виконати - то це плюс. Є завдання - є вирішення. Все гуд...
Ага до прав Показати IP 26 Жовтня 2014 01:02
То був тихий стьоб - я теж за Палицю. Просто мене смішать люди, які самі нічого не можуть зробити і по всіх кутках кричать, що все продано і куплено.
Ігор до Лучанин Показати IP 24 Жовтня 2014 16:42
Шановний! У Вас недостовірна інформація або Ваші інформатори вводять Вас в оману. "Мантімус Коммершиал ЛТД" не є ні власником ні співвласником "Волинських новин". Власниками "Волинських новин" є фізичні особи - громадяни України.
Та да до Лучанин Показати IP 24 Жовтня 2014 16:45
Люди Палиці - вони такі. Маєш гроші - то піди й перекупи ВН
Луцьк до Лучанин Показати IP 24 Жовтня 2014 16:48
А цей коммент я вже читав, тільки на іншу статтю. Троля видно з даля! Ганьба!!!!!!!!!!!
Марк Показати IP 24 Жовтня 2014 16:43
Підводили підсумки не Волинські новини http://www.slovoidilo.ua/articles/5408/2014-10-23/rejting-otvetstvennyh-i-bezotvetstvennyh-deputatov-vru-vii-sozyva.html
Для особливо тугих Показати IP 24 Жовтня 2014 16:46
У статті є гіперпосилання на рейтинг!!!!
TOP Показати IP 24 Жовтня 2014 16:46
Ігор Палиця - заслужена 10тка. Молодець. Гордість!
Олег Показати IP 24 Жовтня 2014 16:48
Якби ще повернув державі кілька мільярдів боргів за несплачені податки Укрнафтою!!!
Я до Олег Показати IP 24 Жовтня 2014 16:54
Ну чого так дрібно, кажи зразу трільйони
123 Показати IP 24 Жовтня 2014 16:49
Палиця - красавчик! Реально людина допомагає місту. Тримає слово, а не так як деякі. Наобіцяють перед виборами, а потім їх по 5 років не чути й не видно. Люди в Луцьку знають Палицю і ставляться до нього з повагою і позитивом. Так що чоловік у цьому рейтингу знаходиться заслужено.
Друг Показати IP 24 Жовтня 2014 16:50
Мартиняка забули в червону таблицю внести)))
до друга до Друг Показати IP 24 Жовтня 2014 16:54
Солідарна! то зі смітниками проносився, як з писаною торбою, спозорився, зараз знову лізе, по 500 грн. купує - в селі 300 виборців і 10 агітаторів - і знову будемо мати лихо на окрузі. ЛЮДИ, НЕ ГОЛОСУЙТЕ за Мартиняка, давайте виберемо нормальну людину!
Анонім Показати IP 24 Жовтня 2014 16:51
Зараз побачимо як заворушиться болото з жабами. Їм ця стаття спати не дасть!
Никита Показати IP 24 Жовтня 2014 16:55
Человек действительно заслуженный, полезный для людей. В каждый город такого бы. И в Одессе им довольны...
Лучанин Показати IP 24 Жовтня 2014 16:57
Класно. Думаю рейтинг правдивий, бо в Луцьку видно роботу Палиці, а от в районах Івахів та Єрємєй тільки перед виборами на копійки зроблять, а на мільйони рекламуються
Виборець Показати IP 24 Жовтня 2014 16:59
Так і на виборах тепер треба голосувати за тих, хто робить.
002 Показати IP 24 Жовтня 2014 17:02
Думаю ця інформація не з пилу написана і є достовірні підтвердження фактів виконаних обіцянок депутатами. Нехай знають, що за ними стежать, нема чого кидатись словами на вітер! А Палиця постарався. Приємно здивував.
Івахів Показати IP 24 Жовтня 2014 17:04
Навіщо мене так низько опустили. Я ж і так стараюся багато не обіцяти. От обіжуся на вас і більше не піду на вибори
Жителька Волині Показати IP 24 Жовтня 2014 17:05
Всі добре знають, скільки всього зробив для Луцька Палиця! А Івахів і Єремеєв Ваші бабцям навіть гроші за молоко не віддають, яке в селах збирають. Стидота!
