USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Кандидатуру очільника волинської РДА не погодили у Президента

3 Лютого 2015 09:15
Виконавчу гілку влади Шацького краю не очолюватиме Леонід Кислюк. Його кандидатуру не погодили у Адміністрації Президента України. Про це інформують у прес-службі волинської облдержадміністрації.

Так ще 20 серпня 2014 року матеріали щодо подання кандидатури пана Кислюка на посаду голови Шацької райдержадміністрації передали на погодження до столиці.

Одначе нещодавно відповідні документи з поважного відомства повернули. Водночас у Адміністрації Президента України просять залишити без урахування їхній лист, датований 28 листопада 2014 року, в частині погодження кандидатуру Леоніда Кислюка на відповідну посаду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Старий Показати IP 3 Лютого 2015 09:50
Шкода, достойна кандидатура.
Шачанин Показати IP 3 Лютого 2015 10:07
Старий, ти що з глузду поїхав, як можна після всіх подій в країні ставити Кислюка??? Це ж плюнути на могили Небесній сотні та солдатам
лютий до Шачанин Показати IP 3 Лютого 2015 11:53
Та невже дослухались? А то Кислюк ходив півнем ,хвоста роспустивши,росказуючи всім "как царю-батьке служить шибко буде" ,ну що ж можна сказати,БРАВО!
обс Показати IP 3 Лютого 2015 10:44
треба ставити того хто найвище пригає
Олександр Ш. Показати IP 3 Лютого 2015 12:46
А взагалі які є варіанти в Шацьку по кандидатах на цю посаду? Хто що думає, пишіть?
отак-то Показати IP 3 Лютого 2015 12:46
Слава богу, хоч одного телепня відвели від корита, це чудо натворило б діл, нормальне рішення.
Віктор Показати IP 3 Лютого 2015 13:09
Головне щоб не поставили злодія та хабарника Найду, і всіх у..бків з його команди
Шачанин до Віктор Показати IP 3 Лютого 2015 22:42
++++++
шачанка до Віктор Показати IP 23 Лютого 2015 23:14
Найда не хоче відходити від корита, вже Яльницького пропихає,той буде в його руках маріонеткою.....гнати треба таких з Шацька, а все нажите майно не чесним шляхом повернути громаді!
Юля до Віктор Показати IP 23 Лютого 2015 23:21
Це точно!І Найду люструвати треба, і Сахаручку, То є одне кодло! І всіх начальників відділів, які працювали за праління Януковича!
оба на Показати IP 4 Лютого 2015 22:06
Переконаний, Шацький край та Шачани, від фанерного пролету льоні тільки виграють. Його "творчі здобутки " відомі далеко за межами району. Добре, що вчасно це зрозуміли і на верху.
поліщук Показати IP 4 Лютого 2015 22:17
В " Шацькому краі" була інформація , десь кінець грудня, екс -голова Кусько повернувся на попередню посаду сільського голови та отримав підтримку.. 95.8 % виборців. Гунчик, ти не поспішив ?
поліщук Показати IP 4 Лютого 2015 22:17