USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Офіційні статки учасників депутатської групи Єремеєва

11 Січня 2015 15:59
Система народного контролю «Слово і Діло» проаналізувала податкові декларації депутатської групи «Воля народу», до якої увійшли такі одіозні політичні фігури, як Михайло Поплавський, В’ячеслав Богуслаєв, Ігор Єремеєв, Степан Івахів, Володимир Литвин та деякі інші.

Отож, статистика:

ТОП-5 депутатів групи за річним доходом у 2013 році



Степан Івахів – 18 122 184 грн

Олександр Онищенко – 17 757 818 грн

Михайло Поплавський – 12 410 533,69 грн

Ярослав Москаленко – 12 243 694 грн

Ігор Єремєєв – 11 362 140 грн



ТОП-5 сімей депутатів групи за річним доходом у 2013 році


Сім'я Андрія Деркача – 38 445 741 грн

Сім'я Володимира Кацуби – 3 725 095 грн

Сім'я Володимира Бандурова – 2 998 886 грн

Сім'я Степана Івахіва – 1 165 264 грн

Головними землевласниками депутатської групи «Воля народу», згідно з деклараціями 2013 року, стали нардепи Олександр Онищенко (407541 кв. м), Ігор Єремеєв (162 000 кв. м) та Степан Івахів (112 623 кв. м).

Взагалі не мають земельних ділянок Анатолій Гіршфельд, Андрій Деркач, Сергій Лабазюк та Ярослав Москаленко.

Натомість найбільшими власниками землі серед сімей депутатів, якщо не брати 9,56 га землі родини Володимира Литвина, стали сім'я Ланьо (30 606 кв. м), Гіршфельдів (23 904 кв.м) та Москаленків (12 006 кв. м).

ТОП-5 власників найбільших будинків серед депутатів групи

Олександр Онищенко має будинок площею – 1060 кв. м

Михайло Лань має будинок площею – 1024 кв. м

Віктор Развадовський має будинок площею – 844,9 кв. м

Іван Фурсін має будинок площею – 544,2 кв. м

Сергій Мартиняк має будинок площею – 496,4 кв.

ТОП-5 сімей депутатів групи, які володіють найбільшими будинками



Сім'я Михайла Ланьо має будинок площею – 1500 кв.м

Сім'я Володимира Кацуби має будинок площею – 964,1 кв.м

Сім'я Анатолія Гіршефельда має будинок площею – 470,5 кв.м

Сім'я Сергія Лабазюка має будинок площею – 348,1 кв.м

Сім'я Віктора Развадовського має будинок площею – 318,6 кв.м

Найбільшою квартирою понад 600 кв. м володіє Володимир Бандуров.

Найбільшою квартирою понад 600 кв. м володіє Володимир Бандуров. Наполовину менша за площею – у Ігоря Єремеєва (323,40 кв. м.), а на третьому місці у рейтингу найбільших квартир нардепів групи «Воля народу» - Володимир Литвин, у якого площа квартири становить 259,8 кв. м. В той же час, найбільшу кількість квартир у своїй власності задекларував Анатолій Гіршфельд. У нього їх п'ять. На одну менше у ще одного депутата групи Івана Фурсіна. Він же має у власності найбільший задекларований автопарк.

ТОП-3 власники найбільших автопарків серед депутатів групи



Іван Фурсін – 5 автомобілів: Mersedes S500 (2006); Range Rover (2006); Mersedes S500 (2010); Toyota Highlander (2012); Hyundai Sonata (2012); Мотоцикл «Harley- Davidson» (2011).

Олександр Пономарьов – 4 автомобіля: FORD Mustang (1994); Land Rover Discovery (2007); Lexus es 250c (2010); Mersedes вenz 5462 s 500 (2007).

Ігор Єремеєв - 3 автомобілі: Mercedes Benz S500 (2007); Lexus LX570 (2010); Chevrolet Express легковий пасажирський (2008).

