USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Карантин в Україні продовжать до 31 липня

17 Червня 2020 14:28
В Україні через зростання кількості нових хворих на коронавірус дію адаптивного карантину продовжать до 31 липня.

Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, пише Бабель.

Також уряд планує розглянути оновлений підхід до адаптивного карантину, який передбачає посилення карантину у певних регіонах.

«Враховуючи зростання кількості коронахворих ми продовжим дію адаптивного карантину до 31 липня. Також сьогодні ми розглянемо запропонований Міністерством охорони здоров’я оновлений підхід до адаптивного карантину, який передбачає можливість посилення карантину в окремих регіонах, якщо цього вимагатиме ситуація», — повідомив Шмигаль.

Напередодні міністр охорони здоровʼя Максим Степанов заявив, що в Україні зростає кількість хворих на коронавірус через те, що люди нехтують захисними масками, антисептиками та не дотримуються соціальної дистанції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Мешканка Показати IP 17 Червня 2020 15:04
Ну влада і ви даєте. Берете людей на витримку. Чекайте голодних бунтів.
голодний до Мешканка Показати IP 17 Червня 2020 17:41
А ви більше вумнічайте і не виконуйте, що вас просять, то і до слідуючого літа сидіти будете! Хотіли ринків, транспорту - то отримуйте і не пи...базікайте! Вас попереджали... але ви вперті як... то хто вам винний?! Знову влада? А у дзеркало дивитись не пробували?!
Внук до голодний Показати IP 17 Червня 2020 22:46
Я клав на той карантин і видуманий вірус і шо ти мені зробиш
Опа до Внук Показати IP 18 Червня 2020 00:17
Продовжу карантин до слідуючого літа, не випущу в Польщу, підніму ціни на газ/електроенергію і сидітимеш в голоді і холоді)))
Внук до Опа Показати IP 18 Червня 2020 12:57
Моя робота не залежить від карантину, працю в Україні. В Польщу всіх пускають і пускатимуть. Так що сиди плач в кущах карантвнщік. Опа.
Мешканці Показати IP 17 Червня 2020 15:58
І хто ж то вже голодує? Як поглянути в супермаркетах, в барах і т.п., то на голодуючих українці не схожі. Беручи до уваги кількість і вартість випитого спиртного - то взагалі багаті люди......
Анонім до Мешканці Показати IP 17 Червня 2020 17:14
Ти пусті пляшки збираєш і рахуєш скільки випили?
Fgagah до Мешканці Показати IP 17 Червня 2020 17:22
А ви всіх людей бачите хто що робить і чи не голодує!
Пллбт до Мешканці Показати IP 17 Червня 2020 18:40
А людям що нетреба купляти їсти?!чи вам би краще стало якби небуло людей в супермаркетах?!
Внук до Мешканці Показати IP 17 Червня 2020 22:47
Ти йідіотен, там заможні люди