USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Кабмін пропонує нові тарифи на медпослуги: 8 тисяч за пологи та 20 тис. при інсульті

30 Січня 2020 13:53
Кабінет міністрів України опублікував для громадського обговорення проєкт постанови щодо тарифів на медичні послуги у 2020 році.

Про це повідомляє УНН із посиланням на Національну службу здоров’я України.

Так, Кабміном опубліковано для громадського обговорення проєкт постанови «Деякі питання удосконалення реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2020 році».

Він визначає тарифи та механізми оплати медичних послуг з держбюджету для екстреної, вторинної, третинної, паліативної медичної допомоги, медичної реабілітації, медичної допомоги дітям до 16 років, медичної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.

Порядок реалізації програми держгарантій медичного обслуговування населення у 2020 році передбачає наступні тарифи:

– 4 563,64 грн базова ставка за проліковані випадки, які включено до пакетів «Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах» та «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій»;

– 19 332,31 грн тариф з надання медичної допомоги при гострому мозковому інсульті в стаціонарних умовах;

– 16 001,43 грн тариф з надання медичної допомоги при гострому інфаркті міокарда в стаціонарних умовах;

– 8 136,03 грн тариф на пологи, передбачені специфікаціями;

– від 26 087,72 грн до 98 533,82 грн тариф з надання медичної допомоги новонародженим у складних неонатальних випадках.

«До тарифів за медичні послуги, які передбачені проектом постанови, не включено вартість лікарських засобів, медичних виробів та витратних матеріалів, які забезпечуються у централізованому порядку за рахунок інших програм державного бюджету», – йдеться у проєкті постанови.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
виживаючий Показати IP 30 Січня 2020 14:07
Тепер 3.14здец !!! Або здихай ( бо грошей не вистачить на лікування) або не народжуй дітей.Все робиться для того,щоб нація українців перестала існувати як така !!!
виживаючий до виживаючий Показати IP 30 Січня 2020 14:11
Вони що,йоб.....нулися?!!! Інсульти та інфаркти в основному у людей похилого віку,пенсія яких 1800-2000 грн. Помоліться рідненькі та здихайти (вибачте за грубість) на радість багатіям.
Йожик до виживаючий Показати IP 30 Січня 2020 14:36
Мені здається, що це все-таки ті кошти, які держава виділяє з бюджету на вказані випадки, а не безпосередньно хворий. Хворий оплачує оці так звані "витратні матеріали"
виживаючий до Йожик Показати IP 30 Січня 2020 14:56
Останнім часом я помітив,що майже вся інформація "закодовується" так,що й чорт ноги зламає,поки зрозуміє про що мова.Забули наші люди писати просто,чітко і ясно. Послухайте депутатів та інших при владі -скаже тисячу слів і ні про що.
Мирон Показати IP 30 Січня 2020 14:16
Захворів-вмирай, бо мені особисто такі тарифи не під силу, ото дають, скоро капець буде всім!
Чарльз Дарвін Показати IP 30 Січня 2020 14:39
"Він визначає тарифи та механізми оплати медичних послуг з ДЕРЖБЮДЖЕТУ для екстреної, вторинної, третинної..." Вчимося читати, народ
Мася Показати IP 30 Січня 2020 14:45
"Він визначає тарифи та механізми оплати медичних послуг з ДЕРЖБЮДЖЕТУ для екстреної, вторинної, третинної, паліативної медичної допомоги..." Тутешні коментатори читати не вміють?
виживаючий до Мася Показати IP 30 Січня 2020 15:15
Читати всі вміють, а от не всі розуміють,що перебуваючи в лікарні ти платиш свої гроші за ВСЕ!!!,і ніхто не питає,з бюджету чи від чорта рогатого.Купи ліки сам,принеси і віддай.ПОРА Б ВЖЕ ЗНАТИ,ЯК ЛІКУЮТЬ У НАШИХ МЕДЗАКЛАДАХ !!!
Мася до виживаючий Показати IP 30 Січня 2020 16:01
Мені добре відомо, як лікують у наших закладах. Проте від ваших гнівних коментів написаних КАПСОМ ситуація не зміниться... тому попийте чайочку з ромашкою і не нервуйтесь)
скептик Показати IP 30 Січня 2020 18:15
чудіки !!!! це з бюджету медзакладам виділяються такі кошти
Олігарх Коко Показати IP 30 Січня 2020 19:21
Население нам не треба. Треба земля.