USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Інтер» заявляє про напад на телеканал

3 Січня 2015 18:40
Телеканал "Інтер" заявив про напад на приміщення свого офісу.

Як повідомили у прес-службі телеканалу, невідомі у масках – близько 20 осіб - закидали офіс цеглинами і каменюками, розбили стекла вхідної зони на першому поверсі.

Ніхто із працівників телеканалу не постраждав.

Кілька людей з групи нападників затримані представниками органів внутрішніх справ України.

"На тлі істерії, штучно сфабрикованою навколо "Інтера" протягом останніх декількох днів, напад на офіс компанії і пошкодження майна телеканалу ми вважаємо ще однією провокацією і спробою тиску на канал", - заявили на телеканалі.

"Вимагаємо негайного розслідування всіх обставин цієї справи", - заявили на телеканалі.


Як відомо, довкола телеканалу "Інтер" зчинився скандал, бо він у новорічну ніч транслював запис святкової програми, в якій виступив, зокрема, депутат Держдуми Росії співак Йосиф Кобзон, оголошений в Україні персоною нон-грата.

В цій же програмі лунали пісні у виконанні інших російських "зірок", які публічно висловлювалися на підтримку сепаратистів на сході України, - Валерії, Олега Газманова, Миколи Баскова.

Після цього за введення санкцій проти українських каналів, які транслюють виступи "нев'їзних" артистів, виступили міністр інформаційної політики України Юрій Стець та речник президента України Святослав Цеголко.

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що за антиукраїнську діяльність телеканал "Інтер" слід позбавити ліцензії на мовлення.

Своєю чергою, "Інтер" стверджує, що при підготовці новорічної сітки мовлення були дотримані всі вимоги українського законодавства і називає претензії до каналу - "провокацією і політичним тиском".

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розгляне питання про дотримання законодавства під час новорічного ефіру на найближчому засіданні, яке заплановане на 15 січня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
дідо Показати IP 3 Січня 2015 18:50
Інтер - це типове совкове нафталінне телебачення для одноклітинного люмпена.
Анонім до дідо Показати IP 3 Січня 2015 19:02
Старається допомогти путлеру відродити СеРеСеР. Це "український" лайфньюс.
Дончанин до Анонім Показати IP 4 Січня 2015 14:35
коментар було видалено
Штефан, Луцьк до дідо Показати IP 3 Січня 2015 19:14
,,Інтер,, це мій найулюбленіший телевізійний канал! Якщо Вам, шановний добродію, не подобається то дивиться щось інше! ,,Інтер,, - це телебачення для інтелигенції!
шурік до Штефан, Луцьк Показати IP 3 Січня 2015 19:17
НЕ сміши ЛЮДЕЙ. Це канал для шанувальників "великої путінської імперії". Захочеш любуватися путлером - купиш тарілку і булеш "балдєти".
Кавказька полонянка) до шурік Показати IP 4 Січня 2015 11:47
Розумні люди давно тарелки поставили і дивляться те, що подобається, а не те що нав'язують!!!
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 4 Січня 2015 05:27
коментар було видалено
Анонім до дідо Показати IP 4 Січня 2015 12:15
Якщо влада поміняється і будуть закривати 5 канал, по таким же причинам ви не будете воняти про демократію і свободу слова?
Анонім Показати IP 3 Січня 2015 18:51
На третьем фото сверху видно, что патриоты не сильно грамотные на мове.
екскурсовод до Анонім Показати IP 4 Січня 2015 00:33
коментар було видалено
ГРОБ Православный Показати IP 3 Січня 2015 19:04
коментар було видалено
Анонім до ГРОБ Православный Показати IP 3 Січня 2015 19:06
В тебе психологія РАБА, а рабська психологія характерна для росіян.
дідо до Анонім Показати IP 3 Січня 2015 19:16
Я-росіянин, але я не раб! Раб то ти!
дідо до дідо Показати IP 3 Січня 2015 19:19
Ти БЮТоголовий злодій ніків.
хохлоэуропеец до Анонім Показати IP 4 Січня 2015 05:25
коментар було видалено
Анонім до хохлоэуропеец Показати IP 4 Січня 2015 06:34
Так це ж все путіноїди..... українці біля влади ще й не були (один Ющенко-позорище).
ГРОБ Православный Показати IP 3 Січня 2015 19:33
коментар було видалено
русский Показати IP 3 Січня 2015 20:00
С точки зрения поддержки национальной идеи телеканал Интер необходимо сжечь, а российскососательный менеджмент канала отправить в зону АТО в штрафбат, пусть попробуют Русского мира:-)
Дончанин до русский Показати IP 3 Січня 2015 21:03
А в чем заключается твоя национальная идея? И как она согласуется, например, с правами русинов?
хохолэуропеец до русский Показати IP 4 Січня 2015 05:23
коментар було видалено
аяяй Показати IP 3 Січня 2015 20:07
Уже наши чиновники в министерствах ,РНБО впадают в истерию,пытаясь доказать,какие они бдительные патриоты,что становится страшно.Это уже не демократия,а диктатура
правильний Показати IP 3 Січня 2015 23:29
як вже всіх задовбали ці бандерлоги з своїми нац. питаннями. аж тошно робиться
Комсомол Показати IP 4 Січня 2015 00:21
Интер давно нужно уничтожить. хотят приспособленчеством уберечь своих хозяев и их миллиарды. И дальше грабить Украину под маркой укр.канала.
211 Показати IP 4 Січня 2015 01:26
А хіба здорова людина може дивитись Інтер? Новини в стилі РФ ТВ, серіали для бабушок, розважальних передач практично не існує.
Ратнюк Показати IP 4 Січня 2015 02:26
То дивись 5 або 24, а ще краше 1+1 - і будеш щасливим як дурачок. Це пофіг що долар 19 і бензин 18. І це ще зовсім і зовсім не кінець.Зате національна ідея.Людей б..ть положили тільки офіційно біля пяти тисяч.То Вам це пофіг всім.Люди одумайтесь і задумайтесь хто Ви!!! От тепер вже точно пора щось міняти чи ще краще Когось. Майдан не стояв за Солодкого б..ть під..ра чи Кроля чи Пастиря.МАЙДАН вмирав за зміни і за Бога.
кошмар Показати IP 4 Січня 2015 06:51
Їдь в Архангельськ, там дешевше.
Дончанин до кошмар Показати IP 4 Січня 2015 14:39
Проведи демонитизацию российских цен, т.е. раздели их на 100, и получишь, что нынешние российские цены соответствуют советским. Правда средняя российская зарплата составляет не советских 160 р., а 300 советских рублей (при той же методике демонитизации).
до ратнюка Показати IP 4 Січня 2015 14:06
респект . підтримую...