USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кабмін збільшив стаж для виходу освітян на пенсію

5 Серпня 2016 08:46
Кабінет Міністрів збільшив стаж, необхідний для виходу на пенсію працівникам освіти, охорони здоров'я та соціального захисту.

Про це йдеться в постанові уряду № 529 від 29 липня, - повідомляє Освіта.UA.

Таким чином, стаж буде збільшено на 5 років - до 30 років, починаючи з 1 квітня 2024 року.

Постановою, зокрема, передбачено, що пенсії за вислугу років працівникам освіти встановлюються за наявності спеціального стажу станом на 1 квітня 2015 року не менше 25 років.

Після 1 квітня стаж, який необхідний для отримання пенсії, збільшується на 6 місяців щороку, поки з 1 квітня 2024 не досягне 30 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Коля Показати IP 5 Серпня 2016 09:24
Все краще і краще. Кабмін щось нормальне для людей може зробити чи ні? Гройсман а собі стаж і зарплати хороші зробили?
неук Показати IP 5 Серпня 2016 09:52
було б великим дивом якби нова влада його зменшила
кореш Показати IP 5 Серпня 2016 10:15
Де ще є такі дебіли? Постанова почне діяти з1-го квітня 2024-го року.Ви не знаєте,що з вами сьогодні до кінця робочого дня буде.Вже Яйцатий планував на роки вперед,тепер інший жид планує.Ваша влада сидить як на їжакові.По-перше_новий Майдан ніхто не знімає з повістки дня.По-друге_невідомо,що диявол- путін витворить до Дня Незалежності.Адже керівництво сепарів анонсувало повний наступ.А це вказівка диявола,який не може дочекатись,як собі розв"язати руки.З такою обороною країни,яку ви, влада налагодили (звільнені хлопці розказують)ми опинемось знову в російській імперії.Чи може ви спеціально це робите?Людям в очі одне,а з путіним в обнімку і робите інше.
Вацык Показати IP 5 Серпня 2016 11:24
Нам есть чем пишатися!!!
виктор я Показати IP 5 Серпня 2016 11:54
класно.........................
факт Показати IP 5 Серпня 2016 18:01
Всі великі злодії-політики українськрго бюджету за кордоном ... і живуть приспівуючи і пританцьовуючи. Народним депутатам, Міністрам (великим чиновникам) красти і брехати добре в Україні-руїні, а жити, вчитити дітей, лікуватись самим і родину, віддихати в країнах, де працює Закон і порядку елементарного і культури народ дотримується. Народ обманутий і обкрадений
то влада Показати IP 6 Серпня 2016 18:02
Зарплата судді в Києві - 315 тис. грн. Зарплата вчителя в Києві - 2500 грн., пенсія київського пенсіонера - 1450 грн. Влада збожеволіла. Всіх українців не вважають за людей, для них ми - натовп голодранців і жебраків. Натовп рабів, яким можна брехати, можна безкарно грабувати і на яких можна нескінченно наживатися ... Щоб заробити місячну зарплату судді вчителю потрібно 10 років ... Ми платимо суддям таку зарплату щоб вони не брали хабарів? Тоді для чого нам потрібні такі судді і така влада?!! Феміда, захисти простих українців!!
раби і феодали Показати IP 6 Серпня 2016 18:04
Зарплата судді в Києві - 315 тис. грн. Зарплата вчителя в Києві - 2500 грн., пенсія київського пенсіонера - 1450 грн. Влада збожеволіла. Всіх українців не вважають за людей, для них ми - натовп голодранців і жебраків. Натовп рабів, яким можна брехати, можна безкарно грабувати і на яких можна нескінченно наживатися ... Щоб заробити місячну зарплату судді вчителю потрібно 10 років ... Ми платимо суддям таку зарплату щоб вони не брали хабарів? Тоді для чого нам потрібні такі судді і така влада?!! Феміда, захисти простих українців!!