Автомобільними «магнатами» виявилися родини Михайла Ланьо та Ігора Молотка – по 3 автомобілі. Натомість ще однією особливістю автопарків сімей нардепів з «Волі народу» є захоплення автомобілями марки Bentley. Принаймні, згідно з деклараціями, автівки саме цієї марки стоять у гаражах аж трьох сімей нардепів (Володимира Бандурова, Володимира Кацуби та Ярослава Москаленка).

ТОП-5 депутатів групи з найбільшими банківськими рахунками

Вячеслав Богуслаєв – 24 058 020 грн

Михайло Поплавський – 14 583 475,1 грн

Володимир Бандуров – 11 007 074 грн

Володимир Литвин – 6 943 913.37 грн

Ігор Єремеєв – 6 351 806 грн

Що ж стосується коштів на рахунках, то найбагатшою виявилася родина Андрія Деркача. У його сім'ї на рахунках знаходиться 34 550 083 грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
правдива Показати IP 11 Січня 2015 16:06
А для паритету опублікуйте статки груп "Порошенка", "Коломойського", "Ляшка", "Яценюка"... щоб всіх "хероїв" знали, а то якось все з одного боку... На заказуху схоже!:)
Дмитро Показати IP 11 Січня 2015 16:07
продажна преса в нас ...
Соціолог до Дмитро Показати IP 11 Січня 2015 17:34
Ух і продажна...одних згадали, а забули перерахувати всіх казнокрадів. Якщо правильно тебе зрозумів. то слід було б почати з "ісхода" євреїв з Єгипту
аяяй Показати IP 11 Січня 2015 16:08
И это только вершина айсберга.А простой народ воюет и умирает,а они становятся богаче.
Анонім до аяяй Показати IP 12 Січня 2015 09:44
кожного дня читаю, що хоронять наших хлопців.. серце плаче та душа кричить. так вони набивали та набивають кармани приймаючи закони під себе. голосують за страшні закони для людей та завдячуючи от таким,як Єремєєв сьогодні в нас люди помирають. він же не один рік депутатом, а що зробив, що змінив...до чого країну довели, як на мене треба всіх колишніх депутатів гнати. а взагалі нехай ідуть в АТо це їхня війна а не наших найкращих хлопців.
123 Показати IP 11 Січня 2015 16:16
Смех. До это этим ребятам на семечки !
екскурсовод до 123 Показати IP 11 Січня 2015 23:02
проти пороха та яцика і банди коломоя вони бідоття та бомжі.
Лазорчук Показати IP 11 Січня 2015 16:16
А ще опублікуйте статки Палиці і Лазорка. Останній у 2014-му році непогано додав до своїх статків реалізацією викачаної з українських нафтопроводів і вкраденої технологічної нафти загальним обсягом 1,8 млн. т. Підрахуйте її вартість по ринкових цінах, а якщо важко, то ця цифра гуляє в мережі.
пр Показати IP 11 Січня 2015 16:17
За Палицю напишіть
Анонім Показати IP 11 Січня 2015 16:19
Ерема свій бентлі продав чи це Івахова А порт сіті
аноніМуМу до Анонім Показати IP 11 Січня 2015 16:36
Нічого особистого, але спочатку подивись скільки людей, дітей відпочиває, розважається у "Порті", а потім пи...пиши тут "писака" ептить...!!!
Григорій до аноніМуМу Показати IP 11 Січня 2015 17:44
правільно... а ще більше діток з батьками розважається в закладах Саши стоматолога, а скількох ощасливили , дали кусочок хліба, чи товар який небуть фабрики. заводи. магазини і ресторани увсяких герег, фірташів, поплавських, колесніченків. А народ ..хамйо невдячне їм і так і сяк і зарплату цілих 50 баксів на місяць...не цінять
