USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Із вересня в школах Луцької ТГ викладатимуть християнську етику

16 Червня 2021 13:33
14 червня спільно з управлінням освіти Луцької міської ради провели нараду стосовно впровадження християнської етики серед учнів молодших класів у школах Луцької об’єднаної територіальної громади.

Про це повідомив пастор, керівник молодіжного напрямку Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів, депутат Луцької міської ради від партії «ЗА Майбутнє» Роман Кравчук у Фейсбуці.

Депутат також зазначає, що для управління освіти вже передали декілька тисяч книг та робочих зошитів для викладання християнської етики в початкових класах.

Читати ще: «Маємо спрацювати на випередження», – депутат Луцькради Роман Кравчук про нову програму виховання дітей та молоді

«Отож, з вересня 2021 р. приступаємо до роботи! Наразі іде активна підготовка вчителів до викладання факультативних уроків «Християнської етики» у всіх школах Луцької ОТГ.

Щиро дякуємо депутатам Луцької міської ради, Управлінню освіти Луцької міської ради, Зіновії Лещенко та міському голові Ігорю Поліщуку за сприяння у формуванні правильних цінностей у молодому поколінні Луцької ОТГ.

Дякуємо за допомогу та сприяння у отриманні навчальних матеріалів Благодійному фонду «Добра справа», – йдеться у дописі.
Читати ще: Не для оцінки, а для життя. Луцьким школярам розповідатимуть про секс, аборти і фінансову грамотність
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ja Показати IP 16 Червня 2021 14:19
хто буде викладати?
мама Показати IP 16 Червня 2021 15:01
Я обурена.Я не хочу ,щоб мою дитину вчили викладачі ї ншої віри і незрозумілої підготовки.
ABC Показати IP 16 Червня 2021 15:08
Заняття будуть включені у шкільну програму чи це буде факультатив?
лучанин Показати IP 16 Червня 2021 15:11
будуть вчити виганяти мінял з храму?
Наротна проскуратура до лучанин Показати IP 16 Червня 2021 18:01
Ти диви як набожні підприємці мінусують
ого Показати IP 16 Червня 2021 15:42
назад до середньовіччя. Краще години інформатики та іноземної мови збільшили. Щоб діти могли виїхати від таких ініціативних дорослих
Адекват! Показати IP 16 Червня 2021 16:05
Це ніщо інше як навіювання дітям релігійного напрямку, оскільки в цей час у них зароджується та формується стійкий світогляд! Школа має бути відокремлена від церкви! Про це йдеться в ст. 35 Конституції України! Хочеш сповідувати ту чи іншу релігію - йди у відповідну церкву чи гурток при ній! Запровадження у школі уроку Християнської етики - це нічим не обгрунтована ініціатива! Є багато інших більш нагальних проблем, які потребують вирішення!
Я Показати IP 16 Червня 2021 17:34
Які проблеми? не пускайте,не ведіть своїх дітей туди.
Наротна проскуратура Показати IP 16 Червня 2021 18:18
Ви в курсі, що бога нема?
Анатолій Показати IP 16 Червня 2021 21:33
Це гарна новина! Краще нехай діти навчаються добру, любові та моральним цінностям, ніж ростуть безбожниками з егоїстичними поглядами!!!
Пасажир Показати IP 17 Червня 2021 13:06
А наступний крок - введення податку для церкви. А хтось проводив громадські опитування? Покажіть їх статистику!