Андрій Показати IP 24 Жовтня 2014 17:07
Професіонал наш Палиця. Він і в Одесі в пошані. Тепер туди навіть найомники Путіна бояться лізти. Ще ніколи Одеса не була настільки патріотичною як після того як Палиця там став губернатором.
Гашек до Андрій Показати IP 24 Жовтня 2014 17:11
І я чув від своїх друзів, що дуже непогані відгуки про пана Ігоря в Одесі. Та і в Луцьку йому довіряють...
Анонім до Андрій Показати IP 24 Жовтня 2014 17:22
Став, тому що поставили. В Одесі є дещо те, що треба "переприватизувати".
Олег Показати IP 24 Жовтня 2014 17:08
Ну й що з того, що податки не платить зі своїм корєшом - Коломойським!!!
Хвиля Показати IP 24 Жовтня 2014 17:17
Та видно, хто вміє програму свою грамотно складати... Бо понаписують бог зна що. і потім кричать, що держава не дає їм працювати
Інквизитор Показати IP 24 Жовтня 2014 17:21
Палиця олігарх, йому з народом не по дорозі.
Ага до Інквизитор Показати IP 24 Жовтня 2014 17:43
А ти - голос народу? Хто ж тобі заважає олігархом стати?
Анонім до Інквизитор Показати IP 24 Жовтня 2014 17:48
Та в тебе президент олігарх, з нього починай!
258 Показати IP 24 Жовтня 2014 18:15
Ігор Петрович - гордість Луцька!
ПИлип із колок Показати IP 24 Жовтня 2014 19:48
народ давайте голосувати за Іванюка,Долара,і т.д.Тількі не Констаткевич.І тоді будем довольні.Перенесе Палиця фонд в Одесу.Тоді х..еН хто в луцьку шо зробить.Я б так зробив би на місці Палиці.Послухаєш ті казкі,шо ті кандидати розказують,сміх і гріх.Той мажор Іванюк, взявся непонятно звідкі.і розказуе байкі (аж тошнить слухати) А вже так рветься в депутити,слюні аж до колін розвісив.Прикривається Порошенком,найшли чесного, білий і пушистий прям.Куча бізнесу в Росіі-біднинький, ше й синочка хоче свого пристроїти. НЕ ма за кого голосувати.Вся надія на Лапіна,разом з другом ,калашом,дуже багато зробить.З Ковеля наперли,і давай лохів в Луцьку шукати шоб проголосувалИ-цирк.
Анонім до ПИлип із колок Показати IP 24 Жовтня 2014 21:17
Якщо не за Констанкевич, то більше нема за кого!
волинянин Показати IP 24 Жовтня 2014 21:47
Ірина Мирославівна - людина яка заслуговує поваги
розум Показати IP 24 Жовтня 2014 23:39
Єдиний кандидат за якого необхідно голосувати - Констанкевич. Вона за лучан не забуде в депутатському кріслі.
Знайка Показати IP 24 Жовтня 2014 23:48
При всій повазі до Палиці, Слово і Діло - заангажований проект, який пише потрібні матеріали про тих, за кого домовляться. Теж мені, авторитетне джерело!
Бухгалтер до Знайка Показати IP 25 Жовтня 2014 09:30
Не правда. Є факти і цифри. Крім того, слово і діло 2 дні перевіряли роботу фонду, щоб пересвідчитись в достовірності інформації про витрачені гроші, і на що саме.
Слідопит до Бухгалтер Показати IP 25 Жовтня 2014 10:38
невже ви особисто перевіряли? а може це ви особисто продзвонюєтесь до всіх хто їздив в Буковель та до батьків дітей, які були там, з настійливим проханням проголосувати за І.М.? А відповідальності за підкуп виборців не боїтеся?
АНТІСОВЄТУС Показати IP 25 Жовтня 2014 14:58
Без всякої агітації, але знаю багатьох просих людей які отримали допомогу від Фонду..Реальну , та про це знають.як і про брехливі обіцянки петька губошльопа..Пошльопать про защіту пролєтаріата і циганити в олігархата.Пишу по кличці , але думою про кого ясно.День тиші і прізвище назвати їх не можу.. Та вони там в антирейтингу..найдете
Правдолюб Показати IP 25 Грудня 2014 12:29
Так він же тушка!