USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Капелан 14-ї бригади долає пияцтво у війську. ФОТО

14 Квітня 2015 11:26
Протоієрей Микола Гінайло, який приступив до духовної опіки над 14-ю бригадою, бореться з пияцтвом у війську, і, як виявляється – успішно.

Про це повідомили у прес-службі волинської єпархії.

У своєму інтерв’ю у володимир-волинській газеті «Рідне місто» душпастир розповів, що прийшовши до підрозділу, застав чимало випадків пияцтва, проте стан справ дещо вдалося покращити.

Він, вважаючи, що всі методи у боротьбі з алкоголізмом прийнятні, облаштував своєрідну дошку ганьби, на яку потрапляють портрети солдатів-випивох. Капелана радує, що портретів стає менше, бо проштрафлені виправляються.

Практикує панотець і духовні бесіди, в яких розраджує, старається «вилікувати настановчим словом». Звертається і до рідних, щоб знайти корінь проблеми.

Щодо різноманітних санкцій за споживання алкоголю, введених військовим керівництвом, отець Микола стверджує: найголовніше – боротися за свідомість як тих, хто купує й споживає, так і тих, хто нелегально це продає військовослужбовцям. Якщо немає бойових дій, армійця треба зайняти – грою в шахи чи шашки, а коли потепліло, то радить «і в м’яча поганяти».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
час Показати IP 14 Квітня 2015 11:32
Хороша справа !!!!Слава Богу!
З княжого Показати IP 14 Квітня 2015 11:34
І який з кегебіста капелан?!
ВОЛОДИМИР до З княжого Показати IP 14 Квітня 2015 23:39
ЧИЯ БИ КОРОВА МИЧАЛА , А ТВОЯ БИ ПОМОВЧАЛА! ДОСТОЙНИЙ КАПЕЛАН ! ЧЕСТЬ СЛАВА ЙОМУ!
Анатоль_ Показати IP 14 Квітня 2015 11:43
Я у дитинстві також мріяв стати священником. Хотів у семінарію поступати. Але потім мопеда собі купив, почав до дівчат їздити, курити. Кароч не збулася мрія
Зналий Показати IP 14 Квітня 2015 11:46
Живу біля формування 14 бригади в вечері або зранку всі з пивом як мінімум по скверах зупинках барах і всі в формі з тих 6 фоток може що не пють.
Дмитро Показати IP 14 Квітня 2015 11:49
пьют як коні і це сама армія їм дозволяє .... ганьба таким командирам
Комсомол Показати IP 14 Квітня 2015 12:55
ХХХХХХХХХХАААААААААААААА
ВІРЮ Показати IP 14 Квітня 2015 13:41
А я вірю у нашу армію! Хто гадить на військових у постах - підривник і провокатор! А Отцю Миколаю - честь і хвала!
Ну ну Показати IP 14 Квітня 2015 17:30
За замполита работает поп. Природа не терпит пустоті. Батюшке - браво !, замполита - в линейній батальон.