Кабмін затвердив умови тарифних субвенцій
Уряд на засіданні у середу, 15 грудня, затвердив порядок та умови надання субвенцій на покриття різниці у тарифах на тепло, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Про це інформує Кореспондент.
«Місцеві бюджети отримають кошти, щоб покрити різницю у тарифах на тепло та погасити заборгованість перед «Нафтогазом». Отримання коштів дозволить теплопостачальникам позбутися боргів та розпочати модернізацію власних підприємств», – сказав прем’єр.
Він нагадав, що виконання цих умов передбачено у Меморандумі з місцевою владою.
«Уряд виконує свої зобов’язання. Керівники міст зі свого боку зобов’язалися не підвищувати тарифи на тепло та гарячу воду для людей цього опалювального сезону», – зазначив Шмигаль.
Також глава Кабміну запевнив, що Україні вистачить енергоресурсів для проходження опалювального сезону.
«Станом на середину грудня у нас у сховищах більше 15 млрд куб. газу. Цього абсолютно достатньо, щоб забезпечити блакитним паливом і людей, і комунальні установи, і промислових споживачів», – сказав він.
За його словами, проблеми з вугіллям також виявилися «страшилками».
Прем’єр зазначив з посиланням на дані Міненерго, що у грудні очікується, приблизно, 2 млн тонн українського та імпортного вугілля при прогнозованому споживанні 1,7 млн. тонн.
«Таким чином, опалювальний сезон проходить стабільно, енергоресурсів достатньо, а тарифи для населення, як ми й обіцяли, не зростатимуть», – резюмував прем’єр.
Нагадаємо, центральна влада та регіони підписали меморандум про непідвищення тарифів 30 вересня. Але місцева влада скаржилася, що механізм виділення субвенцій досі не затверджено.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує Кореспондент.
«Місцеві бюджети отримають кошти, щоб покрити різницю у тарифах на тепло та погасити заборгованість перед «Нафтогазом». Отримання коштів дозволить теплопостачальникам позбутися боргів та розпочати модернізацію власних підприємств», – сказав прем’єр.
Він нагадав, що виконання цих умов передбачено у Меморандумі з місцевою владою.
«Уряд виконує свої зобов’язання. Керівники міст зі свого боку зобов’язалися не підвищувати тарифи на тепло та гарячу воду для людей цього опалювального сезону», – зазначив Шмигаль.
Також глава Кабміну запевнив, що Україні вистачить енергоресурсів для проходження опалювального сезону.
«Станом на середину грудня у нас у сховищах більше 15 млрд куб. газу. Цього абсолютно достатньо, щоб забезпечити блакитним паливом і людей, і комунальні установи, і промислових споживачів», – сказав він.
За його словами, проблеми з вугіллям також виявилися «страшилками».
Прем’єр зазначив з посиланням на дані Міненерго, що у грудні очікується, приблизно, 2 млн тонн українського та імпортного вугілля при прогнозованому споживанні 1,7 млн. тонн.
«Таким чином, опалювальний сезон проходить стабільно, енергоресурсів достатньо, а тарифи для населення, як ми й обіцяли, не зростатимуть», – резюмував прем’єр.
Нагадаємо, центральна влада та регіони підписали меморандум про непідвищення тарифів 30 вересня. Але місцева влада скаржилася, що механізм виділення субвенцій досі не затверджено.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
ЄС хоче позбавити захисту українців призовного віку
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
Як купити матрац, який забезпечить комфортний сон на роки
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42
СБУ атакувала два російські кораблі, пором і засоби ППО в Криму: це частина 40-денної операції впливу на РФ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Напрацьовано 54 ідеї: обговорили підготовку до відзначення 600-річчя з'їзду монархів держав Європи у Луцьку
Сьогодні 13:09
Сьогодні 13:09
22-річний волинянин гратиме за футбольний клуб з Одеси
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
У Любешівській громаді призупинять роботу сім дитсадків
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.