USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Кабмін затвердив новий порядок обліку призовників

3 Січня 2023 18:20
Кабінет Міністрів України затвердив новий порядок обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Про це повідомляє Корреспондент.net з посиланням на Урядовий портал.

Звірка даних на призовників тепер може проводитися шляхом обходу дворів, які санкціонує місцева влада.

Призовники мають можливість подавати відомості про себе для військкомату через «Дію», за декларацією місця проживання.

У постанові прописано взаємодію між Єдиним державним реєстром військовозобов’язаних та іншими державними базами даних.

Військовозобов’язані зможуть приймати на роботу або навчання тільки після пред’явлення ним актуального військового квитка (у тому числі через «Дію») або постановлення на військовий облік.

Жінки-лікарі або фармацевти, які не перебували на військовому обліку до затвердження цього порядку, можуть працевлаштовуватися як невійськові до кінця 2026 року.

Керівники підприємств тепер зобов’язані сповіщати працівників про призов.

Дипломатичні відомства вестимуть військовий облік серед українців, які перебувають за кордоном, а також «сприятимуть» їх поверненню в Україну під час мобілізації, у воєнний час і в особливий період.

Центри зайнятості представлять інформацію про безробітних військовозобов’язаних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
дідо Показати IP 3 Січня 2023 18:31
замість цивілізованого рекрутингу копіюють совковий воєнкомат...
Джек до дідо Показати IP 3 Січня 2023 19:13
Яка різниця яким методом відправляти людей на той світ
Ірина Показати IP 3 Січня 2023 20:31
Цікаво яким чином дипломатичні відомства будуть сприяти поверненню призовників з-за кордону...
1+1 Показати IP 3 Січня 2023 23:35
Почнуть відмовлятись від громадянства України
Анонім Показати IP 4 Січня 2023 09:14
нехай депутати своїх дітей мобілізують і з-за кордону повернуть. ото приклад буде. прикладище! ото буде патріотизм.!
Сарк Показати IP 4 Січня 2023 09:15
Нових вам рехворм рідненькі, ви заслужили ....
Анонім Показати IP 4 Січня 2023 12:12
слуги зараз що хочуть те і приймають. моно більшість рулить.і навіть не може ніхто і посперечатись.ото дали владу!!!
Анонім Показати IP 5 Січня 2023 09:46
Давайте вже чоловікам заберіть паспорти(як в СРСР) видайте ошийник і пару сотень метрів тросу щоб припняти біля цктсп. Всі хто чоловічої статі немає $$€€ ошийник і на фронт або розбирати завали/мінні поля або заводи і за ногу прикути до станка.
Влад Показати IP 5 Січня 2023 09:54
А номера на зап'ястях будуть вибивати ? З чоловіків зробили кріпаків.
Дикий до Влад Показати IP 5 Січня 2023 14:45
Хто не хоче того не змусять. Не будь стадом.
Анонім до Дикий Показати IP 5 Січня 2023 16:15
І що ти зробиш розумнику сядеш в тюрму?! або йдеш на фронт якщо нема бабла. Їм плювати що ти хочеш чи ні.