Соціолог до Анонім Показати IP 11 Січня 2015 17:14
Продав бідняжка. Багато бензину їсть...не по карману
Колеги Показати IP 11 Січня 2015 16:33
у васшому заголовку помилка
Изя Показати IP 11 Січня 2015 17:08
смысл публиковать эту ерунду? вызвать зависть, уважение... что? или привычка считать бабки в чужом кармане -в крови. Все уходит в пустой звук.
Соціолог до Изя Показати IP 11 Січня 2015 17:22
Ізя...ми ж розуміємо, що ти звик поліщукам розказувати про рекордні надої Параски з колгоспу "40 років без урожаю". Оце ТОП новини. Яку їй грамоту дали. Наку..й їм знати де, хто і як з бюджету потягнув. Заробили хлопці на картоплі. А то ич, рахують гроші Ставицького, Пшонки, сім,ї....та й пока ще не "беглих" олігархів, безкультурщина, село!
Изя до Соціолог Показати IP 11 Січня 2015 19:25
понимаю, что прозвище "социолог" позволяет тебе стать вторым картавым Лениным, и говорить от имени общества, которое ты уже готов учить на свой, следи за руками - на свой колхозный манер. Где в статье указано - кто и где, и как потянул? Ныть, якобы на "благо" общества - это и есть недобитый "совок", который сидит в голове у большинства подобных социологов. Если бы подход был конструктивным, документированным отчасти - это нормальное явление, а так - больше похож на газетенку "Сельская жизнь" твоего любимого "40 лет без урожая"
Colonel до Изя Показати IP 12 Січня 2015 10:39
А поганяло Изя позволяет "быть усегда правым"....
изя до Colonel Показати IP 12 Січня 2015 13:48
коментар було видалено
Соціолог до Изя Показати IP 11 Січня 2015 17:26
Народ потрібно привчати працювати. Розповідати про позитивні приклади...от якщо сім,я інженерів буде працювати, не витрачати кошти на ковбасу. сало і одяг, то за сім тисяч років і будуть мати на рахунку якусь частину від того, що "заробив" Ставицький на посаді міністра за півтора року.
изя до Соціолог Показати IP 11 Січня 2015 19:31
мысль как бы верная, но также как и первая - скучная и не рациональная, с тем же оттенком нытья. Ты предложи реальное - мы обсудим, социолог. Известно, что можно и нужно учить людей работать, будучи самому в этом примером. Никто не хочет жить по старому, но соображать по новому - тоже нужно уметь и, желательно, не быть при этом образцом коммуняцкой "школой профсоюзов".
Соціолог до изя Показати IP 11 Січня 2015 22:44
Не філософствуй, тут і так їх забагато Бенджамин Франклин,: «Философы умны в своих сентенциях, но глупы в своих поступках»,
Изя до Соціолог Показати IP 12 Січня 2015 06:22
Сосиолог, писатель оскар уайльд сказал, что у самого богатого на земле не хватит денег откупится от своего прошлого. Так и ты - громыхаешь остротами, а от них нафталином тянет..
Соціолог до изя Показати IP 11 Січня 2015 23:14
Ваше мнение очень ценно... Настолько ценно, что я настоятельно рекомендую сберечь его при себе и ни с кем, ****, им не делиться...
Изя до Соціолог Показати IP 12 Січня 2015 13:47
коментар було видалено
Григорій до Изя Показати IP 11 Січня 2015 17:37
