USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Кандидатів у поліцію Луцька тестують на витривалість

2 Вересня 2015 09:38
Наступний етап відбору у патрульну поліцію стартував у Луцьку. На третьому етапі претенденти в новостворену службу проходять випробовування на фізичну витривалість. Про це інформують у прес-службі волинської міліції.

Ті учасники, які вже пройшли тестування на перевірку загального рівня знань, проходять випробування на визначення рівня фізичної підготовки. Тож перші 430 кандидатів у полісмени вже продемонстрували свої фізичні можливості.

Для прийому нормативів запросили незалежну комісію із числа працівників інституту фізичної культури та здоров’я Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Запрошені екзаменатори неупереджено та об’єктивно слідкують за правильністю виконання нормативів майбутніми полісменами та фіксують їхні результати.

– Для зручності та швидкого проходження відбору конкурсантів на «іспит ізфізо» запрошували по 80 чоловік одночасно у складі кількох груп. Спочатку фізичну витривалість демонстрували дівчата, згодом – хлопці, – розповів голова незалежної комісії Василь Пантік, доцент кафедри здоров’я та фізичної культури.

Третій етап відбору претендентів передбачає здачу загальних нормативів із фізичної підготовки: для усіх кандидатів – біг на 100 й 1000 метрів, підтягування на перекладині передбачено для хлопців, для дівчат – віджимання.

Зі слів організаторів, тут діє олімпійський девіз «Швидше, вище, сильніше!». Згідно з остаточними результатами, кращі з кращих надалі продовжать боротьбу за місце у патрульній поліції. Тож попереду в них нові випробування – медичний огляд, психодіагностичний тест, і, насамкінець, - індивідуальна співбесіда.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
ку Показати IP 2 Вересня 2015 10:07
От мені цікаво де ті Київські соколи Авакова були коли під стінами ВРУ гранату кинули ?
Андрій до ку Показати IP 2 Вересня 2015 11:05
Дурню, у складі Національної поліції наразі функціонує лише патрульна поліція, ніяких спецпризначенців.
ку до Андрій Показати IP 2 Вересня 2015 11:49
Сам дурак. Я тебе не обзивав. Хоча зразу видно що ви щирий українеь.
ку до НОВИХ ПОЛІЦЕЙС Показати IP 2 Вересня 2015 10:12
Дозволю собі задати питання: зміст протоколу про адміністративне правопорушення? крім того зазначу щодо не дотримання вказаних вимог є підставою для його скасування у суді.
Фізіолог Показати IP 2 Вересня 2015 10:14
Зарахувати заліки усім !Нехай спробують вкластися в нормативи. ті хто організовував та приймаєють заліки при температурному максимумі 35- 36 градусів С. Хтось "розумний" довго думав
Андрій до Фізіолог Показати IP 2 Вересня 2015 11:08
Нападе грабіжник на тебе коли на вулиці буде +35, подзвониш в поліцію, а вони не приїдуть, скажуть погода "не підходяща" для біготні
кандидат в поліцію Показати IP 2 Вересня 2015 10:50
коментар було видалено
Паша Показати IP 2 Вересня 2015 11:58
Якщо ти підготовлений то 35 - не перешкода. Кажу з особистого досвіду.
Фізіолог до Андрія Показати IP 2 Вересня 2015 12:05
Стоп! Ви передивилися американських фільмів про армію...Спочатку потрібно обрати тих . хто має кращі результати і не тільки в спорті . а потім вчити їх . займатися карадіо тренуваннями ...також в екстремальних умовах .Працювати на реальний результат
Ольга Показати IP 2 Вересня 2015 14:01
Перекладена,ха-ха
Ірина Показати IP 2 Вересня 2015 15:04
А відео якесь трішки дивно недороблене... :(
Знаючий Показати IP 2 Вересня 2015 16:14
Бородач під номером 21-на 5 фото зверху-криса-під час майдану накрав в києві ліків, наметів і купу іншого добра,що зносили небайдужі кияни і заганяв це все в Луцьку. Якщо він стане полісменом-гріш ціна такій поліції
21 до Знаючий Показати IP 2 Вересня 2015 21:21
Жодної ампули чи блістера, чи іншого добра я не продав за час революції чи подальших подій, навпаки набрався боргів. Факти є, чи це так, мова заздрісної людинки? Назвись, дай відповідь своїм словам!
рмр Показати IP 3 Вересня 2015 08:45
скільки уваги при наборі ппсників з гордою назвою поліцай :)
Ваня Показати IP 3 Вересня 2015 12:52
Дівчину на фото з №9 бачив в спортзалі, дівчина займається спортом, молодчинка.