ізя. а ще краще не допущать холопов до грамоти. Пиши шо хоч, а читати всерівно не вміють
Изя до Григорій Показати IP 11 Січня 2015 21:26
не передергивай, грыгорий.
Цікавий Показати IP 11 Січня 2015 17:23
А чия це структура "Слово і діло"?
Василь Показати IP 11 Січня 2015 17:40
Якщо проста людина з своєї мізерної зарплати /пенсії/ переводить 5грн.на підтримку армії в АТО, то необхідно на державному рівні "добровільно-примусово" зобов'язати вищеназваних громадян пожертвувати на армію я мінімум третю частину своїх статків нажитих напосильною працею !!! У разі відмови - конфіскувати ВСЕ !!! Держава в небезпеці !!!
До Василь Показати IP 11 Січня 2015 17:57
На дошку оголошень їх-в "маечке и трусиках"
Лучанин Показати IP 11 Січня 2015 18:30
Таких "слуг народу" обрали виборці в законодавчий орган і чекають, що ця одіозна публіка буде дбати про народ. Вся їхня турбота лише про те, як обібрати цей пограбований народ.
ЛЮСТРАТОР Показати IP 11 Січня 2015 22:55
ТО ВИХОДИТЬ, ЩО СТЬОПА І ІГОР ШМАТАЛАЙНИКИ ЗІ СВОЇМИ СТАТКАМИ. МИ ВАС КОХАЄМО НАШІ НЕЗМІННІ ЗЛОДІЇ -ДЕПУТАТИ, ВАШ ЛЮСТРАТОР ПАША.
Волинь Показати IP 11 Січня 2015 22:58
Як брехали депутати-перевертні, так і брешуть. Івахів у рідне село Андріївку, що на Львівщині. на Паску приїздив на ТРЬОХ АВТОМОБІЛЯХ РЕНДЖ РОВЕР, також у нього є кілька мерседесів , лексусів , у жінки два ПОРШЕ , у коханки ІНФІНІТІ . Пишіть правду і до вас люди потягнуться, а не будуть обзивати продажними . Слава Україні !!!
Изя до Волинь Показати IP 12 Січня 2015 06:31
бугага... а про любовницу то зачем? вот вы и разрушили крепкую украинскую семью. Забодай вас комар.
ПЕРЕХОЖИЙ Показати IP 11 Січня 2015 23:22
КОГО ЛЮБИТЬ ЧУЖЕ ГОРЕ . ТА ВОНИ ВСІ СПАТИ НЕ МОЖУТЬ ЧЕРЕЗ ТІ КЛЯТІ ГРОШІ АПЕТИТ ВТРАТИЛИ . ЛЮДИ ТІШТЕСЬ ЩО ВИ НЕЗАЛЕЖНІ ТА І ХР*Н З НИМИ ЩО НИЩІ НУ СКАЖІТЬ ЧИ МОЖЕ ЄРЬМА БУХНУТИ ПРОСТО ТАК В СТІКЛЯШЦІ НА ЖД ВОКЗАЛІ ТА ОТОЖБО
Дуся Показати IP 12 Січня 2015 00:29
Пишіть про всі статки, все порахуйте. Треба ж знати, що у кого відбирати будемо. Не може один жерти ковбасу, а інші сухарі і шкурки з його столу. Прийде час все заберемо, і поділимо між собою бо це все НАШЕ, а точніше вкрадене у нас.
Володимир Показати IP 12 Січня 2015 05:28
"Скромний" Єремеєв чомусь "забув" задекларувати свій житловий будинок в с. Ліпінах за Стумівським ставом також площею понад 1000 квадратних метрів, зовні замаскований під АЕС.
изя до Володимир Показати IP 12 Січня 2015 06:24
он уже закончил стройку века?
Анонім Показати IP 12 Січня 2015 07:03
Поможіть ! Грошей не хватає....
Дуся Показати IP 12 Січня 2015 22:37
Все пишіть, все рахуйте бо мусимо позабирати все в тих "чесних, що заробили своїм умом", а вірніше нашими жилами. Вже скоро .
Дусі Показати IP 12 Січня 2015 23:46
Ага! Розкатала губи!
Воля Народу Показати IP 13 Січня 2015 02:09
Хто Вам дозволив це оприлюднювати. Ви що?! Скоро скажуть віддати кілька заправок WOG на АТО (А їх десь біля 500)? А ще, заводи, пароходи ...
Партизан Показати IP 13 Січня 2015 02:20
Палити коктейлями бідолашних мільйонерів.Нащо так з тими грошима мучитись.